07.07.07, 14:33
czy to normalne żeby dzidziuś miał tak często czkawkę będąc jeszcze w brzuszku? jestem w 33 t.c.
Obserwuj wątek
    • edzia.79 Re: czkawka 07.07.07, 14:39
      normalne,czkawka zostanie mu tez po porodzie
    • eyes69 Nie tylko mozliwe, ale naturalne 07.07.07, 17:02
      Marwtic sie mozna, jak dziecko czkawki nie ma...
      • zocha121 Re: Nie tylko mozliwe, ale naturalne 07.07.07, 17:10
        bardzo często w ciąży dzidzia miała czkawkę (czasem 4-5 razy dziennie)
        i teraz a ma 3 tyg. ta zmora ja prześladuje.
        Aga
    • asia19813 Re: czkawka 07.07.07, 17:28
      oj moja córeczka ma często czkawkę, czasem trwa to nawet ok. 20 minut, wczoraj
      dostała ok. północy, niemogłam usnąc. Jestem w 38tc. Lekarz mi powiedział, że
      to dobrze że ma czkawkę, mięśnie przepony się dobrze rozwijają i cos
      tamjeszcze, lae że to dobry objaw
    • monikaa13 Re: czkawka 07.07.07, 19:17
      tak, calkowicie normalnie, po porodzie tez bedzie mial
      • 24lena j/w bardzo normalne 07.07.07, 21:24
        polecam,gdy noworodka dopadnie czkawka,
        ubrac mu na chwile czapke na glowe,
        mojemu synowi bardzo pomagalo,a tez mi ktos tak poradzil.

        Jezeli dziecko jest dopajane,pomaga tez ciepla woda czy herbata.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka