agawnuk78 30.03.09, 22:24 W lipcu 2008r. urodziłam dziecko, i wiem że można to odliczyć od podatku. Czy wiecie może jaki wtedy się składa PIT , i jakie dokumenty apropo dziecka są potrzebne. Zaznaczam , że rozliczam się sama , bez męża. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
filipianka Re: ...PIT... 31.03.09, 08:10 załącznik do zeznania PIT-O (poz 34/35) żadnych innych dokumentów bloku E za 2008 nie wypełnia się <- emama upgrade Odpowiedz Link Zgłoś