martelia
22.05.04, 18:10
Wielkimi krokami zbliża się mój termin porodu. Zastanawiam się jak TO się
zacznie : czy w nocy, czy mąż będzie w tym czasie w domu, czy będę czuła
skurcze, czy odejdą wody itd.... - jak poznam że się zaczęło.
Napiszcie o swoich doświadczeniach, wrażeniach, przygodach związanych z
rozpoczęciem akcji.
Pozdrawiam
Marta + 38 tyg. Oleńka