mama_antka
11.07.05, 09:06
Drogie Mamy,
mam pewną sumę pieniędzy, ok. 1500 zł. którą chciałabym sensownie
zainwestować. Chciałabym, żeby były to pieniądze mojego dziecka, coś w
rodzaju takiego funduszu na który będziemy mogli wpłacać pieniądze gdy je
będziemy mieć. Chcę mieć pieniadze na czarna godzinę. Nasze mamy wpłacały np.
na książeczki mieszkaniowe, ale teraz one chyba nie istnieją? Ktos mi
poradził obligacje skarbowe, ale może są jeszcze jakieś inne sposoby? Gra na
giełdzie odpada, kompletnie się na tym nie znam.
Może znacie jakis bank z dobrze oprocentowanymi lokatami? A może jakis
fundusz inwestycyjny godny polecenia? Doradźcie.
Pozdrawiam.