Dodaj do ulubionych

starynkiewicza

26.11.04, 01:06
poczytałam o porodach w wodzie i nabrałam ochoty wiellkiej na takie
rozwiązanie;
mam pytanie czy na Starynkiewicza jest atka możliwość?
Obserwuj wątek
    • aska34 Re: starynkiewicza 26.11.04, 08:07
      niestety nie
      pozdrawiam
      joanna 38tc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka