Witam.
Proszę o podpowiedź, jeśli Ktoś się na tym zna <prosi>
W 2008 roku rozliczał mnie z fiskusem zakład pracy. Wiadomo, że nie musieli mi
dawać pit'a-11, ale teraz - okazało się - potrzebuję go, by przedstawić w
pewnej instytucji

Czy firma wystawi mi go, gdy o to poproszę? Jak wygląda sprawa tych pitów,
przy rozliczaniu przez firmę - oni wypełniają go dla siebie tylko, czy w ogóle?