gigigirl 26.01.06, 18:47 lubię wypić jedną filiżankę kawy dziennie a jestem w 8 tygodniu ciąży. co wy nato? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beatrice73 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 18:56 pij na zdrowie mowi sie ze 4 to za duzo, ale jedna czy dwie nikomu nie szkodzi smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
gigigirl Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 18:58 dziękuję ci za te słowa bo naprawdę się martwiłam... Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:02 martwiłam, ale piłam... Odpowiedz Link Zgłoś
mim288 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:01 Pij i się nie przejmuj. Mnie lekarz nawet zalecił bo miałam katastrofalnie niskie ciśnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
nikusia79 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:18 Ja przestawiłam się na kawę bezkofeinową, ale i tak bardzo bardzo rzadko ją piję. Przed ciązą piłam 2-3 kawy dziennie. Filiżanka kawy na pewno nie zaszkodzi maleństwu. Ja się przyzwyczajam też troszkę do karmienia piersią, wtedy już na pewno nie piłabym normalnej kawy p.s. za to od czasu do czasu lubię napić się troszkę coli, a to też kofeinka Odpowiedz Link Zgłoś
clara2 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:55 Własnie dziś bardzo mnie pouczała pielęgniarka, że już lepiej mocną herbatę pić niż kawę. Dwóch lekarzy i położna wcześniej mówiło , że spoko, jedynie ograniczyć ale odstawiać kawy nie trzeba. Ja tak lubię kawę... Piłam dwa kubki dziennie przed ciążą, teraz jedną filiżankę słabej, z dużą ilością mleka. Pocieszyłyście mnie, bo zwątpiłam i poczułam się złą mamą. Sama chciałam założyć podobny wątek. A herbata też jest szkodliwa. Odpowiedz Link Zgłoś
simonkapl Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 19:59 Z tego co wiem, jak nie ma sie problemow z cisnieniem, to mozna kawe pic, szczegolnie tak jak ty, z mlekiem rozpuszczalna.Herbata jest rownie szkodliwa jak kawa o ile nie bardziej.Ja sie przerzucilam na herbatki ziolowe i owocowe.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
malinowaksiezniczka Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:02 Pewnie bez wariacji napewno nie zaszkodzi ja słyszałam że lepiej sobie darować podczas karmienia piersia nie ze względu na jakieś zatrucie , ale po to by dziecko było mniej pobudliwe , ale to słyszałam nie wiem , ja sama jak mnie czasami najdzie to sobie wypije kawke Odpowiedz Link Zgłoś
gobisha Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:18 a ja pije kubek kawy na dzien dobry i jestem w 5 ms ciazy. Jak do tej pory zadnych problemow po tym nie mialam. Odpowiedz Link Zgłoś
patinka6 Re: do simonkapl 26.01.06, 20:45 co do herbatek owocowych, to nie pij takich, zawierających hibiskus, albo inaczej malwe sudańską!! Moze wywolac poronienie!! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jasminar Re: do simonkapl 26.01.06, 20:51 ja tez jedna kaffke dziennie przy niskim cisnieniu nie ma z tym problemu przy wysokim lepiej uwazac Odpowiedz Link Zgłoś
karina66 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:33 Ja też lubie i piję czasem.Nie codziennie bo nie zawsze mam ochotę.Lekarz nie miał nic przeciwko.Radził tylko nie piż za mocnej i dodać mleko. Karina i Dzidziulek Odpowiedz Link Zgłoś
magdag79 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 20:50 Przed ciążą piłam 2 lub 3 kawy, gdy zaszłam w ciążę to odrzuciło mnie i nie piłam wcale. Teraz jestem w 5 miesiącu i od niedawna znowu piję ale 1 i trochę słabszą niż wcześniej. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa28 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 26.01.06, 22:41 A nic. Ja też piję jak mam ochotę lub potrzebę np. dłużej posiedzieć. Nic złego w tym nie ma. Jak we wszystkim wskazany jedynie umiar i zdrowy rozsądek. Pozdrawiam. Monika Odpowiedz Link Zgłoś
cyganka0 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 01:09 hej ja tez tak bardzo lubie kawke. Pije sobie 1 dziennie- slaba rozpuszczalna i z mlekiem. Moja gin powiedziala, ze nic zlego dzidziusiowi sie nie stanie tylko po urodzeniu bedzie bardziej aktywny, moze wiecej plakac. Pozdrawiam, Monika Odpowiedz Link Zgłoś
kira_koslin Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 02:16 aaa tam ja pilam cała ciaze jedną dziennie, młody wcale nie aktywny, dziecko jak z ksiazki od razu wyregulował sobie spanie, czasami jakbymdziecka nie miał w domu. Juz w szpitalu jak wszsytkie sie darly on spal wiec to chyba od kawynie zalezy. Pomiedzy 6 a 7 m-c mialam starszna ajzde na cole, no dosłownie musialam pic i nic młody w porzo Odpowiedz Link Zgłoś
dziubekl Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 08:40 ja sie przerzucilam na kawe inke, na poczatku bolala mnie glowa, ale to trwalo 2-3 dni i przeszlo, a zaznacze ze bylam strasznym kawoszem 3-4 filizanki dziennie. jakos mozna bez kawy zyc, bez herbaty tez. czy szkodzi? nie wiem ale jak mozna bez... na zdrowie! Odpowiedz Link Zgłoś
zawijka Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 10:34 A NATO na to nic. Górniczo-hutnicza orkiestra dęta... PS. Ja też piję jedną kawę dziennie przez całą ciążę, z tym, że miewam bardzo niskie ciśnienia (95/60) i to stawia mnie na nogi. Sprawa przekonsultowana z lekarzem, który nie ma nic przeciwko Odpowiedz Link Zgłoś
anagram2 Re: a ja lubię napić się kawy... co wy nato? 27.01.06, 11:42 smacznego. Odpowiedz Link Zgłoś