Dodaj do ulubionych

Poronienie? Help!!!

02.01.12, 02:43
Dziewczyny pomocy. 23 grudnia zrobiłam test ktory wykazal 2 kreski, jedna niewyrazna ale byla. Bardzo sie ucieszylam mimo ze byla to ciaza z zaskoczenia. Wczoraj po polnocy zaczelam krwawic, do tego byl we krwi jakis skrzep. Czy poronilam? Dzis jest spokoj niema krwawienia a wiec te krwawienie bylo kilku godzinne. Czy jakbym poronila to bym dalej krwawila i miala normalny okres?
Obserwuj wątek
    • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 09:46
      W ciazy nawet tej najmlodszej jedzie sie na IP z krwawieniem. Mozesz jeszcze zrobic badania na bete hcg z krwi i po 2 dniach powtorzyc, jesli nie przyrasta, to bylo to niestety poronienie. Mam wielka nadzieje, ze to nie to, bo krwawienia w ciazy sie zdarzaja, ale roznie moze byc.
      --
      synek Krzyś (ur. 13.04.2010 r.)
      • nomya Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 10:56
        Jeśli wyleciało z Ciebie wszystko, to czemu miałabyś dalej krwawić?
        Pęcherzyk powinno już być widać w 5,6 tyg (od OM), zależy od sprzętu. Czasem pęcherzyk widać później
        --
        https://www.suwaczki.com/tickers/85993e3ke893455h.png
          • natchniuza86 Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 12:10
            Nikt Ci na to pytanie nie odpowie. Proponuje zadac je lekarzowi. Pecherzyk widac juz w 5 hbd. Teraz mozesz tylko czekac i ewentualnie zrobic bhcg z krwi dwa razy, zeby sprawdzic jak przyrasta, choc to tez nie da 100% pewnosci, bo u mnie bhcg roslo przy niezywej juz ciazy, no ale jakis obraz bedziesz miala.
            --
            https://www.suwaczki.com/tickers/8599rjjgdptfkuyo.png
          • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 12:19
            Bombi, w 4 tyg moze jeszcze nie byc widac pecherzyka, moglo byc za wczesnie. Z poronieniem to roznie bywa, faktycznie mozna sie zastanawiac dlaczego nie krwawisz dalej, bo generalnie wszystko powinno sie oczyszczac przez kilka dni, tak jak przy okresie - wiec jakas szansa jest. Ale moze byc i tak, ze to bylo poronienie, a wieksze krwawienie dopiero przyjdzie, jak porzadnie spadnie progesteron, tego nie da sie tak latwo stwierdzic. Na tym etapie, kiedy niewiele jeszcze widac na usg mozesz jak najbardziej zbadac krew - beta hcg i progesteron. Po 48 h powtorz beta hcg - jesli nie przyrasta, to ciaza sie nie rozwija. Jesli rosnie, to jest szansa i wtedy skontroluj jeszcze raz za 48h. To na razie najlepsze wyjscie, na tym etapie jeszcze bada sie bete hcg, bo usg moze nic nie pokazac. To 4 tydzien od miesiaczki tak?
            --
            • pikka6 Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 18:11
              a to myślisz że skoro w ciąży była to owulacji nie było ?? big_grin to dopiero było interesujące spostrzeżenie big_grin Złuszcza się cała błona śluzowa jak podczas miesiączki więc krwawienie teoretycznie powinno być porównywalne.
              --
              https://lilypie.com/pic/2010/04/02/mg3j.jpghttps://lb2m.lilypie.com/kCwCp2.png
              • ziarenko-piasku Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 19:07
                Bomi...zrób betę w odstępach 48 godzinnych to dowiesz się na czym stoisz. ja tez plamiłam i w 5 tc lekarka robiąca usg stwierdziła, ze nic nie widzi, ze wszystko wyleciało, ale beta rosła ksiażkowo i po ok 8 dniach zobaczyłam na monitorze "Pulsującą Kropkę"
                Ciąża okazała się być młodsza i nadal tak jest, więc na ostatnim usg połówkowym został mi nawet przesunięty termin porodu.
                Narazie odpoczywaj, jak najwięcej, trzymaj się-czas pokaże.

--
                https://www.suwaczki.com/tickers/34bwxzkrkdwkguoa.png
                • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 20:33
                  Czyli jakbym poronila to raczej bym krwawila jak w czasie okresu a nie kilka godzin, dobrze to rozumiem? ostatnią normalna miesiaczke mialam 26 listopada (pierwszy dzien) mam 30 dniowe cykle wiec 25 grudnia powinnam miec kolejna, test zrobilam 23 grudnia bo cos przeczuwalam i wyszla druga bardzo delikatna kreska. USG robilam po tej nieszczesnej krwi kilkugodzinnej 1 stycznia i na monitorze nie bylo widac nic.
                • pikka6 Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 17:06
                  a to nowość... No odkryłaś Amerykę, postawię Ci chyba pomnik big_grin wiesz do tego profesury nie trzeba big_grin mam wykształcenie medyczne i lekko orientuje się w temacie:]
                  Poronienie ma bardzo dużo wspólnego z miesiączką, bo też musi się złuszczyć błona śluzowa więc efekt jest ten sam a zwykle bardziej intensywny, tj pojawia się bardziej obfite i bolesne krwawienie.
                  --
                  • kosa.bar Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 20:28
                    Ośmieszasz sie i pogrążasz coraz bardziej. Coś kiepsko się uczyłaś...Więc tak dziecinko, poronienie jest zakończeniem ciąży, prawdziwa miesiączka pojawia się po kolejnej owulacji w cyklu. Nie wprowadzaj w błąd pisząc bzdury. Poza tym objawem poronienia może być nawet delikatne plamienie,a nie obfite krwawienie. Poczytaj troche zanim coś napiszesz. Jestem lekarzem, a Ty?
                    • pikka6 Re: Poronienie? Help!!! 05.01.12, 13:03
                      buehehehe big_grin jeszcze raz ze zrozumieniem przeczytasz co napisałam to może coś dotrze... nie napisałam nigdzie że poronienie jest równoznaczne z miesiączką, tylko to co się dzieje podczas jednego i drugiego jest bardzo zbliżone bo też następuje złuszczenie się błony śluzowej które ZWYKLE jest bardziej obfite niż podczas miesiączki. Więc efekt jest dosyć podobny.
                      Zrozumiała czy dalej ma problem??

--
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 20:39
      Ale jest jeszcze jeden problem, ta ciaza nie byla planowana choc bardzo ale to bardzo ucieszylismy sie ze w niej jestesmy, rozpacz teraz nie mniejsza a problem polega na tym ze stosuje lek arechin na toczen i pani dr.stwierdzila ze dobrze jesli poronilam bo dziecko przy stosowaniu tego leku moglo by sie urodzic bez reki nozki a nawet bezglowie, czy ktos spotkal sie z czyms takim?
      • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 21:06
        Idzie oszaleć!!! Pani ginekolog stwierdzila ze bardzo dobrze jakbym poronila bo arechin uszkodzi na 100 % dziecko ktore moze urodzic sie bez glowki i napewno bedzie znieksztalcone,a teraz czytam ze arechin mozna brac w ciazy i nie zagraza ciąży!
        • gacek66 Re: Poronienie? Help!!! 02.01.12, 21:21
          kobieto na mózg Ci padło? Jak dziecko bez główki się może urodzić? Weź się w garść! Zrób betę, sprawdź przyrosty i będziesz wiedziała czy nadal jesteś w ciąży. No i w tym wieku mogłabyś się większą dojrzałością emocjonalną wykazać.
          --
        • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 03.01.12, 15:25
          Rany co to za lekarka! Nie czekaj na nic i nie rozpaczaj bez sensu, tylko idź zbadać betę hcg i progesteron, a za tydzień leć na usg, najlepiej do kompetentnego lekarza. No i co do leku to też upewnij się u kogoś kto się na tym dobrze zna, może u tego, który prowadzi leczenie tocznia. Nie siedź bezczynnie, zrób badania i idź do innego, dobrego lekarza.
          --
        • mayaalex Re: Poronienie? Help!!! 03.01.12, 15:37
          Sprawdzilam na polskich i angielskich stronach internetowych (przeczytalam klika opisow i nawet jedno badanie porownawcze kobiet stosujacych ten lek w ciazy z pozostalymi) i z tego co tam jest napisane nie wynika zeby ten lek byl szkodliwy podczas ciazy - nie wiem oczywiscie jaka bierzesz dawke i jak dlugo bo to zawsze moze miec jakis wplyw na zarodek ale wydaje mi sie ze gdyby cokolwiek moglo mu zagrazac to pisali by o tym a tu raczej opinie sa zgodne ze trzeba poinformowac lekarza o ciazy ale nie ostrzegaja zeby unikac. Nie stresuj sie niepotrzebnie, idz do jakiegos bardziej ludzkiego ginekologa jak tylko bedziesz mogla, moze juz bedzie kropeczka smile no i te wszystkie bety zrob jak dziewczyny radza, ja sie na tym zupelnie nie znam wiec nie wiem jak to dziala ale brzmi bardzo sensownie. Trzymamy kciuki!
        • kasia_4646 Re: Poronienie? Help!!! 03.01.12, 15:38
          Arechin należy do kategorii C !!! więc taki super bezpieczny to on nie jest. Mam wrażenie, że trochę "zniekształciłaś" to co powiedział Ci lekarz albo zwyczajnie nie zrozumiałaś.
          • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 00:35
            No i nadal nic to krwawienie trwalo tylko kilka godzin okolo 8 i nie bylo obfite. Czy to mozliwe zeby przy poronieniu tak krotko to trwalo? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 11:14
      Nadal czysto a dzis zrobilam test ciazowy i wyszla druga bardzo gruba krecha. A beta od 1 stycznia chyba by na tyle spadla w tak wczesnej ciazy ze byla by delikatna albo wcale...chyba
      • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 15:07
        To jest dobry znak oczywiście, ale jedyną prawdziwą odpowiedź da Ci przyrost bety, albo potwierdzenie na usg, że ciąża się rozwija. Zdarza się, że krwawienie przy poronieniu nie trwa kilku dni - są nawet tzw. poronienia zatrzymane, gdzie w ogóle nie ma krwawienia, a ciąża obumarła. Test może wykazywać 2 kreski, mimo, że zarodek się nie rozwija - bo hcg wytwarza kosmówka, a nie zarodek. Są przypadki tzw. pustego jaja, kiedy rozwija się sam pęcherzyk, a zarodka w ogóle na usg nie widać, nie rozwija się od początku. Wtedy hcg nadal może rosnąć, choć zazwyczaj wolniej, niż w prawidłowej ciąży. Są więc możliwe różne opcje, chociaż na pewno to co piszesz jest pozytywne i jest duża szansa, że wszystko jest dobrze. Ale gwarancji nikt Ci nie da, dopóki nie sprawdzisz bety w laboratorium albo usg nie wykaże, że ciąża się rozwija.
        --
      • pikka6 Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 17:11
        jeśli test po takim czasie jest mocno dodatni znaczy że poronienia najprawdopodobniej nie było. Dlatego krwawienie było tylko chwilowe a lekarz na usg nic nie widział bo było za wcześnie. Odstaw leki i biegiem jutro do lekarza!
        --
        • natalinek.j Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 20:54
          A ja po poronieniu miałam test dodatni. Został mi jeden niewykorzystany i zrobiłam z ciekawości... Hormony ciążowe bardzo powoli spadają, zresztą każdy organizm jest inny.

Do autorki, dopóki nie zrobisz usg, lub nie sprawdzisz przyrostu bety to nie będziesz wiedziała co się dzieje. Nie zwlekaj jak jest poronienie zatrzymane to można sporo czasu chodzić z martwą ciążą, tylko że to jest groźne dla Twojego organizmu. Po co się stresować... zwlekanie nic nie da. Jedź na usg, może niepotrzebnie się nakręcasz. Tego Ci zyczę, żeby się okazało że z ciążą wszystko ok. Trzymam kciuki smile
    • adetka Re: Poronienie? Help!!! 04.01.12, 20:45
      głupoty nie chce mi się komentować, zwracam tylko uwagę, że ciąża w przebiegu tocznia wymaga specjalnego traktowania jeśli ma się zakończyć szczęśliwie dla wszystkich zainteresowanych.
      rady typu odstaw leki też nie powinny się pojawiać.
      autorka wątku zamiast bawić się w testy powinna udać się do dr, który będzie wiedział co ma robić.
      --
      moje Aniołki ['][*] i marcowy synek w drodze
      • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 05.01.12, 12:33
        Natychmiast po krwawieniu bylam u ginekolog, nic nie widziala na monitorze a to bylo 1 stycznia, kazala przyjsc za tydzien i wtedy zobaczy sie czy sa jakies pozostalosci i trzeba czyscic. A wiec w poniedzialek mam wizyte, minie tydzien, nadal nie krwawie ale dzis nad ranem mialam straszne mdlosci wiec pewnie jednak poronilam i dzieje sie cos zlego pewnie zalegaja jakies pozostalosci i dlatego nie krwawie dalej.
        • pikka6 Re: Poronienie? Help!!! 05.01.12, 13:12
          po takim podejściu lekarza jaki opisałaś na pewno poszłabym do innego. Test nadal wychodzi dodatni, bierzesz leki o których nasłuchałaś się wówczas ciekawych opowieści, nie robisz bety, siedzisz w domu i "leczysz" na forum. W tym momencie to już co najmniej nieodpowiedzialne. Twój wybór.
          --
        • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 05.01.12, 14:53
          Ja liczę, że wszystko u Ciebie ok. Krwawienie się nie powtarza, test pokazuje 2 kreski, a mdłości ... toż to jeden z typowych objawów ciąży! Ucieszyłabym się na Twoim miejscu z tych mdłości.
          Dobrze, że idziesz na wizytę, tylko ja bym tej lekarce już nie ufała - z tymi lekami to mocno pojechała. No i też na Twoim miejscu na pewno nie czekałabym tyle czasu z tyloma wątpliwościami - dopytałabym konkretnie o działanie leków - czy możesz brać w ciąży, czy nie... przecież możliwe, że jesteś w tej ciąży i co? Bierzesz nie wiedząc w końcu, czy leki mogą poważnie zaszkodzić, czy nie? Co na to Twój lekarz, który Ci te leki przepisał? A swoją drogą ta lekarka ginekolog też dziwna - mówi, że leki mogą uszkodzić płód, a nie każe odstawić mimo podejrzenia ciąży? Ani skonsultować się z innym lekarzem, nic? Nie kazała Ci też zbadać przyrostu bety zwłaszcza w takiej sytuacji? Kurcze naprawdę zmień lekarza, bo tej bym nie ufała.
          --
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 10.01.12, 16:17
      Wszystko jest zle, w piatek zaczelam krwawic az do dzis ale nie jakos bardzo intensywnie. Pojechalam na ip.powiedziano mi ze poronilam i zrobiono beta hcg ktorej wyszlo 300 ale na monitorze nic nie bylo widac, kazano mi w dniu dzisiejszym zrobic bete i jutro przyjechac na ip zeby skontrolowac czy spadlo. Dzis wyszlo 333 bety wiec nie spada tylko rosnie co oznacza ze bedzie skrobanka. Czy mam czekac do jutra czy dzis jechac na ip? Juz sama niewiem co robic.
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 11.01.12, 02:09
      Pojechalam na ip dzis o 19 bo beta urosla po "poronieniu" a nie spadla. Dwoch lekarzy wmawialo mi poronienie, najpierw dzien krwawienia a ostatnio nawet 5 jak w okresie, jutro mialam miec czyszczenie jesli beta by nie spadla do zera a dzis wyszla... dzidzia na usg i dostalam leki na podtrzymanie. Wiara czyni cuda ale jestem w szokuwink
      • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 11.01.12, 15:15
        Jasny gwint! A juz mialam pisac jak mi przykro! SUPER wiadomosc! Nawet nie wiesz jak sie ciesze i to jest kolejny dowod na to, jak trzeba uwazac z diagnozami na tak wczesnym etapie. Dziwne tylko, ze beta tak slabo urosla i w ogole ma niska wartosc, ale skoro jest dzidzia i stwierdzili, ze wszystko ok, to nic tylko swietowac.
        --
      • adetka Re: Poronienie? Help!!! 11.01.12, 18:36
        "a dzis wyszla... dzidzia na usg"
        przy tak niskiej becie? coś tu nie halo, jest tętno? coś więcej na temat widoków na usg?
        mam nadzieję, że się uda - powodzenia
        --
        moje Aniołki [']['] i marcowy synek
        https://www.suwaczek.pl/cache/a5831c17ba.png
      • natalinek.j Re: Poronienie? Help!!! 11.01.12, 22:27
        Wczoraj miałaś betę na poziomie o ile dobrze pamiętam 333, czy jakoś tak, a dzisiaj już widać dzidzię na usg?
        Kurcze to dziwne jak dla mnie, bo z tego co pamiętam, to pęcherzyk widać jak beta wynosi 1000-1500.
        A to drugie badanie bety robiłaś w tym samym labie co pierwsze?
        Co Ci powiedzieli o tym krwawieniu?
        Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za maluszka smile
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 11.01.12, 23:24
      No wlasnie to wszystko jest dziwne jak cholera. 8 stycznia na ip przyjec robiono mi bete i wyszlo 300 dzidzi na monitorze nie bylo widac wiec stwierdzono z przekonaniem ze to poronienie i we wtorek mam w labolatorium zrobic bete czy spadl calkowicie a wsrode pojawic sie na ip na kontrole. Wiec zrobilam we wtorek bete i wyszla 333 dlatego tego samego dnia pojechalam na ip i nagle na monitorze pojawila sie 3,5 mm dzidzia co bylo szokiem. Lekarz kazal za tydzien isc do ginekologa prowadzacego ciaze i przepisal lek na podstrzymanie. Ale martwie sie bo cos tu dziwnie z ta beta wyglada i wogole.
      • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 11.01.12, 23:48
        Ale rzeczywiscie male te hcg jak na ten tydzien ciazy. 26 grudnia powinnam miec miesiaczke a ostatnia mialam 30 listopada wiec teoretycznie to 7 tydzien? Juz 1 stycznia stwierdzono poronienie bo nic nie bylo na usg potem spokoj i 8 stycznia znowu poronienie bo krwawilam 5 dni, wczoraj 3,5 mm i stwierdzona ciaza 4-5 tydzien z tym ze niska beta. Niewiem co juz o tym myslec. Ciesze sie ale zarazem bardzo martwie.
          • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 12.01.12, 14:57
            Kurcze niesamowita historia, cos sie nie zgadza, albo ta beta zle zbadana, no ale 2 razy bylby blad? Fakt, ze przy dzidzi 3,5 mm beta normalnie jest duzo wyzsza. Z kolei wielkosc dziecka jest odpowiednia jak na 6/7 tc. A tetno bylo? Moglo jeszcze nie byc slychac, u mnie na przelomie 7/8 tc tetna nie bylo, dziecko podobnej wielkosci jak u Ciebie, no ale beta duzo wyzsza. 2 tyg. pozniej dziecko juz mialo 17 mm i bilo pieknie serce. Trzymam kciuki, zupelnie niesamowita historia.
            --
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 12.01.12, 22:24
      To wszystko jest cudem ale niestety tak rozowo nie jest a moze jest bo plamie od wczoraj mimo duphastonucrying. Powiedzcie mi dziewczyny czy w takich momentach jak ciaza jest mocno zagrozona mozna uprawiac sex? Dluzsze kapiele? Moze glupie pytania ale jestem po raz pierwszy w ciazy i malo wiem.
      • natalinek.j Re: Poronienie? Help!!! 12.01.12, 22:31
        Oczywiście, że nie. Przy zagrożonej ciąży, krwawieniach, plamieniach, kiedy nie wiadomo co z tą ciążą będzie nie wolno uprawiać seksu. Przecież bierzesz leki na podtrzymanie. Kąpiele sama nie wiem... Możesz się wstrzymać i z tym do kolejnej wizyty u gina, wtedy o wszystko zapytasz.
        A tak w ogóle to może ta Twoja beta była 3330, a nie 330? albo jakieś inne jednostki?
        • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 13.01.12, 12:04
          Swoja droga po wspolzyciu i badaniu czesto w ciazy pojawiaja sie plamienia, bo szyjka jest bardzo wrazliwa i ukrwiona, moze dlatego plamisz. A nie badalas progesteronu? Ja bym teraz badala progesteron i sprawdzala ta bete co 2 dni. Kiedy masz isc do lekarza?
          --
          • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 13.01.12, 13:06
            Na szczescie jest to delikatne plamienie ale jest, lekarz nic mi nie mowil o badaniach tylko kazal isc za tydzien do ginekologa prowadzacego ciaze czyli w najblizszy wtorek a ja jestem klebkiem nerwow bo 330 bety to z tego co widze jest srasznie malo no i te plamienia. Lekarz na izbie byl w szoku ze wogole zobaczyl dzidzie na usg i stwierdzil ze albo sie uda albo nie.
            • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 13.01.12, 13:19
              Fakt, to jest szok, tym bardziej ze wielkosc dziecka wskazuje, ze jest to jakis 6-7 tydz., a beta jest tak niska, jakby byl to 4, gora 5 tydz. Szok, bo przy takiej niskiej becie zarodek nie powinien byc az tak duzy, a jest... wielkosc prawidlowa do wieku. Gdyby gin nie znal wyniku bety, pewnie by Ci powiedzial, ze wszystko wyglada dobrze, oczywiscie decydujace bedzie bicie serca i to, czy dziecko rosnie. Mnie by kusilo zeby jeszcze raz ta bete sprawdzic, do wtorku jeszcze pare dni zostalo. Bardzo Ci kibicuje i trzymam kciuki.
              --
              • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 13.01.12, 14:12
                Dziekuje za cieple slowa, wiele dla mnie znacza. Chcialam dzis zrobic bete z ciekawosci chociaz troche obawiam sie wyniku ale poszlam do kliniki o 10.30 a pobieraja krew do 10. W warszawie chyba wszedzie krew pobieraja tylko do 10. Pozdrawiam serdecznie wszystke oczekujace i mamy.
    • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 16.01.12, 22:32
      Juz po wszystkim. Dzis zrobilam bete ktora wyszla 150 mimo ze od wizyty na ip i leku na podtrzymanie nie krwawilam, spadla o 180 wiec wszystko jest jasne. Jutro mam wizyte u lekarza ale niema o czym gadac.
      • kotkowa Re: Poronienie? Help!!! 17.01.12, 08:50
        sad współczuję bardzo, na dodatek była już nadzieja. Wiem, że trudno się z tym pogodzić, tylko czas pomoże. Do lekarza oczywiście idź, pewnie każe odstawić leki na podtrzymanie i czekać, albo na IP się zgłosić.
        --
      • natalinek.j Re: Poronienie? Help!!! 17.01.12, 10:18
        kurcze... a jednak sad teraz już wiadomo czemu taka niska ta beta była... Tylko szkoda że tamten lekarz Ci robił nadzieję, zamiast powiedzieć, że beta jest za niska..... no ale na pewno chciał dobrze.
        Przykro mi strasznie, bo kibicowałam Ci z całych sił. Trzymaj się jakoś, ból jest ogromny, ale stopniowo się z nim oswoisz. Mam nadzieję, że szybko przejdziesz tę drogę.
        • bombi79 Re: Poronienie? Help!!! 20.04.12, 20:18
          Tak to wszystko bardzo przykre bylo... mijaja 3 miesiace, spodziewam sie okresu ktory opoznia mi sie 3 dni, dzis robie test i dwie krechywinkwinkwink boje sie ale mam nadzieje ze drugi raz koszmaru nie bedzie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny wspierajace mnie w tamtym okresie a teraz trzymajcie sie i kciuki;0
          • barabasia2 Re: Poronienie? Help!!! 20.04.12, 23:09

> Tak to wszystko bardzo przykre bylo... mijaja 3 miesiace, spodziewam sie okresu
            > ktory opoznia mi sie 3 dni, dzis robie test i dwie krechywinkwinkwink boje sie ale m
            > am nadzieje ze drugi raz koszmaru nie bedzie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w
            > spierajace mnie w tamtym okresie a teraz trzymajcie sie i kciuki;0

gratulacje! miałam podobnie, tylko że ja zaszłam jakoś 2 tyg. po poronieniu. Druga ciąża prawie bezproblemowa, dziecko duże i zdrowe. powodzenia!
            --
            Magdalenka, 16.07.2008
            Oleńka, 02.08.2011

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka