aszyku 07.07.07, 14:33 czy to normalne żeby dzidziuś miał tak często czkawkę będąc jeszcze w brzuszku? jestem w 33 t.c. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edzia.79 Re: czkawka 07.07.07, 14:39 normalne,czkawka zostanie mu tez po porodzie Odpowiedz Link Zgłoś
eyes69 Nie tylko mozliwe, ale naturalne 07.07.07, 17:02 Marwtic sie mozna, jak dziecko czkawki nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
zocha121 Re: Nie tylko mozliwe, ale naturalne 07.07.07, 17:10 bardzo często w ciąży dzidzia miała czkawkę (czasem 4-5 razy dziennie) i teraz a ma 3 tyg. ta zmora ja prześladuje. Aga Odpowiedz Link Zgłoś
asia19813 Re: czkawka 07.07.07, 17:28 oj moja córeczka ma często czkawkę, czasem trwa to nawet ok. 20 minut, wczoraj dostała ok. północy, niemogłam usnąc. Jestem w 38tc. Lekarz mi powiedział, że to dobrze że ma czkawkę, mięśnie przepony się dobrze rozwijają i cos tamjeszcze, lae że to dobry objaw Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: czkawka 07.07.07, 19:17 tak, calkowicie normalnie, po porodzie tez bedzie mial Odpowiedz Link Zgłoś
24lena j/w bardzo normalne 07.07.07, 21:24 polecam,gdy noworodka dopadnie czkawka, ubrac mu na chwile czapke na glowe, mojemu synowi bardzo pomagalo,a tez mi ktos tak poradzil. Jezeli dziecko jest dopajane,pomaga tez ciepla woda czy herbata. Odpowiedz Link Zgłoś