27.08.12, 20:39
Dziewczyny widziała któraś z Was teraz w tesco tę kurtkę? www.ffmoda.com/pl/products/jesie%C5%84-zima-2012/dla-dziecka/mali-ch%C5%82opcy/okrycia-wierzchnie/oo22400970/
Obserwuj wątek
    • jotka_aa Re: tesco 27.08.12, 22:02
      Tak na 80 % wydaje mi się że widziałam je w sobotę...ale po cenie chyba 69zł...
    • kontaminacja Re: tesco 27.08.12, 22:10
      Widziałam. Dość dobrze się prezentowały, ładny kolor, ale ceny nie pamiętam.
      • gie-oska82 Re: tesco 27.08.12, 22:23
        Niedawno wrocilam z tesco. U mnie byly te kurteczki (Wroclaw-bielany) cena 48,30(chyba) wisialy na przecenie. Ladnie sie prezentowaly chyba zakupie dla synka.
        • fantomka44 Re: tesco 28.08.12, 10:02
          Są już jakieś 3 tygodnie - na poczatku coś ponad 60 zł, a teraz tańsze, bo są przeceny przed powrotem do szkoły. Szukam kurtki na jesień, ale ta się niestety nie nadaje, bo jest za gruba. Tak na prawdę to ani na polską jesień ani na polską zimę. Jeszcze były chyba granatowe.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka