Dodaj do ulubionych

najlepszy wozek na swiecie

25.08.05, 18:11
mam 3letniego synka i 4tygodniowa coreczke.synkowi zmienialam wozki jak
skarpetki bo wciaz mi czegos w nich brakowalo.wiecznie cos nie tak.az
odkrylam boogaboo!!!!!!!!najlepszy na swiecie wozek od a do z!nic mu nie
brakuje!ma w sobie tyle co poprzednie wozki synka razem wziete a nawet wiecej!
SUPER!!!!polecam!
Obserwuj wątek
    • r.kruger Re: najlepszy wozek na swiecie 25.08.05, 20:17
      gdzie można zobaczyć i ile kosztuje?
      • pinik Re: najlepszy wozek na swiecie 25.08.05, 21:26
        Hej,

        tez mam juz od roku bugaboo i go baaaaaaaaaardzo chwale. Super sie prowadzi,
        leciutki. Wg. mnie moglby miec jeszcze okienko w budce i jakas wentylacje. No i
        to siedzonko mogloby sie calkiem na plasko rozkladac. Ale tak to jest perfekt :-
        )

        Tylko cena dosc powalajaca... sad

        Podobny wozek zrobilo teraz ABC Design pod nazwa BAYAMO (znacznie tanszy).
        • edycia274 Re: najlepszy wozek na swiecie 29.08.05, 21:59
          ma jakas stronke?
        • betty1234 Re: najlepszy wozek na swiecie 29.08.05, 22:57
          hej Paulinko smile
          a miałaś okazję przejechać się tym bayamo?? faktycznie wyglądem przypomina
          bugaboo, a jak kształtują się jego ceny w Niemczech? tutaj w Polsce chyba
          jeszcze tych wózków nie ma sad
          widziałam teraz na ebayu
          cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=7346905293
          ale ciekawa jestem za ile mozna go kupic ostatecznie
          pozdrowionka,
          • maedel Bayamo 02.09.05, 12:25
            Właśnie jestem po przetestowaniu tego wózka.
            Prowadzi się super lekko, jest bardzo zwrotny, lekki.
            Podoba mi się jego gondola, gorzej ze spacerówką (mała, nie ma możliwości
            wyprostowania podnóżka na płasko). Cena właściwie poszła w stelaż i w koła,
            natomiast nadbudówki nie wyglądają już tak fajnie (zwłaszcza spacerówka -
            troszkę tandetnie). Przy wyborze u mnie "przegrał" z wózkiem tej samej firmy
            Sinusem luxem.
            Cena bayamo - różnie. Na ebay można kupić nawet za 149 euro (bez gondoli), w
            sklepie najtaniej widziałam w promocji za 249 euro.
            • izuchamama Re: Bayamo 03.09.05, 15:56
              chyba cos ci sie pomylilo!!to nie o tym pisze co myslisz!!BOOGABOO jest tylko
              za granica i mozliwosc jego testu jest mozliwa tylko tam
              • maedel Re: Bayamo 03.09.05, 19:28
                izuchamama napisała:

                > chyba cos ci sie pomylilo!!to nie o tym pisze co myslisz!!BOOGABOO jest tylko
                > za granica i mozliwosc jego testu jest mozliwa tylko tam

                Taaa, to chyba tobie coś się pomyliło.
                Piszę o wózku Bayamo firmy ABC Design (tak zresztą napisałam w tytule posta).
                A ja nie mieszkam w Polsce, tylko w Niemczech.
                Twój post nie był za miły. uncertain
                • izuchamama Re: Bayamo 03.09.05, 20:30
                  sorki nie chcialam cie zezloscic!bugaboo to cos innego niz abc przeciez
                  • maedel Re: Bayamo 03.09.05, 22:58
                    izuchamama napisała:

                    > bugaboo to cos innego niz abc przeciez

                    Odpowiedziałam przecież na post betty i jeszcze jednej forumowiczki, które
                    wspomniały o Bayamo firmy ABC...
    • mamami Re: najlepszy wozek na swiecie 30.08.05, 09:37
      Wózki ABC są już dość długo w Polsce, cena to coś ok 1400 zł a można je
      zobaczyć np w Plejadzie w Sosnowcu.
    • fisz77 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 15:26
      Chciałabym kupić wózek bugaboo który jest niedostępny w Polsce,
      więc nie mam możliwości zobaczenia go w rzeczywistości.W związku z tym jeśli
      któraś z Was ma ten wózek napiszcie jak się sprawuje.Dzidziuś ma się urodzić
      w październiku,więc zima przed nami.Szczególnie interesuje mnie jak na śniegu
      i kostce brukowej zachowują się te małe kółeczka (amortyzacja)zwłaszcza w
      wersji z gondolką.Druga sprawa to usterkowość,czy zdarzaja się często,bo
      miałabym problem z oddaniem go do serwisu.I jeszcze czy w spacerówce dziecko
      może wygodnie spać na spacerach?(siedzenie kubełkowe - brak regulowanego
      podnóżka i oparcia jak w klasycznym wózku).Czy nie przeszkadza brak uchwytu na
      butelkę i otwieranego okienka w budce? Które akcesoria dodatkowe okazują się
      być najbardziej potrzebne?
      Generalnie zależy mi żeby wózek był lekki,składał się do małych rozmiarów i był
      przystosowany od urodzenia.Może macie inne (tańsze)typy.
      I ostatnie pytanie z którego kraju najlepiej (najtaniej) sprowadzić nowe
      bugaboo łącznie z kosztami przesyłki?


    • gabi54 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 15:40
      no fajny ten wózeczek, poniżej link
      www.bugaboo.com/
      • mira31 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 15:52
        hm, wygląda jak wózek inwalidzki, i jeszcze piszecie, że jest drogi. zgroza
        • madziara40 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 16:02
          moim zdaniem najlepszy wózek to bebecar!!!!!!!!!!
          • iwek33 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 16:32
            Może jest i funkcjonalny, ale mi się nie podoba, nic a nic. Nawet za darmo bym
            go nie chciała. Też mam skojarzenie z wózkiem inwalidzkim.
            • lgosia1 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 16:39
              a mi się strasznie podoba ten wózek:
              www.stokke.de/
            • maggie2229 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 16:52
              faktycznie 3 sposoby wozenia :
              - male kolka z przodu, duze z tyłu (pokazne na filmie w lesie)
              - duże z tyłu, małe z przodu (typowe zastosowanie)
              - sama jazda na dużych 2 kolach (plaza)

              to zachęca, tapicerska i wybór kolorów tez wydaje sie ok, ale wygląd, beeesad
              równiez chyba bym go nie kupila;
              no i jeszcze ta informacja o wysokiej cenie
            • iwek33 Re: najlepszy wozek na swiecie 31.08.05, 18:49
              Hi Hi! A ten który pokazuje Igosia przypomina mi.. froterkę. Przepraszam, ale
              takie mam glupie skojarzenia.
              • izuchamama Re: najlepszy wozek na swiecie 01.09.05, 19:03
                stooke hahahahaha niby modny ale taki plastikowy jak dla lalek
          • izuchamama Re: najlepszy wozek na swiecie 01.09.05, 18:59
            Bebecar to mialam dla synka!!beznadzieja w pelnym wydaniu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka