30.03.09, 22:24
W lipcu 2008r. urodziłam dziecko, i wiem że można to odliczyć od
podatku. Czy wiecie może jaki wtedy się składa PIT , i jakie
dokumenty apropo dziecka są potrzebne. Zaznaczam , że rozliczam się
sama , bez męża.
Obserwuj wątek
    • filipianka Re: ...PIT... 31.03.09, 08:10
      załącznik do zeznania PIT-O (poz 34/35)
      żadnych innych dokumentów
      bloku E za 2008 nie wypełnia się

      https://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify26/022.gifhttps://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/be/ba/abgl/ACUi7yH1BMxC5dvjCX.jpg<-
      emama upgrade

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka