bombi28
29.12.07, 12:02
Witam wszystkich serdecznie.
Potrzebuje pomocy porady, mamy z Zona dwojke dzieci wiec niby wiemy
co nieco o ciazach ale teraz juz sami niewiemy co myslec. Miesiac
temu Zona dostala miesiaczke dosc obfita ale tydzien za wczesnie
wiec niby wszystko wporzadku ale nastepnej miesiaczki juz brak tylko
jednodniowe plamienia ( a przez ten miesiac nie wspolzylismy bo
bylem poza granicami kraju). Zrobilismy test wyszly dwie kreski,
wychodzi na 7-8 tydzien ciazy ale w jaki sposob skoro okres byl,
wiec powinno byc samoistne poronienie. Zona ma odczasu do czasu bole
brzucha, nie bola ja piersi nawet chyba nie sa powiekszone no i
miala kilka dni podwyzszona temperature ale od dwoch dni temperatura
36.6, od dwoch dni takze sika tak jakby nie byla w ciazy no i brzuch
ja przestal bolec. Co to moze znaczyc? Ze od dwoch dni dziecko nie
zyje? Help!!!!!!