Dodaj do ulubionych

mala prosba

30.09.05, 11:12
Dziewczyny jakis czas temu byl na forum taki ladny tekst - o tym jak maly
chlopiec rozmawial z Bogiem o tym ze ma sie urodzic i co z nim bedzie na
ziemi, i ze jego aniol stroz nazywac sie bedzie mama.

Wiecie gdzie to moge znalezc?

Pozdrawiam i z gory dziekuje
Kasia
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: mala prosba 30.09.05, 13:15
      Chodzi ci zapewne o ten tekst:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23334&w=22495748&a=22495748
      Ale te tutaj tez ładne:
      www.dzieci.bci.pl/strony/karolina2/anioly.html
      • kati1982 DZIEKI 30.09.05, 13:38
        wlasnie tego szukalam!

        Pozdrawiam
        Kasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka