bbbbb2 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 11:31 synek Michał od razu, 2 dzidzia (13 tc) od razu maż się boję zbliżać teraz do męża Odpowiedz Link Zgłoś
julia246 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 11:39 Staraliśmy się ponad rok ale się udało) Odpowiedz Link Zgłoś
monica233 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 12:12 My staramy się 16 miesiecy i nici z tego!! Ale dalam sobie teraz z tym spokoj musze postarać sie o tym niemysles bo mnie to blokujemusze sie zrelaksowac i wogule...zycze powoodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
amoniaaa Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 12.05.06, 12:51 Tabletki odstawiłam w sierpniu. We wrześniu był ślub i od tej pory CISZA Nic nie wychodzi bo ciągle o tym myśle. Ostatnio @ spóźniła się prawie 2 tygodnie i myślałam że już... pierwszy test nie potwierdził tego więc zrobiłam drugi ale też nic Próbujemy dalej i nie myślimy o tym. Wierzę że się uda. Odpowiedz Link Zgłoś
julia78 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 14:12 My z mężem staralismy się przez 11 miesięcy. Chyba za bardzo chcieliśmy, bo efektów nie było widać. Po tym czasie udałam się do mojego ginekologa. Zalecił aby mąż zrobił badanie nasienia, a ja miałam monitorowac 1 cykl...no cóż...nie zdążyliśmy zrobic badań kiedy okazało się, że jeste w ciąży. teraz myślę, że po prostu za bardzo chcieliśmy i za bardzo sie na tym skupiliśmy (co prawda nie staraliśmy się z kalendarzem i termometrem w ręku, ale jednak ja ciągle o tym myślałam)Sadzę, że wizyta u lekarza pomogła nam się podświadomie odblokować. Ja pomyślałam, że teraz to na pewno się uda, że lekarz pomoże i po leczeniu osiągniemy cel. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Zapis z 6 lutego 2006 w karcie lekarskiej - "od roku stara się o dziecko". Kolejny zapis z kolejnej wizyty - data ostatniego cyklu 11 lutego 2006 Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy się starają. Oby wam się udało. I pamiętajcie - czasami jest to tylko kwestia psychiki! Julka 14t.c Odpowiedz Link Zgłoś
honi_29 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 14:21 4 lata,ciąża po IUI Odpowiedz Link Zgłoś
dzulka1 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 15:02 Chętnie się dopisze do tego wątku. Pierwsza córeczka po pół roku starań, ale bez mierzenia temperarury, obserwacji dni płodnych,itp. Obecnie jestem w 22 tc i udało się w pierwszym cyklu. Bedzie synek. Odpowiedz Link Zgłoś
aniulekq Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 14.05.06, 19:39 4 długie lata... Odpowiedz Link Zgłoś
kasia191273 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 15.05.06, 09:14 3 miesiące!!!!!!!!!!!!Bez mierzenia temperatury i testów owulacyjnych, choć z na oko wyliczoną prawdopodobną datą jajeczkowania. Sama nie mogę w to uwierzyć, bo zakładałam czarny scenariusz starań wielomiesięcznych: mam 33 lata, to będzie pierwsze dziecko, po 10 latach brania pigułek anty. Piszę to na pocieszenie tym dziewczynom, ktore tez mają lęki zw. z wiekiem itd. Odpowiedz Link Zgłoś
mamapatka Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 15.05.06, 09:46 Mi się już drugi raz udało za pierwszym razem. To się chyba rzadko zdarza. Odpowiedz Link Zgłoś
inia33 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 15.05.06, 10:26 pierwsza córka - za pierwszym razem (ma już 6 lat) druga córka - po 11 miesiącach (ma 4,5 mies.) Odpowiedz Link Zgłoś
natali05 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 17.05.06, 00:56 Doczekalismy się córeczki po 6 latach ,po laparo(byliśmy zaskoczeni że tak szybko się udało) Odpowiedz Link Zgłoś
ewcia1980 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 18.05.06, 17:14 na szczęście tylko jeden cykl chociaż nastawieni bylismy na dłuższe próby Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenas10 5cykl 18.05.06, 17:44 po 5 miesiacach prób, juz sie załamywałam.jak mi przeszła ta obsesja to sie udało) teraz 38tc.powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
paradis0 Re: 5cykl 19.05.06, 10:55 My zaszliśmy w ciąże w drugim cyklu...a stało sie to w momencie kiedy obydwoje powiedzielismy sobie ze jestesmy gotowi i ze zapraszamy do naszego zycia dziecko....po tym zaproszeniu...zaszlam w ciąze (18 tydzien) Odpowiedz Link Zgłoś
dorsie6 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 14:29 ja z pierwszym dzieckiem nie miałam problemów 2 cykle i zaszłam w ciąże (23 lata)a o drugą ciąże staraliśmy sie 7.5 roku -udało sie mam 34 lata i jestem w 23 tygodniu Odpowiedz Link Zgłoś
