Jestem tu nowa.Zdecydowałam się napisać bo coś mi nie daje spokoju.
Jestem w 6tc i od paru dni mam bóle podbrzusza. Czasem są to zwykłe kłucia w
okolicy jajników,czasem jakby bóle pęcherza ale zdarzają się silne bóle
podbrzusza i skurcze macicy

Czy to może być objaw poronienia? Nie mam żadnych krwawień więc się tym
uspokajam ale czy tak może być?
Proszę odpiszcie bo strasznie się martwię!