Dodaj do ulubionych

Madurowicz

29.04.04, 12:36
cześć dziewczyny!
obecnie jestem w 22tyg. i zastanawiam się nad wyborem szpitala
myślę o Madurowiczu(tam pracuje moja doktorowa),
ale tak naprawdę nie jestem do końca przekonana.
Czy któraś z was może rodziła tam ostatnio?
Jakie są warunki? Ile kosztuje poród rodzinny,znieczulenie itp.?
Czy jest możliwość zapłacenia za osobną salę?
Czy dobrze się zajmują maleństwem po porodzie?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Karolina i malutka Maja
Obserwuj wątek
    • lud_mila Re: Madurowicz 29.04.04, 15:44
      Witaj,
      Urodziłam w Madurowiczu na początku kwietnia i jestem bardzo zadowolona. Też
      nie byłam przekonana, ale teraz mogę go polecić. Miałam cesarkę, za nic nie
      płaciłam, więc nie wiem, jakie są ceny, ale ponoć cennik wisi na dole przy
      wejściu.
      Po remoncie na porodówce są same jedynki, więc z tym nie ma problemu. Położne
      są bardzo miłe i te na porodówce (leżałam tam trochę przed cc) i te na
      położnictwie. Jak wszędzie jest system rooming-in, czyli masz dzidziusia u
      siebie w pokoju i sama się nim zajmujesz, ale jak tylko potrzebujesz pomocy to
      położne są na każde wezwanie w dzień i w nocy.
      W szpitalu są pampersy i wszystko do pielęgnacji dzidziusia (poza chusteczkami
      do pupy), więc nie musisz niczego zabierać. Ja miałam swoje ubranka, ale
      widziałam, że te szpitalne były naprawdę dobrej jakości i niezniszczone.
      Są też podkłady (te mega podpaski) i swieżutkie wyprane koszule, więc też tego
      nie zabieraj.
      Sale na położnictwie są 2-3 osobowe, jak 2 dni leżałam nawet sama, bo na
      oddziale było pustawo. W 3-osobowych też kładli max po wie mamusie.
      Jakbyś coś jeszcze chciała wiedzieć to pytaj.
      Pozdrawiam.
      • ka-ka Re: Madurowicz 29.04.04, 19:19
        bardzo dziękuje za odpowiedź
        dzwoniłam i umowiłam się tam do szkoły rodzenia
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka