myszka2232 Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 14:50 Czy ktoras powie mi jak to wyglada i jak to jest .Jaka roznica jest pomiedzy porodem wywolanym a tym zaczynajacym sie normalnie?Mialam juz urodzic kilka dni temu ale maluchowi sie nie spieszy i ginka podjela decyzje ze czekamy do piatku bo łozysko jest juz za stare i brakuje wod wiec nie ma na co czekac a to juz 41 tydz. Wiec jesli ktoras ma jakies doswiadczenie w tym temacie to barzo prosze o info bo bardzo sie boje a to jeszcze tylko 2 dni!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
moniq16 Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 14:55 Moja przyjaciółka urodziła ostatnio dziewusie w 42 tygodniu, tez nie chceili rzyspieszac porodu, ale miała robione badania czy wody płodowe sa czyste itd. Miała termin na 14 a urodziła 22- szybko i cudowna zdrowa dziewczynke. Odpowiedz Link Zgłoś
texus Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 14:56 To poród taki sam jak naturalny tylko podadzą ci dożylnie oxytocynę, która wywoła skórcze porodowe. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_815 Re: WYWOŁANIE!!!!pomocy 12.10.05, 15:19 Ja miałam poród wywolywany,urodziłam w 41 tyg,nic się nie bój,dadzą ci kroplówke zaczną się skurcze i już i dzidzia będzie z Tobą,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś