Dodaj do ulubionych

jak długo starałyście się o dzidzię...

    • bbbbb2 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 11:31
      synek Michał od razu, 2 dzidzia (13 tc) od razusmile maż się boję zbliżać teraz do
      mężasmile
    • julia246 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 11:39
      Staraliśmy się ponad rok ale się udałosmile)
      • monica233 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 12:12
        My staramy się 16 miesiecy i nici z tego!! Ale dalam sobie teraz z tym spokoj
        musze postarać sie o tym niemysles bo mnie to blokujesadmusze sie zrelaksowac i
        wogule...zycze powoodzenia smile
    • amoniaaa Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 12:51
      Tabletki odstawiłam w sierpniu. We wrześniu był ślub i od tej pory CISZA sad Nic
      nie wychodzi bo ciągle o tym myśle. Ostatnio @ spóźniła się prawie 2 tygodnie i
      myślałam że już... pierwszy test nie potwierdził tego więc zrobiłam drugi ale
      też nic sad Próbujemy dalej i nie myślimy o tym. Wierzę że się uda.
    • buzial1 za 3 razem 12.05.06, 19:07
    • julia78 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 14:12
      My z mężem staralismy się przez 11 miesięcy. Chyba za bardzo chcieliśmy, bo
      efektów nie było widać. Po tym czasie udałam się do mojego ginekologa. Zalecił
      aby mąż zrobił badanie nasienia, a ja miałam monitorowac 1 cykl...no cóż...nie
      zdążyliśmy zrobic badań wink kiedy okazało się, że jeste w ciąży. teraz myślę, że
      po prostu za bardzo chcieliśmy i za bardzo sie na tym skupiliśmy (co prawda nie
      staraliśmy się z kalendarzem i termometrem w ręku, ale jednak ja ciągle o tym
      myślałam)Sadzę, że wizyta u lekarza pomogła nam się podświadomie odblokować. Ja
      pomyślałam, że teraz to na pewno się uda, że lekarz pomoże i po leczeniu
      osiągniemy cel. Na efekty nie trzeba było długo czekać.
      Zapis z 6 lutego 2006 w karcie lekarskiej - "od roku stara się o dziecko".
      Kolejny zapis z kolejnej wizyty - data ostatniego cyklu 11 lutego 2006 wink

      Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy się starają. Oby wam się udało. I
      pamiętajcie - czasami jest to tylko kwestia psychiki!

      Julka 14t.c
    • honi_29 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 14:21
      4 lata,ciąża po IUI
      • dzulka1 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 15:02
        Chętnie się dopisze do tego wątku.
        Pierwsza córeczka po pół roku starań, ale bez mierzenia temperarury, obserwacji
        dni płodnych,itp.
        Obecnie jestem w 22 tc i udało się w pierwszym cyklu. Bedzie synek.
      • aniulekq Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 19:39
        4 długie lata...
        • kasia191273 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 15.05.06, 09:14
          3 miesiące!!!!!!!!!!!!Bez mierzenia temperatury i testów owulacyjnych, choć z
          na oko wyliczoną prawdopodobną datą jajeczkowania. Sama nie mogę w to uwierzyć,
          bo zakładałam czarny scenariusz starań wielomiesięcznych: mam 33 lata, to
          będzie pierwsze dziecko, po 10 latach brania pigułek anty. Piszę to na
          pocieszenie tym dziewczynom, ktore tez mają lęki zw. z wiekiem itd.
    • mamapatka Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 15.05.06, 09:46
      Mi się już drugi raz udało za pierwszym razem. To się chyba rzadko zdarza.
      • inia33 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 15.05.06, 10:26
        pierwsza córka - za pierwszym razem (ma już 6 lat)
        druga córka - po 11 miesiącach (ma 4,5 mies.)
        • natali05 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 17.05.06, 00:56
          Doczekalismy się córeczki po 6 latach ,po laparo(byliśmy zaskoczeni że tak
          szybko się udało)
    • ewcia1980 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 18.05.06, 17:14
      na szczęście tylko jeden cykl chociaż nastawieni bylismy na dłuższe próby smile
      • magdalenas10 5cykl 18.05.06, 17:44
        po 5 miesiacach prób, juz sie załamywałam.jak mi przeszła ta obsesja to sie
        udałosmile) teraz 38tc.powodzenia
        • paradis0 Re: 5cykl 19.05.06, 10:55
          My zaszliśmy w ciąże w drugim cyklu...a stało sie to w momencie kiedy obydwoje
          powiedzielismy sobie ze jestesmy gotowi i ze zapraszamy do naszego zycia
          dziecko....po tym zaproszeniu...zaszlam w ciąze (18 tydzien)
    • 7719k Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 11:53
      dziesiec lat
      • dorsie6 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 14:29
        ja z pierwszym dzieckiem nie miałam problemów 2 cykle i zaszłam w ciąże (23
        lata)a o drugą ciąże staraliśmy sie 7.5 roku -udało sie mam 34 lata i jestem w
        23 tygodniu
    • kukim Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 14:41
      Witaj staraliśmy się z mężem około 2 miesięcy aż do czasu kiedy poszłam na USG
      kontrolne(nie byłam jeszcze w ciąży) po obejrzeniu wyników gin stwierdził, że
      przy mojej budowie jajników będziemy starali się ponad 2 lata, więc
      przestaliśmy dokładać wszelkich starań, jestem około 1,5 miesiąca od wizyty
      podczas której gin mi to powiedział i w 5 tyg ciążysmile)) pozdrawiamsmile
    • kukim Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 14:45
      a nawiązując do blokady psychicznej... jak znajomi mi mówli żebyśmy nie myśleli
      o tym że chcemy bo nam się nie uda to się śmiałam bo poprostu w to nie
      wierzyłam, a teraz sama wiem, że jak bardzo chcesz to tak szybko Ci nie pójdzie
      widzisz mi gin powiedział że będę miała problemy z zajściem i tym samym
      odblokował mi psychikę, przestaliśmy się starać i odrazu zaszłamsmile
      • asiaskal Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 27.05.06, 23:18
        ale jak tu się odblokować, kiedy podświadomie liczę dni cyklu?
    • patii244 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 17:10
      czesc my o dzidzie staraliśmy sie prawie 3 lata... Mąż zrobił badania nasienia
      i androlog powiedział nam że on nie widzi szans na normalne zajscie w ciąże.
      Mówił coś o leczeniu i zabiegach in-vitro ... Oboje byliśmy załamani. Jak
      daliśmy sobie ,, spokój ,, z dzidzią i zaczeliśmy oszczedzac to zaszłam w
      ciąże . Teraz nasza córeczka ma prawie 7 miesięcy , jest radosnym dzieckiem.
      Mi sie wydaje , że dużo zależy od psychiki nastawienia na ROBIMY DZIŚ
      DZIDZIĘ ... Tobie i innym życzę powodzenia.
    • gwiazdka1232 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 18:42
      nie staralismy sie wogolesmiledzisiaj jestem w 9tc i bardzo szczesliwa 24 latlka
      pozdrawiam
    • kasienka221 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 20.05.06, 13:43
      staralismy sie 7 miesiecy smile to bedzie nasz pierwszy dzidzius
    • wiola_wd Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 29.05.06, 00:10
      U nas po podjęciu decyzji, że zaczynamy starania (lipiec 2005), udało się za
      pierwszym razem i mamy już dwumiesięczną córeczkę smile !!!
    • asiaskal Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 31.05.06, 20:12
      a ja znów kolejny miesiąc w plecy...może czerwiec będzie szczęśliwszy... sad
    • elska79 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 31.05.06, 23:01
      oj my staraliśmy się 5 lat i po prawie rocznym rozstaniu udało się od
      razu!!!dziś jest 20tydz i 1 dzień i wiemy już że czekamy z niecierpliwościa na
      naszego syneczkasmilesmile
    • ewik-78 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 31.05.06, 23:13
      obu synków 2,5 m-ca po odstawieniu pigułek big_grin
      • sakala5 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 02.06.06, 11:46
        Dziewczyny!!!! Dzisiaj zobaczyłam pierwszy raz upragnione dwie kreski na
        teście.... Jeszcze to do mnie nie dotarło, ale wszystko wskazuje na to, że
        jestem w ciąży!!!

        Ale mam prezent na Dzień Dziecka!

        Nie załamujcie się, ja też już byłam u kresu wytrzymania psychicznego
        (poczytajcie moje wcześniejsze wypowiedzi)

        Trzymam kciuki za Was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • mamastaska Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 02.06.06, 12:32
      właściwie w pierwszym cyklu zupełnie bez zabezpiecenia
      na pierwszym usg datą poczęcia była nasza noc poślubnawink wierzymy w to!!!!!
      za wszystkich starających sę trzymam kciuki!!!
      • asia2565 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.08.14, 17:44
        3 lata moja nadzieja się kończy....
    • candles88 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 26.08.14, 18:14
      My staraliśmy się ok. pół roku, ale zaszłam w ciążę wtedy, gdy sobie już odpuściliśmy. Pojechaliśmy na wakacje i oto jest - nasze maleństwo rozwija się we mnie ponad miesiąc!
      • asia2565 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 03.09.14, 10:59
        ja teraz też już sobie odpuściłam może kiedyś i ja będe mamą crying
    • coccinella0 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 29.08.14, 17:11
      Zarówno za pierwszym, jak i drugim razem zaszłam w pierwszym cyklu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka