Dodaj do ulubionych

proszek dzidziuś

24.11.06, 20:32
czy ktoras z was uzywa lub uzywała proszku do prania dzidziuś??
Obserwuj wątek
    • 19maj Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 20:57
      ja na początku używałam Lovelli ale ze wzgledów finansowych zaczełam kupowac
      dzidziusia i jest bardzo dobry
      • edyta9936 Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:25
        Ja mam 5miesięcznego brzdąca...........i od narodzin jak mi poleciła koleżanka
        używam tylko proszku Dzidziuś...jestem b.b. zadowolona..ładnie plamki schodzą i
        pachnie fajnie...........Okropieństwo natomiast Bobas!!1
    • magdalena_26 Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:31
      dziękuje za informacje ja jeszcze mam troche czasu bo jestem w 30 tyg. ale
      wlasnie kupiłam ten proszek wiec mysle ze będzie dobry
    • hipsdontlied Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:33
      Lovelli jest lepszy ale jak nie ma kasy to kupuje DzidziusiasmileKorzystaja z
      proszku 5 i 10 latki i niedługo ich siostra i brat też bedą korzystaćsmile
    • kapcius Re: proszek dzidziuś 24.11.06, 21:43
      uzywamy dzidziusia..ale stosuję podwójne płukanie..jestem zadowolona..
    • motylek115 Re: proszek dzidziuś 25.11.06, 20:11
      bardzo dobry
    • ewcia1980 Re: proszek dzidziuś 25.11.06, 20:37
      Do prania ubranek uzywam plynu Lovella, natomiast do prania pieluch proszek
      Dzidzius.
      Z jednego i drugiego jestem bardzo zadowolona.
      Od Lovelli ubranka nie blakna a Dzidzius dopiero pieluchy tetrowe.

      pozdrawiam
      Ewelina
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka