monique301 12.10.11, 16:06 mam pytanie -jakie masz rozwarcie i czy miewasz skurcze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majcysss Re: majcysss 12.10.11, 17:08 W 16 tyg lekarz stwierdził że jest na opuszek palca. Od tamtej pory mam szew na szyjce który jeszcze jako tako trzyma. Skurcze zdarzają się ale na szczęście niezbyt często. Moim głównym problemem jest to że mała naciska mi strasznie na tą szyjkę Odpowiedz Link Zgłoś
maggieeee Re: majcysss 12.10.11, 23:53 A niezbyt częste skurcze tzn kilka dziennie? Czy rzadziej? Odpowiedz Link Zgłoś
majcysss Re: majcysss 13.10.11, 13:09 A to naprawdę różnie. Czasem bywa tak że nie mam cały dzień a czasem kilka dziennie... Chociaż przyznam ze kilka tyg temu było o wiele gorzej a teraz trochę ucichło odkąd biorę nospe. Boje się trochę tej nospy bo czytałam gdzieś że wycisza skurcze ale zmiękcza szyjkę. Nie wiem czy to prawda... Odpowiedz Link Zgłoś
majcysss Re: majcysss 13.10.11, 15:52 Nie... Mój lekarz jest wogóle jakis antyfarmakologiczny W pon mam wizytę to się okaże jak to będzie dalej ze mną. Ale chyba w 8 mies to już mogą zdarzać się skurcze. Te moje są nie bolesne... Nawet nie umiem tego opisać Odpowiedz Link Zgłoś
monique301 Re: majcysss 13.10.11, 17:01 Mój też jest anty... Biorę nospe , magnez, luteine. Nic mocniejszego mi nie przypisuje. Odpowiedz Link Zgłoś
maggieeee Re: majcysss 13.10.11, 17:58 Ja tez byłam długo na nospie, magnezie i luteine ale trzeba było włączyć fenot. Odpowiedz Link Zgłoś