30.08.05, 09:55
Mam pytanie czy któraś z Was zaszła w ciąże w czasie kiedy jej mąż/partner
brał antybiotyki. Ja mam taki przypadek i strasznie się boję iż może być coś
nie tak sad Wprawdzie zażywał ZINNAT który jest antybiotykiem mniej graźnym ale
mimo to niepewność i strach pozostaje.
Obserwuj wątek
    • budzik11 Re: Anka 30.08.05, 10:14
      A jaki ma to wpływ na ciążę? Skoro udało się Wam zajść, to nie ma chyba
      żadnego... Takie jest moje zdanie.
    • mamadawidka Re: Anka 30.08.05, 10:31
      ludzie, nie dajmy sie zwariować!!!
      zdarza się, że i mama w ciąży musi brać
      antybiotyki, bo chyba lepiej, żeby mama była szybko zdrowa niż długo chora bez
      leczenia
      moja znajoma nie wieząc, że jest w ciąży zaszczepiła się na żółtaczkę i po
      wielomiesięcznych zamartwianiach z tego powodu, urodziła przepiękną zdrową
      dziewczynkę
      nie przejmuj się tak bardzo
      powodzenia
      • ankawojcik Re:Dzięki 30.08.05, 10:41
        Chyba macie racje człowiek ma dziwną naturę zamiast się cieszyć szuka powodów do
        zmatwień
        Dzieki za wsparcie
    • chimba Re: Anka 30.08.05, 10:42
      ja brałam antybiotyk, a synek zdrowy silny sie urodził, 4300 ważył i nadal nie
      choruje - raz był chory ale to przeze mnie ja go zarazilam. A brałam antybiotyk
      w 9 tygodniu ciąży, najpierw miałam jakiś łagodniejszy, a póxniej - nie było
      poprawy, cały czas wysoka gorączka i ból gardła, mocniejszy - niestety nazw nie
      pamietam, bo to było 2 i pół roku temu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka