i nie tylko.
Ja rozumiem, że przez długi okres to forum nie miało moderatora i dlatego
jestem w stanie zrozumieć Wasze oburzenie. Wpadła, poprzenosiła wątki, mówi,
że robi porządek, a powstaje jeszcze większy bałagan, bo nie wiadomo gdzie co
jest
Tłumaczę więc, mam nadzieję, że po raz ostatni, na czym rzecz polega. Mam
nadzieję, że zrozumiecie i dacie radę to zaakceptować.
Część eDziecka dotycząca ciąży i porodu składa się z
trzech "podforów": "Ciąża i poród", "Szpitale" oraz "W oczekiwaniu". Zacznę
od tego ostatniego, bo przenoszenie wątków na niego budzi największe
kontrowersje i od razu odeślę Was pod następujący adres
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=5266543&v=2&s=0 (Aga_RN
jeszcze raz Ci bardzo dziękuję

) Forum to powstało, by mamy w ciąży, które
mają zbliżony termin porodu, mogły pogadać o tym ile przytyły, czy poczuły
już pierwsze ruchy dziecka itp. itd. Czyli na tematy, które nie interesują
dziewczyn w innym miesiącu ciąży lub też już będące dawno mamami, a
udzielających rad, bo spotkały się kiedyś z jakimś tematem dotyczącym
konkretnej sprawy. Dlatego też wszystkie wątki przeniosłam na tamto forum.
Forum "Szpitale" służy do: wymiany opini na temat konkretnych szpitali oraz
pracujących w nich lekarzy oraz położnych. Dlatego też wątki na temat: "Jak
Wam się rodziło w...", "Jaka jest położna X" i "Czy lekarz Y pracujący w
szpitalu Z jest dobrym fachowcem" przenoszone są na tamto forum.
Natomiast posty dotyczące konkretnych lekarzy jak i badań przenoszone są na
konkretne eDzieckowe forum regionalne. Dotyczy to również adresów sklepów,
dojazdów do hurtowni i wszystkiego co dotyczy "lokalnego podwórka".
Forum "Ciąża i poród" jest to bardziej forum "problemowo-medyczne". Jak
również dziewczyny opisują na nim swoje przeżycia z porodów. A także
wszystkie problemy medyczne poporodowe.
Wiadomo, nic nie zastąpi wizyty u lekarza w wypadku poważnego problemu, ale
czasami można mały problem rozwiązać właśnie tutaj.
I dlatego bardzo Was proszę byście zaakceptowały powyższy podział. Ułatwi on
poruszanie się po forum i pozwoli też skorzystać innym z Waszej wiedzy.
W poście pt. "Przeniesione posty" piszę co i gdzie przeniosłam. Zamiast
pisania rozpaczliwego postu: "A gdzie się podział wątek XYZ" proszę
przejżyjcie go. Jeżeli macie problemy z odnalezieniem jakiegoś wątku wówczas
napiszcie, podam wówczas do niego link.
pozdrawiam Was serdecznie
sammy