Dodaj do ulubionych

Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow?

06.05.14, 08:43
Mam pytanie, czy ktos robil zwrot u Ulubionego?
procedura opisana jest na stronie i wynika, ze można to zrobic i mozna to zrobic za darmo. Czy to prawda?ze za darmo paczkomat In Post?
i jak dlugo czeka sie na kase?
kupilam 2 pary crocsow i sa za duze sad
Obserwuj wątek
    • dixi Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 08:47
      napisz coś więcej o tych crocsach, podejrzewam że nie trzeba będzie robić zwrotu wink
    • porzeczka1 Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 09:13
      ja robiłam juz kilka razy zwrot u nich przez paczkomat - bez najmiejszych problemów, kasa w parę w dni na koncie smile
    • aanula5 Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 09:37
      A nie chcesz odsprzedać? Nie załapałam się na promocjęsad
    • babsee Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 10:42
      Prosze bardzo
      To balerinkihttps://4.bp.blogspot.com/_5ZKMbtfmb8U/TEnObPAM_gI/AAAAAAAAACU/QkaiT7ME2NQ/s1600/11072_side_66G.jpg

      Rozmiar 42/43, dlugosc wkladki to 26,80 cm.
      Mam wlasnie ten kolor Bubble(jest przepiękny) i biale.
      • emma_me Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 10:51
        uwielbiam te baleriny, sama mam dwie pary i chętnie odkupiłabym, szczególnie te różowe ale rozmiar nie ten sad
      • deleine Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 10:55
        A normalnie jaki rozmiar nosisz? Bo długość pasuje mi na 40 ale numeracja już nie smile i się waham.
      • aanula5 Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 10:59
        Śliczne, ale niestety nie mój rozmiarsad
        • babsee Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 11:10
          sa sliczne-ja nosze rozmiar 40-41 i wahalam sie między 41 a wlasnie tym rozmiarem. Jednak to zdecydowanie 41 jest i ja mam tragicznie chudą stopę.Gdyby byly tylko ciut za duze, nie przeszkadzaloby mi ale za duze i za szerokie to za dużo szczęscia na raz smile.zaluje bardzo bo cena cudowna a one same sa sliczne.
          • lili2010 Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 16:48
            Hej a ile byś za nie chciała? Moja córka nosi normalnie 41-42, byłyby dobre?
    • kroliczyca80 Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 11:22
      Wczoraj przyjechał do mnie ich kurier po odbiór zwracanych przeze mnie butów. Nawet nie zdążyłam zapakować paczki, oddałam mu więc luzem pudełko z butami big_grin Miał już przygotowaną naklejkę, pudło miał zapakować w swój kartonik w aucie.
      Podsumowując: zakup w czwartek, przesyłka w piątek, zwrot w poniedziałekbig_grin Obaj kurierzy na koszt ulubionego smile Ciekawa jestem, kiedy przeleje mi pieniądze, nie zdziwiłabym się gdybym dostała je dziś/jutrosmile
      • babsee Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 11:31
        Powiedz mi prosze, czyl nie korzystalas z tej opcji Paczkomatu?wypelnialas jakis formularz?czy po prostu zadzwonilas?bo jest kilka opcji.
        • kroliczyca80 Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 14:49
          Kliknęłam w zwrot, tam mi się pokazały opcje przyjazdu kuriera i już. Ja kupowałam ze strony eastend.pl
    • natbar Re: Czy ktos robil zwrot u Ulubionego od Crocsow? 06.05.14, 13:57
      te różowe to W10??
    • afroddytta Prośba 06.05.14, 16:16
      Jakby ktoś zwracał jakieś W* to dajcie znać wink bo też się nie załapałam.
      • afroddytta Re: Prośba 06.05.14, 16:17
        Miało być oczywiście W8
        • mamanatalki87 Re: Prośba 06.05.14, 18:32
          ja mam w8 czarne balerinki z ta rzepa z przod i lego j3 rozowe do zwrotu .. jakby ktos mial lego j2 to ja chetnie ..
          • kroliczyca80 Re: Prośba 06.05.14, 19:27
            A gdyby ktoś oddawał damskie 37 i chłopięce 32 to ja też prooooszę o infosmile
            Nie wiem jakie to rozmiary crocsowe.uncertain
            • agni71 Re: Prośba 06.05.14, 20:26
              kroliczyco, nie mam do odsprzedania, ale 37 to będzie chyba W6. Mam japonki w tym rozmiarze i są akurat, nawet mogłyby być minimalnie większe.
              • kroliczyca80 Re: Prośba 06.05.14, 22:42
                Dziekismile Pamiętam, że jeden rozmiar balerinek byl na mnie ciut za mały (może i W6), a następny już ogromny. Głupia numeracjasad
                • agni71 Re: Prośba 07.05.14, 08:57
                  No i pomiędzy modelami sa różnice, na moich classic jest napisane M4 W6, a są ogromne w porównaniu z tymi japonkami od rolendt'a.
          • aneksis85 Re: Prośba 06.05.14, 19:59
            Hej

            W8 to rozm. 38, tak? Ja bylabym zainteresowana odkupieniem, tylko poprosze o jakies zdjecie lub link, zebym sie upewnila, ze to o 'te' chodzi smile pisz na meila jakby co.....i poprosze cene!,
            • aneksis85 Re: Prośba 06.05.14, 20:14
              Ewentualnie inne tez moga byc smile INFO na gazetowego poprosze !
          • afroddytta Re: Prośba 06.05.14, 21:17
            Mogę prosić o szczegóły tj. konkretny wzór, cenę i inf. dot. ewentualnej wysyłki (ja jestem z Warszawy) na afroddytta0@tlen.pl
    • amstill Jak wygląda w końcu zwrot 09.05.14, 12:31
      przez paczkomat. Proszę o szczególy, bo niestety baleriny W10 okazały się za duże.

      • majkusia08 Zapytaj sprzedawcy. 09.05.14, 13:00

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka