sloneczko2812
25.12.05, 12:44
Witam! Jestem dopiero w 16 tyg. ale czas tak szybko leci, że już teraz
zaczynam bać się porodu, jest to moja pierwsza ciąża. Być może naczytałam się
za dużo gazet lub nasłuchałam różnych opowieści i teraz mam dylemat, bo nie
wiem jak to naprawdę jest. Strasznie martwię się na zapas, w związku z tym
być może przesadzam. Czytałam już tyle rzeczy na temat naturalnego porodu,
najbardziej boję się komplikacji z nim związanych, np. kleszcze, nacięcie
krocza, zszywanie, brrr to aż mnie ciarki przechodzą. Nie pomyślcie sobie że
jestem panikarą bo nią nie jestem tylko na samą myśl o bólu przeraża mnie to
wszystko, wiem jednak że inaczej to wygląda w rzeczywistości, martwię się też
o dzidzi, bo przy takim porodzie różnie to bywa..Zastanawiam się też czy nie
lepiej zapłacić lekarzowi, nawet jeśli jest wszystko w porządku i zrobić cc?
Już chyba wolałabym cierpieć bardziej przy gojeniu się rany brzucha...Jakie
znieczulenie dają przy cc?Pozdr.serdecznie. Co o tym wszystkim myślicie?
Przesadzam?