Dodaj do ulubionych

SŁOWO NA TEMAT PRZENOSZENIA WĄTKÓW

22.05.04, 02:06
i nie tylko.

Ja rozumiem, że przez długi okres to forum nie miało moderatora i dlatego
jestem w stanie zrozumieć Wasze oburzenie. Wpadła, poprzenosiła wątki, mówi,
że robi porządek, a powstaje jeszcze większy bałagan, bo nie wiadomo gdzie co
jest wink

Tłumaczę więc, mam nadzieję, że po raz ostatni, na czym rzecz polega. Mam
nadzieję, że zrozumiecie i dacie radę to zaakceptować.

Część eDziecka dotycząca ciąży i porodu składa się z
trzech "podforów": "Ciąża i poród", "Szpitale" oraz "W oczekiwaniu". Zacznę
od tego ostatniego, bo przenoszenie wątków na niego budzi największe
kontrowersje i od razu odeślę Was pod następujący adres
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=5266543&v=2&s=0 (Aga_RN
jeszcze raz Ci bardzo dziękuję smile ) Forum to powstało, by mamy w ciąży, które
mają zbliżony termin porodu, mogły pogadać o tym ile przytyły, czy poczuły
już pierwsze ruchy dziecka itp. itd. Czyli na tematy, które nie interesują
dziewczyn w innym miesiącu ciąży lub też już będące dawno mamami, a
udzielających rad, bo spotkały się kiedyś z jakimś tematem dotyczącym
konkretnej sprawy. Dlatego też wszystkie wątki przeniosłam na tamto forum.

Forum "Szpitale" służy do: wymiany opini na temat konkretnych szpitali oraz
pracujących w nich lekarzy oraz położnych. Dlatego też wątki na temat: "Jak
Wam się rodziło w...", "Jaka jest położna X" i "Czy lekarz Y pracujący w
szpitalu Z jest dobrym fachowcem" przenoszone są na tamto forum.

Natomiast posty dotyczące konkretnych lekarzy jak i badań przenoszone są na
konkretne eDzieckowe forum regionalne. Dotyczy to również adresów sklepów,
dojazdów do hurtowni i wszystkiego co dotyczy "lokalnego podwórka".

Forum "Ciąża i poród" jest to bardziej forum "problemowo-medyczne". Jak
również dziewczyny opisują na nim swoje przeżycia z porodów. A także
wszystkie problemy medyczne poporodowe.
Wiadomo, nic nie zastąpi wizyty u lekarza w wypadku poważnego problemu, ale
czasami można mały problem rozwiązać właśnie tutaj.

I dlatego bardzo Was proszę byście zaakceptowały powyższy podział. Ułatwi on
poruszanie się po forum i pozwoli też skorzystać innym z Waszej wiedzy.

W poście pt. "Przeniesione posty" piszę co i gdzie przeniosłam. Zamiast
pisania rozpaczliwego postu: "A gdzie się podział wątek XYZ" proszę
przejżyjcie go. Jeżeli macie problemy z odnalezieniem jakiegoś wątku wówczas
napiszcie, podam wówczas do niego link.

pozdrawiam Was serdecznie
sammy
Obserwuj wątek
    • ewkam1 Re: SŁOWO NA TEMAT PRZENOSZENIA WĄTKÓW 22.05.04, 08:24
      Prosze o info, gdzie jest post pt. "SZukam dobrego ginekologa z KOSZALINA -
      mortyrka". Rzekomo zostal przeniesiony na Zachodniopomorskie, niestety nie
      znalazlam...
      • oczy_otwarte Re: SŁOWO NA TEMAT PRZENOSZENIA WĄTKÓW 22.05.04, 09:07
        Hej :o)
        Chyba go tam widzialam, ale glowy nie dam, bo jakos dzisiaj mam problem by w
        ogole tam trafic :o]
        Ogolnie rzecz biorac i jak to czesto bywa: porzadki najczesciej tworza
        balagan...
        Pozdrawiam,
        Ania

      • s.a.m.m.y Re: SŁOWO NA TEMAT PRZENOSZENIA WĄTKÓW 22.05.04, 10:25
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=610&w=12717807
    • mortyrka Re: SŁOWO NA TEMAT PRZENOSZENIA WĄTKÓW 25.05.04, 17:07
      Jeżeli piszesz ,że przeniosłaś coś tam na jakiś wątek to pisz odrazu adres tego
      wątku. Bo ja całkowicie się pogubiłam i nie mogę tego znależć.
    • aga_rn Re: SŁOWO NA TEMAT PRZENOSZENIA WĄTKÓW 26.05.04, 14:57
      Moze ten watek powinnien "powisiec" troche na gorze - dlatego go podbijam. Bo
      znowu pojawiaja sie watki typu "skandal !!!" a temat walkowalysmy zaledwie pare
      dni temu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka