Dodaj do ulubionych

test-PILNE!!!!

23.04.06, 20:51
Witam Was, sluchajcie czy test robiony w godzinach popludniowych jest
wiarygodny? A mianowcie dzisdiaj mam 29 dzien cyklu(pierwszy raz taki dlugi)
przy cyklach 25 dniowych, mam nudnosci i boje sie ze jeszce jest za wczesnie
i nie wyjdzie test. Rano to moge go zrobic dopiero we wtorek, chyba ze jutro
ale popoludniu. Poradzcie cos?????Mam nadzieje ze wyjdzie na plus..
Obserwuj wątek
    • wiktorekk Re: test-PILNE!!!! 23.04.06, 20:53
      aa i zapomnioalam dodac ze sluz sie ze mnie leje jak nigdy, nie wiem co mam
      myslec.........
      • guzmania Re: test-PILNE!!!! 23.04.06, 20:58
        Jeśli to Twój 29 dzień cyklu przy 25 dniowych to możesz już spokojnie zrobić
        test nawet w godzinach popułdniowych.Trzymam kciuki i daj znać jak
        przetestujeszsmile.
        • wiktorekk Re: test-PILNE!!!! 23.04.06, 21:09
          dam znac na pewno, tylko uwierzcie strasznie boj wsie rozczarowac ze to znowu
          klapa..choc nigdy mi sie tak cykl nie wydluzal...no i ten masywny sluz,
          bialy.duzo go
    • cota Re: test-PILNE!!!! 23.04.06, 20:56
      Wydaje mi się, iż powinnas poczekać - spokojnie (!) to testu rannego we wtorek,
      po południu i w dość wczesnej ciąży może test po prostu jutro nie wyjść. A co od
      objawów to też spokojnie, ja jak starałam się o dzidzię to przed każdą
      miesiączką miałam objawy ciążowe. A przed jednym okresem po prostu nic - zero
      bólu piersi, nudności, NIC i test pokazał dwie kreski.
      • cota PS. 23.04.06, 20:58
        Chyba, że polecisz rano do jakiegoś laboratorium na betę - w moim mieście wyniki
        są tego samego dnia i ędziesz mieć jasność. Ja jak robiłam betę to byłam w
        laboratorium ok. 7:30 (przed pracą), a o 14 już miałam wynik 250 smile))
        • agnes744 Re: PS. 23.04.06, 21:12
          Po poludniu tez MOZE wysc,lepiej rano bo jest najwieksze stezenie hormonu w
          moczu.powodzenia
    • aborka Re: test-PILNE!!!! 23.04.06, 21:30
      ja robiłam w 28 dniu 28 - dniowego cyklu, po południu i wychodził ale blado (przy obu ciążach)
    • pollys ja testowałam wieczorem :) 23.04.06, 22:49
      hej, zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki o 20-ej wieczorem i wyszły od
      razu, bez żadnego czekania, dwie, piękne krechy smilepowodzenia...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka