agoosiaa 27.08.12, 20:39 Dziewczyny widziała któraś z Was teraz w tesco tę kurtkę? www.ffmoda.com/pl/products/jesie%C5%84-zima-2012/dla-dziecka/mali-ch%C5%82opcy/okrycia-wierzchnie/oo22400970/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jotka_aa Re: tesco 27.08.12, 22:02 Tak na 80 % wydaje mi się że widziałam je w sobotę...ale po cenie chyba 69zł... Odpowiedz Link Zgłoś
kontaminacja Re: tesco 27.08.12, 22:10 Widziałam. Dość dobrze się prezentowały, ładny kolor, ale ceny nie pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
gie-oska82 Re: tesco 27.08.12, 22:23 Niedawno wrocilam z tesco. U mnie byly te kurteczki (Wroclaw-bielany) cena 48,30(chyba) wisialy na przecenie. Ladnie sie prezentowaly chyba zakupie dla synka. Odpowiedz Link Zgłoś
fantomka44 Re: tesco 28.08.12, 10:02 Są już jakieś 3 tygodnie - na poczatku coś ponad 60 zł, a teraz tańsze, bo są przeceny przed powrotem do szkoły. Szukam kurtki na jesień, ale ta się niestety nie nadaje, bo jest za gruba. Tak na prawdę to ani na polską jesień ani na polską zimę. Jeszcze były chyba granatowe. Odpowiedz Link Zgłoś