12.10.11, 16:06
mam pytanie -jakie masz rozwarcie i czy miewasz skurcze?
Obserwuj wątek
    • majcysss Re: majcysss 12.10.11, 17:08
      W 16 tyg lekarz stwierdził że jest na opuszek palca. Od tamtej pory mam szew na szyjce który jeszcze jako tako trzyma. Skurcze zdarzają się ale na szczęście niezbyt często. Moim głównym problemem jest to że mała naciska mi strasznie na tą szyjkęsad
      • maggieeee Re: majcysss 12.10.11, 23:53
        A niezbyt częste skurcze tzn kilka dziennie? Czy rzadziej?
        • majcysss Re: majcysss 13.10.11, 13:09
          A to naprawdę różnie. Czasem bywa tak że nie mam cały dzień a czasem kilka dziennie... Chociaż przyznam ze kilka tyg temu było o wiele gorzej a teraz trochę ucichło odkąd biorę nospe. Boje się trochę tej nospy bo czytałam gdzieś że wycisza skurcze ale zmiękcza szyjkę. Nie wiem czy to prawda...
          • maggieeee Re: majcysss 13.10.11, 15:37
            A nie bierzesz fenoterolu?
            • majcysss Re: majcysss 13.10.11, 15:52
              Nie... Mój lekarz jest wogóle jakis antyfarmakologicznysmile W pon mam wizytę to się okaże jak to będzie dalej ze mną. Ale chyba w 8 mies to już mogą zdarzać się skurcze. Te moje są nie bolesne... Nawet nie umiem tego opisaćsad
              • monique301 Re: majcysss 13.10.11, 17:01
                Mój też jest anty... Biorę nospe , magnez, luteine. Nic mocniejszego mi nie przypisuje.
                • maggieeee Re: majcysss 13.10.11, 17:58
                  Ja tez byłam długo na nospie, magnezie i luteine ale trzeba było włączyć fenot.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka