04.02.06, 12:35
gdzie w lodzi mozna odebrac becikowe - slyszalem ze od 9 lutego mozna dla
dzieci ktore urodzily sie nawet w listopadzie. - moje 20.11
Obserwuj wątek
    • kaka73 Re: becikowe 04.02.06, 14:20
      Dostaną wszytskie dzieci urodzone od 9 listopada 2005 roku. Tylko pamiętaj, że
      musisz to zgłosić do 3 miesięcy po urodzeniu dziciątka, w twoim przypadku do
      20 lutego - wraz z aktem urodzenia dziecka i dokum. tożsamości w miejscu gdzie
      twoja gmina wypłaca świadczenia rodzinne, więc albo w urzędzie albo jeżeli to
      przekazała do MOPSU to tam - lepiej sobie zadzwoń.
      Karina

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka