16.06.08, 15:56
proszę powiedzcie mi ile muszę przepracować ( mam otrzymać 1 lipca), aby mieć
w pełni zaliczoną podwyżkę do chorobowego.
czy w przypadku wcześniejszego chorobowego będzie liczyć się tylko stara pensja?

pozdrawiam
sylwia , madzia i michaś
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka