Dodaj do ulubionych

KIEDY I GDZIE Z PAPIERAMI NA MACIEŻYŃSKI

06.07.04, 16:20
TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA I NIE MAM KOGO SIĘ PORADZIĆ W SPRAWIE URLOPU
MACIEŻYŃSKIEGO,GDZIE SKŁADA SIĘ PAPIERY I KIEDY.SŁYSZAŁAM ŻE DOSTAJE SIĘ
JAKIEŚ PIENIĄDZE ZA PORODOWE ALE TEŻ NIE WIEM ILE I KTO JE WYPŁACA.
PROSZĘ O POMOC I DZIĘKUJE.
POZDRAWIAM JOLA 30 TYDZIEŃ.
Obserwuj wątek
    • martulinek Re: KIEDY I GDZIE Z PAPIERAMI NA MACIEŻYŃSKI 06.07.04, 17:43
      A może chodzi Ci o zasiłek rodzinny i dodatek porodowy?
      Co do urlopu, to chyba załatwia to Twój zakład pracy...
    • jolaijacek Re: KIEDY I GDZIE Z PAPIERAMI NA MACIEŻYŃSKI 06.07.04, 20:19
      kocham cie joluniu najbardziej na swiecie
    • bebewawa Re: KIEDY I GDZIE Z PAPIERAMI NA MACIEŻYŃSKI 07.07.04, 11:07
      Hej, Ja ostatnio o to pytałam w kadrach i powiedziano mi, że po porodzie
      dostajesz zaświadczenie ze szpitala, które trzeba zanieść do kadr w Twoim
      zakładzie pracy. Naliczane jest potem 112 dni urlopu macierzyńskiego przy
      pierwszym dziecku, po macierzyńskim można wziąć dwa dni opieki nad dzieckiem i
      potem wykorzystać jeszcze urlop wypoczynkowy.
      A o pieniedze zapomniałam zapytać, ale myślę że jak przynosisz ten papier o
      urodzeniu dziecka to i do PZU to się liczy.
      Pozdrowionka
      Magda i Ignaś (28tyg.)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka