ka-ka
29.04.04, 12:36
cześć dziewczyny!
obecnie jestem w 22tyg. i zastanawiam się nad wyborem szpitala
myślę o Madurowiczu(tam pracuje moja doktorowa),
ale tak naprawdę nie jestem do końca przekonana.
Czy któraś z was może rodziła tam ostatnio?
Jakie są warunki? Ile kosztuje poród rodzinny,znieczulenie itp.?
Czy jest możliwość zapłacenia za osobną salę?
Czy dobrze się zajmują maleństwem po porodzie?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Karolina i malutka Maja