09.02.05, 08:33
moja żona jest cały czas głodna pomimo że jadła 5 minut temu jeśli nie zje to
czuje sie słabo a do tego cały czas boli Ją żołądek jest w pierwszych
tygodniach ciąży jak jej pomóc
Obserwuj wątek
    • luna333 Re: apetyt 09.02.05, 08:35
      byle nie jadła niczego mocno tuczącego smile też tak miałam - ciągłe ssanie w
      żołądku - no i przytyłam 2 kg (słodycze) z czego moja lekarka była bardzo nie-
      zadowolona - mi taki wilczy apetyt minął w 13 tc smile
    • ade1 Re: apetyt 09.02.05, 08:57
      no pewnie ze to normalne, mi na szczescie przeszlo to po miesiacu bo inaczej
      wazylaby chyba ze 100kg, tak wiec pewnie jej tez sie ustatkuje
    • iwka901 Re: apetyt 09.02.05, 09:04
      Niech je na zdrowie, to przejdzie!
    • martiks Re: apetyt 09.02.05, 11:37
      Dostarczaj jedzonkosmile W pierwszym trymestrze to jak najbardziej normalne
      • tomarecz Re: apetyt 09.02.05, 15:15
        staram sie jak tylko moge dzieki
    • sonnya Re: apetyt 09.02.05, 11:40
      tiaaa, na poczatku to istne szalenstwo, slinka potrafi leciec na rzeczy, o
      ktorych wczesniej sie nawet nie pomyslalo! a jeszcze te mdlosci i wrazenie
      ciaglego wilczego glodu!
      uwazajcie tylko, zeby to byly w miare zdrowe "zapychacze"...
      powinno przejsc! mi od polmetka dziwnie spadl apetyt (chyba jak zrobilo sie
      mniej miejsca na zoladek;P)
      sonnya i prawie 38tc lobuz
    • bvl Re: apetyt 09.02.05, 11:46
      a ja mam tak samo smile ale jestem głodna średnio co 4 godz smile
      nie jem słodyczy akurat nie mam na nie ochoty smile
      normalnei przekąski- kawałek sera czy kanapka i mam spokój w tym normalne 3
      posiłki
      raczej do mocnego głodu nie moge dopuscic bo mnie mdli wtedy smile
      spokojnie niech sie tylko nie objada za bardzo smile
      • tomarecz Re: apetyt 09.02.05, 15:17
        moje słonko też nie jje słodyczy (nie może na nie patrzec ) ale musi jeść co
        godzinę przynajnmiej a czasami i co 15 minut
        • aneta.d-g Re: apetyt 09.02.05, 16:01
          Witam w klubie smile
          Jestem w 10 tc. i mnie ssie średnio co 1,5 - 2 h. Może daj mi kontakt do swojej
          kochanej, to razem będziemy wybierały się na jakieś smakołyki (jeżeli
          mieszkacie w W-wie).

          Pozdrawiam,

          Aneta
          • tomarecz Re: apetyt 10.02.05, 07:13
            niestety nie mieszkamy w stolicy tylko na prowincji a moje kochanie nie ma
            teraz dostępu do netu
    • chelis Re: apetyt 09.02.05, 12:07
      Popieram wszystkie rady. Też mam tak nieraz, na zmianę musze często coś jeść a
      potem znów nie mogę nic w siebie wcisnąć. Najlepiej żeby żona miała zawsze przy
      sobie zdrowie przegryzajki, żeby jej nie robiło się słabo z głodu. Jeśli
      toleruje owoce - to jabłka a w skrajnych słabościach mogą być banany, bo szybko
      podwyższaja poziom cukru i łagodzą głód (ale sa wysokokaloryczne więc uwagasmile ).
      I niech lepiej nie przeciąża się cieżkostrawnymi potrawami. Pozdrawiamsmile
    • pastoris1 Re: apetyt 09.02.05, 15:52
      Ja na samym początku równieżnie nażekałam na brak apetytu. Dochodzilo do tego
      iż jadłam więcej niż mój mąż. Waga regularnie co miesiąc wskazywała 1,5 kg. Z
      tym iż było lato i wybierałam produkty wartościowe na które składało sie: Sok z
      kiszonych ogórków, owoce, bób i kukurydza a także warzywa ponieważ jestem
      wegetarianką. Nie mniej smakował mi serek wiejski i maślanka. Nie mniej jednak
      absolutnie żadnych słodyczy odrazu robiło mi sie nie dobrze. Tak było do
      jakiegoś 6 miesiąca później nastąpił drastyczny spadek mojego apetytu i nie
      chciało mi sie absolutnie nic jeść. Mąż stawał na głowie abym co kolwiek zjadła
      a że w tym czasie z konieczności przejoł obowiązki domwe więc gotował i
      gotował. Teraz jest już 38 tydzień. Brzuch ogromny centymetry nie zawielkie a
      apetyt ustabilizowany na normalnym poziomie. Wynika więc z tego iż w czasie
      ciąży przechodzi sie różne etapy. Ogromy apetyt na początku może być zakończony
      całkowitym obrzydzeniem pod sam koniec. Powodzenia!!! wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka