abetyna
10.08.06, 13:12
słuchajcie - mam pytanie dla wszystkich"młodych ciąż", jestem w 10 tc, czy
mam się martwić takimi żółtawo-zielonkawymi upławami tzn śluzem, który
pojawia sie na bieliźnie i na papierze gdy sie podcieram. Pytam tutaj bo
wizyte u lekarza mam dopiero na 22 bm i nie wiem czy iść do innego (mój na
urlopie) czy to normalne?