01.12.09, 22:17
Jestem tu nowa.Zdecydowałam się napisać bo coś mi nie daje spokoju.
Jestem w 6tc i od paru dni mam bóle podbrzusza. Czasem są to zwykłe kłucia w
okolicy jajników,czasem jakby bóle pęcherza ale zdarzają się silne bóle
podbrzusza i skurcze macicysad
Czy to może być objaw poronienia? Nie mam żadnych krwawień więc się tym
uspokajam ale czy tak może być?
Proszę odpiszcie bo strasznie się martwię!
Obserwuj wątek
    • justynagl Re: Witam 01.12.09, 23:07
      Witam ciepło
      i mam nadzieję, że będziesz tu przez całe swoje szczęsliwe 9 miesięcy aż do
      rozwiązaniasmile
      Ja z własnego doswiadczenia mogę powiedziec tylko tyle, że bole podbrzusza są na
      początku ciąży normą( a jestem teraz już 4 razw ciąży w przeciągu 6 lat!smile )
      Niestety w pierszej ciąży były one bardzo bolesne i mniej więcej co dwa miesiące
      dostawałam wysokiej gorączki, ktora trwała 2 dni a potem...musiałam zmieniac
      rozmiar ubrania!!! Przytyłam około 9-10 kilo ale zdecydowanie "rozszerzałam
      się"od srodka!!! To było bolesne. Teraz już miałam tylko lekkie bole w brzuchu i
      niżej na początku ciąży.
      Więc nie martw się -wszystko jest o.k. na pewno. Poronienie też raz miałam i na
      100 % to nie to jesli nie krwawisz.
      pozdrawiam ciepło i życzę szczęsliwej ciąży.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka