Dodaj do ulubionych

a ja lubię napić się kawy... co wy nato?

26.01.06, 18:47
lubię wypić jedną filiżankę kawy dziennie a jestem w 8 tygodniu ciąży. co wy
nato?
Obserwuj wątek
    • beatrice73 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 18:56
      pij na zdrowie smile mowi sie ze 4 to za duzo, ale jedna czy dwie nikomu nie
      szkodzi smile smacznego smile
      • gigigirl Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 18:58
        dziękuję ci za te słowa bo naprawdę się martwiłam...
        • invicta1 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:02
          martwiłam, ale piłam...
    • invicta1 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 18:58
      nic
    • mim288 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:01
      Pij i się nie przejmuj. Mnie lekarz nawet zalecił bo miałam katastrofalnie
      niskie ciśnienie.
    • nikusia79 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:18
      Ja przestawiłam się na kawę bezkofeinową, ale i tak bardzo bardzo rzadko ją
      piję. Przed ciązą piłam 2-3 kawy dziennie. Filiżanka kawy na pewno nie
      zaszkodzi maleństwu. Ja się przyzwyczajam też troszkę do karmienia piersią,
      wtedy już na pewno nie piłabym normalnej kawysmile
      p.s. za to od czasu do czasu lubię napić się troszkę coli, a to też kofeinkawink
      • clara2 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:55
        Własnie dziś bardzo mnie pouczała pielęgniarka, że już lepiej mocną herbatę pić
        niż kawę. Dwóch lekarzy i położna wcześniej mówiło , że spoko, jedynie
        ograniczyć ale odstawiać kawy nie trzeba. Ja tak lubię kawę... Piłam dwa kubki
        dziennie przed ciążą, teraz jedną filiżankę słabej, z dużą ilością mleka.
        Pocieszyłyście mnie, bo zwątpiłam i poczułam się złą mamą. Sama chciałam
        założyć podobny wątek. A herbata też jest szkodliwa.
        • simonkapl Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:59
          Z tego co wiem, jak nie ma sie problemow z cisnieniem, to mozna kawe pic,
          szczegolnie tak jak ty, z mlekiem rozpuszczalna.Herbata jest rownie szkodliwa
          jak kawa o ile nie bardziej.Ja sie przerzucilam na herbatki ziolowe i
          owocowe.Pozdrawiam
          • malinowaksiezniczka Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:02
            Pewnie bez wariacji napewno nie zaszkodzi ja słyszałam że lepiej sobie darować
            podczas karmienia piersia nie ze względu na jakieś zatrucie , ale po to by
            dziecko było mniej pobudliwe , ale to słyszałam nie wiem , ja sama jak mnie
            czasami najdzie to sobie wypije kawke
            • gobisha Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:18
              a ja pije kubek kawy na dzien dobry i jestem w 5 ms ciazy. Jak do tej pory zadnych problemow po tym nie mialam.
          • patinka6 Re: do simonkapl 26.01.06, 20:45
            co do herbatek owocowych, to nie pij takich, zawierających hibiskus, albo inaczej malwe sudańską!! Moze wywolac poronienie!! pozdrawiam
            • jasminar Re: do simonkapl 26.01.06, 20:51
              ja tez jedna kaffkewink dziennie przy niskim cisnieniu nie ma z tym problemu przy
              wysokim lepiej uwazac
    • karina66 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:33
      Ja też lubie i piję czasem.Nie codziennie bo nie zawsze mam ochotę.Lekarz nie
      miał nic przeciwko.Radził tylko nie piż za mocnej i dodać mleko.

      Karina i Dzidziulek
    • magdag79 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:50
      Przed ciążą piłam 2 lub 3 kawy, gdy zaszłam w ciążę to odrzuciło mnie i nie piłam wcale. Teraz jestem w 5 miesiącu i od niedawna znowu piję ale 1 i trochę słabszą niż wcześniej. Pozdrawiam!
    • monikaa28 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 22:41
      A nic. Ja też piję jak mam ochotę lub potrzebę np. dłużej posiedzieć. Nic złego
      w tym nie ma. Jak we wszystkim wskazany jedynie umiar i zdrowy rozsądek.
      Pozdrawiam.
      Monika
      • cyganka0 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 01:09
        hej ja tez tak bardzo lubie kawke. Pije sobie 1 dziennie- slaba rozpuszczalna i
        z mlekiem. Moja gin powiedziala, ze nic zlego dzidziusiowi sie nie stanie tylko
        po urodzeniu bedzie bardziej aktywny, moze wiecej plakac. Pozdrawiam, Monika
        • kira_koslin Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 02:16
          aaa tam ja pilam cała ciaze jedną dziennie, młody wcale nie aktywny, dziecko
          jak z ksiazki od razu wyregulował sobie spanie, czasami jakbymdziecka nie miał
          w domu. Juz w szpitalu jak wszsytkie sie darly on spal wiec to chyba od kawynie
          zalezy. Pomiedzy 6 a 7 m-c mialam starszna ajzde na cole, no dosłownie musialam
          pic i nic młody w porzo
    • dziubekl Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 08:40
      ja sie przerzucilam na kawe inke, na poczatku bolala mnie glowa, ale to trwalo
      2-3 dni i przeszlo, a zaznacze ze bylam strasznym kawoszem 3-4 filizanki
      dziennie. jakos mozna bez kawy zyc, bez herbaty tez. czy szkodzi? nie wiem ale
      jak mozna bez... na zdrowie!
    • zawijka Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 10:34
      A NATO na to nic. Górniczo-hutnicza orkiestra dęta...
      PS. Ja też piję jedną kawę dziennie przez całą ciążę, z tym, że miewam bardzo
      niskie ciśnienia (95/60) i to stawia mnie na nogi. Sprawa przekonsultowana z
      lekarzem, który nie ma nic przeciwko
    • anagram2 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 11:42
      smacznego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka