Dodaj do ulubionych

WYWOŁANIE!!!!pomocy

12.10.05, 14:45
Obserwuj wątek
    • myszka2232 Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 14:50
      Czy ktoras powie mi jak to wyglada i jak to jest .Jaka roznica jest pomiedzy
      porodem wywolanym a tym zaczynajacym sie normalnie?Mialam juz urodzic kilka dni
      temu ale maluchowi sie nie spieszy i ginka podjela decyzje ze czekamy do piatku
      bo łozysko jest juz za stare i brakuje wod wiec nie ma na co czekac a to juz 41
      tydz.
      Wiec jesli ktoras ma jakies doswiadczenie w tym temacie to barzo prosze o info
      bo bardzo sie boje a to jeszcze tylko 2 dni!!!!!!!!!!!!
      • moniq16 Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 14:55
        Moja przyjaciółka urodziła ostatnio dziewusie w 42 tygodniu, tez nie chceili
        rzyspieszac porodu, ale miała robione badania czy wody płodowe sa czyste itd.
        Miała termin na 14 a urodziła 22- szybko i cudowna zdrowa dziewczynke.
      • texus Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 14:56
        To poród taki sam jak naturalny tylko podadzą ci dożylnie oxytocynę, która
        wywoła skórcze porodowe.
        • gosia_815 Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 15:19
          Ja miałam poród wywolywany,urodziłam w 41 tyg,nic się nie bój,dadzą ci
          kroplówke zaczną się skurcze i już smile i dzidzia będzie z Tobą,pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka