Dodaj do ulubionych

Pessar a różowe upławy

20.04.10, 14:02
Witam w piątek miałam założony krążek z powodu skracania sie szyjki, wszystko bylo ok ale wczoraj zauważyłam rózową wydzieline i mam ja do dzisiaj niby nic mnie nie boli tylko jak siadam to czuje lekki ból w kiszce stolcowej. Co to może oznaczac? Czy któraś z was miała podobny problem? Proszę o rade.
Obserwuj wątek
    • gorzkacava Re: Pessar a różowe upławy 20.04.10, 14:58
      Spokojnie, to normalne. Przez kilka dni powinnaś jeszcze czuć, że
      masz w sobie jakby nie spojrzeć ciało obce, które podrażnia, stąd też
      upławy i ból o którym piszesz.
      Przy pessarze zalecane jest przyjmowanie jakichś leków dopochwowych
      ponieważ pessar bardzo często powoduje różne infekcje i wzmożone
      upławy.
      Ja przyjmuję co drugi dzień antybiotyk Natamycynę.
      Pozdrawiam serdeczniesmile
      • jutka86 Re: Pessar a różowe upławy 21.04.10, 11:57
        Dziękuję za odpowiedz Bardzo mnie uspokoiłassmile
        A leki przyjmuję co 3 dzień ( Cotrimazolum)
        Pozdrawiam serdecznie smile
        • perkisowa Re: Pessar a różowe upławy 21.04.10, 13:05
          Spoko, ja miałam pessar założony z tego samego powodu, co ty w 28 tc.
          Przyjmowałam tez clotrimazol dopochwowo chyba co 3 dzień. Krązek zdjęto mi w 39
          tc i po 4 dniach poczułam skurcze. Urodziłam zdrowego, ślicznego synka, 10
          pkt/10, 3030g, 55 cm. Dzis kawaler ma prawie 4 lata i planujemy z mężem drugiego
          bobasa, może córeczka?

          pozdrawiam i spokojniej troszkę mamusiu, bo dzidziuś czuje twój niepokój i
          pewnie kopie jak szalony. Bedzie płaczliwy jak sie urodzi, więc spokojniej
          troszkę. Buziaczki.
          • perkisowa Re: Pessar a różowe upławy 21.04.10, 13:05
            A w którym jesteś tygodniu?
            • mamadi Re: Pessar a różowe upławy 21.04.10, 15:08
              Ja nic nie czułam po założeniu pessara. Lekarka kazała mi bezwzględnie dzwonić gdybym coś poczuła, bo to możde znaczyć, że pessar się obsunął, a lbo gdyby upławy miały inny kolor niż białawe lub żółtawe (po globulkach). Lepiej skontaktuj się z ginekologiem.
            • jutka86 Re: Pessar a różowe upławy 22.04.10, 12:14
              Dziękuje za radysmile Rzeczywiście różowe upławy ustąpiłysmile Jestem juz spokojna. A jestem dopiero w 24 tygodniu ciąży i to moja duga ciążąsmile
              Pozdrawiam wszystkichsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka