kati1982
30.09.05, 11:12
Dziewczyny jakis czas temu byl na forum taki ladny tekst - o tym jak maly
chlopiec rozmawial z Bogiem o tym ze ma sie urodzic i co z nim bedzie na
ziemi, i ze jego aniol stroz nazywac sie bedzie mama.
Wiecie gdzie to moge znalezc?
Pozdrawiam i z gory dziekuje
Kasia