limon_ka
07.10.03, 10:04
W wyniku porozumienia w trakcie rozwodu, zostanie mi i dzieciom przyznane
mieszkanie bez spłat w stosunku do ex. Będę musiała wnieść opłatę sądową od
wartości mieszkania. Czy mogę tą opłatę rozłożyć na raty? Zmniejszyć? Zrobić
cokolwiek, abym nie musiała jej wnosić natychmiast?