kukim Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 14:41 Witaj staraliśmy się z mężem około 2 miesięcy aż do czasu kiedy poszłam na USG kontrolne(nie byłam jeszcze w ciąży) po obejrzeniu wyników gin stwierdził, że przy mojej budowie jajników będziemy starali się ponad 2 lata, więc przestaliśmy dokładać wszelkich starań, jestem około 1,5 miesiąca od wizyty podczas której gin mi to powiedział i w 5 tyg ciąży)) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kukim Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 14:45 a nawiązując do blokady psychicznej... jak znajomi mi mówli żebyśmy nie myśleli o tym że chcemy bo nam się nie uda to się śmiałam bo poprostu w to nie wierzyłam, a teraz sama wiem, że jak bardzo chcesz to tak szybko Ci nie pójdzie widzisz mi gin powiedział że będę miała problemy z zajściem i tym samym odblokował mi psychikę, przestaliśmy się starać i odrazu zaszłam Odpowiedz Link Zgłoś
asiaskal Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 27.05.06, 23:18 ale jak tu się odblokować, kiedy podświadomie liczę dni cyklu? Odpowiedz Link Zgłoś
patii244 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 17:10 czesc my o dzidzie staraliśmy sie prawie 3 lata... Mąż zrobił badania nasienia i androlog powiedział nam że on nie widzi szans na normalne zajscie w ciąże. Mówił coś o leczeniu i zabiegach in-vitro ... Oboje byliśmy załamani. Jak daliśmy sobie ,, spokój ,, z dzidzią i zaczeliśmy oszczedzac to zaszłam w ciąże . Teraz nasza córeczka ma prawie 7 miesięcy , jest radosnym dzieckiem. Mi sie wydaje , że dużo zależy od psychiki nastawienia na ROBIMY DZIŚ DZIDZIĘ ... Tobie i innym życzę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka1232 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.05.06, 18:42 nie staralismy sie wogoledzisiaj jestem w 9tc i bardzo szczesliwa 24 latlka pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka221 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 20.05.06, 13:43 staralismy sie 7 miesiecy to bedzie nasz pierwszy dzidzius Odpowiedz Link Zgłoś
wiola_wd Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 29.05.06, 00:10 U nas po podjęciu decyzji, że zaczynamy starania (lipiec 2005), udało się za pierwszym razem i mamy już dwumiesięczną córeczkę !!! Odpowiedz Link Zgłoś
asiaskal Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 31.05.06, 20:12 a ja znów kolejny miesiąc w plecy...może czerwiec będzie szczęśliwszy... Odpowiedz Link Zgłoś
elska79 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 31.05.06, 23:01 oj my staraliśmy się 5 lat i po prawie rocznym rozstaniu udało się od razu!!!dziś jest 20tydz i 1 dzień i wiemy już że czekamy z niecierpliwościa na naszego syneczka Odpowiedz Link Zgłoś
ewik-78 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 31.05.06, 23:13 obu synków 2,5 m-ca po odstawieniu pigułek Odpowiedz Link Zgłoś
sakala5 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 02.06.06, 11:46 Dziewczyny!!!! Dzisiaj zobaczyłam pierwszy raz upragnione dwie kreski na teście.... Jeszcze to do mnie nie dotarło, ale wszystko wskazuje na to, że jestem w ciąży!!! Ale mam prezent na Dzień Dziecka! Nie załamujcie się, ja też już byłam u kresu wytrzymania psychicznego (poczytajcie moje wcześniejsze wypowiedzi) Trzymam kciuki za Was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mamastaska Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 02.06.06, 12:32 właściwie w pierwszym cyklu zupełnie bez zabezpiecenia na pierwszym usg datą poczęcia była nasza noc poślubna wierzymy w to!!!!! za wszystkich starających sę trzymam kciuki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
asia2565 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 19.08.14, 17:44 3 lata moja nadzieja się kończy.... Odpowiedz Link Zgłoś
candles88 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 26.08.14, 18:14 My staraliśmy się ok. pół roku, ale zaszłam w ciążę wtedy, gdy sobie już odpuściliśmy. Pojechaliśmy na wakacje i oto jest - nasze maleństwo rozwija się we mnie ponad miesiąc! Odpowiedz Link Zgłoś
asia2565 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 03.09.14, 10:59 ja teraz też już sobie odpuściłam może kiedyś i ja będe mamą Odpowiedz Link Zgłoś
coccinella0 Re: jak długo starałyście się o dzidzię... 29.08.14, 17:11 Zarówno za pierwszym, jak i drugim razem zaszłam w pierwszym cyklu. Odpowiedz Link Zgłoś