adamczyks 04.02.06, 12:35 gdzie w lodzi mozna odebrac becikowe - slyszalem ze od 9 lutego mozna dla dzieci ktore urodzily sie nawet w listopadzie. - moje 20.11 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaka73 Re: becikowe 04.02.06, 14:20 Dostaną wszytskie dzieci urodzone od 9 listopada 2005 roku. Tylko pamiętaj, że musisz to zgłosić do 3 miesięcy po urodzeniu dziciątka, w twoim przypadku do 20 lutego - wraz z aktem urodzenia dziecka i dokum. tożsamości w miejscu gdzie twoja gmina wypłaca świadczenia rodzinne, więc albo w urzędzie albo jeżeli to przekazała do MOPSU to tam - lepiej sobie zadzwoń. Karina Odpowiedz Link Zgłoś