gadisia
03.02.08, 18:23
Miałam zwolnienie lekarskie ze szpitala do 01.02 włącznie (piątek). Pomyślałam
sobie, że skoro mam na 4 lutego termin porodu to lepiej będzie jak pójde do
lekarza 04.02 w poniedziałek. Dzisiaj dopiero zaczęłam się zastanawiać, czy
nie ma czegoś takiego jak ciągłość zwolnienia. Nawet jak mi nie będzie chciała
dać zwolnienia tylko macierzyński to czy może mi wypisać od 4.02, czy powinna
od 02.02? Czy ja coś potrzebuje na te dwa dni? Dodam, że w moim zakładzie
pracy nie pracuje się w soboty i niedziele. Mam nadzieje, że za bardzo nie
zagmatwałam sprawy. Proszę o radę.