magdalena_26 24.11.06, 20:32 czy ktoras z was uzywa lub uzywała proszku do prania dzidziuś?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
19maj Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 20:57 ja na początku używałam Lovelli ale ze wzgledów finansowych zaczełam kupowac dzidziusia i jest bardzo dobry Odpowiedz Link Zgłoś
edyta9936 Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:25 Ja mam 5miesięcznego brzdąca...........i od narodzin jak mi poleciła koleżanka używam tylko proszku Dzidziuś...jestem b.b. zadowolona..ładnie plamki schodzą i pachnie fajnie...........Okropieństwo natomiast Bobas!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena_26 Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:31 dziękuje za informacje ja jeszcze mam troche czasu bo jestem w 30 tyg. ale wlasnie kupiłam ten proszek wiec mysle ze będzie dobry Odpowiedz Link Zgłoś
hipsdontlied Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:33 Lovelli jest lepszy ale jak nie ma kasy to kupuje DzidziusiaKorzystaja z proszku 5 i 10 latki i niedługo ich siostra i brat też bedą korzystać Odpowiedz Link Zgłoś
kapcius Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:43 uzywamy dzidziusia..ale stosuję podwójne płukanie..jestem zadowolona.. Odpowiedz Link Zgłoś
ewcia1980 Re: proszek dzidziuś 25.11.06, 20:37 Do prania ubranek uzywam plynu Lovella, natomiast do prania pieluch proszek Dzidzius. Z jednego i drugiego jestem bardzo zadowolona. Od Lovelli ubranka nie blakna a Dzidzius dopiero pieluchy tetrowe. pozdrawiam Ewelina Odpowiedz Link Zgłoś