Dodaj do ulubionych

kolor śluzu

10.08.06, 13:12
słuchajcie - mam pytanie dla wszystkich"młodych ciąż", jestem w 10 tc, czy
mam się martwić takimi żółtawo-zielonkawymi upławami tzn śluzem, który
pojawia sie na bieliźnie i na papierze gdy sie podcieram. Pytam tutaj bo
wizyte u lekarza mam dopiero na 22 bm i nie wiem czy iść do innego (mój na
urlopie) czy to normalne?
Obserwuj wątek
    • kocio-kocio Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:18
      Żółte i zielone nigdy nie jest normalne.
      Śluz powinien być miały, albo kremowy, ew. lekko żółtawy.
      • abetyna Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:20
        no to jak uważasz - mam się udać do innego lekarza?
        • dragica Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:37
          raczej tak, zielonkawy sluz moze byc efektem zapalenia lub infekcji
          • abetyna Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:39
            ale nic poza tym, się nie dzieje - zadnego swedzenia czy innych objawów, które
            pamietam gdy miałam problemy tego typu nie bedac w ciąży, jakoś mi głupio iśc
            do innego lekarza
          • abetyna Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:48
            dargica, poryczłam sie przegladajac te linki do aniołków...\
            Dlaczego takie maleństwa musza umierać, to niesprawiedliwe, jedyna nadzieja że
            sa aniołkami wśród aniołów...
    • malinka255 Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:40
      z tego co ja wiem, jest dopuszczalny śluz bialy i zoltawy, inne kolory to
      raczej oznaka, ze cos nie gra...
    • eyes69 Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:51
      Zoltawo-zielony sluz napewno swiadczy o jakiejs infekcji.
      Idz do lekarza niech Cie zobaczy i zbada.
    • kasiak37 Re: kolor śluzu 10.08.06, 13:52
      takie uplawy to jakies zakazenie bakteryjne.Pewnie ze idz do gina,nawet do
      innego jak nie ma Twojego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka