Dodaj do ulubionych

Co o tym myslec? Help!!!

29.12.07, 12:02
Witam wszystkich serdecznie.

Potrzebuje pomocy porady, mamy z Zona dwojke dzieci wiec niby wiemy
co nieco o ciazach ale teraz juz sami niewiemy co myslec. Miesiac
temu Zona dostala miesiaczke dosc obfita ale tydzien za wczesnie
wiec niby wszystko wporzadku ale nastepnej miesiaczki juz brak tylko
jednodniowe plamienia ( a przez ten miesiac nie wspolzylismy bo
bylem poza granicami kraju). Zrobilismy test wyszly dwie kreski,
wychodzi na 7-8 tydzien ciazy ale w jaki sposob skoro okres byl,
wiec powinno byc samoistne poronienie. Zona ma odczasu do czasu bole
brzucha, nie bola ja piersi nawet chyba nie sa powiekszone no i
miala kilka dni podwyzszona temperature ale od dwoch dni temperatura
36.6, od dwoch dni takze sika tak jakby nie byla w ciazy no i brzuch
ja przestal bolec. Co to moze znaczyc? Ze od dwoch dni dziecko nie
zyje? Help!!!!!!
Obserwuj wątek
    • agnieszkalp Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 12:04
      chyba najwyzsza pora do lekarza sie udac.
      • bombi28 Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 12:11
        W boniedzialek zrobi Zona bete i pojdzie do lekarza, ale co o tym
        myslec?
    • bombi28 Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 12:40
      Nikt niezna odpowiedzi na pytanie?
      • kruche_ciacho Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 12:47
        na pewno lekarz
      • jadwiszka Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 15:57
        nie rozumiem, chcesz, zeby ktos zdiagnozował Twoją Żonę przez
        internet? idzcie do lekarza i zrobic usg, tutaj na forum nikt nie
        dam Wam odpowiedzi ani w jedną ani w drugą stronę, bo scenariuszy
        może byc tysiac.

        pozdrawiam
        • bombi28 Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 16:15
          Nie oczekuje ze ktos zdiagnozuje tylko tu sa podobno porady i moze
          ktos spotkal sie z czyms podobnym wiec nie napadajcie na mnie. Nie
          rozumiem czemu jestescie do mnie tak nastawieni? Bo jestem facetem?
          Solidarnosc jajnikow? Mimo wszystko dzieki za odpowiedzi i
          pozdrawiam serdecznie.
          • madtea Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 17:45
            dziwi cię, że kobiety w ciąży dziwi bezmyślność? macie problem medyczny, pytasz
            czy mogło być poronienie; i to wszystko przez neta? bo do lekarza w
            poniedziałek? wybacz ale bzdura - jak komuś zależy to leci na izbę przyjęć a nie
            na forum
    • prune3 Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 17:34
      Eh, napisałam odpowiedź i mnie rozłączyło, więc muszę jeszcze raz:

      W ciąży można mieć "okres"- ja miałam, więc niekoniecznie musiało
      dojść do poronienia.

      Bardziej bym się martwiła zanikiem objawów ciążowych teraz- o ile
      wcześniej były. Jedno badanie bety niewiele da (tyle,że powie czy
      ciąża jest/była), dopiero dwa zrobione w odstępie 2 dni powiedzą,
      czy ciąża się rozwija, czy nie. Ja zaczęłabym od lekarza i usg, w 8
      tc powinno być już widać serce. Nawet możecie nie czekać do
      poniedziałku tylko jechać do szpitala, na pewno nie odmówią
      zrobienia tego usg.
      • emilisitos Re: Co o tym myslec? Help!!! 29.12.07, 20:34
        Hej!! Moja rada-szpital i to natychmiast.Jeżeli temperatura była wysoka, tzn że
        doszło do infekcji.Ja radzę wsiąść w samochód i zapierniczać do szpitala-to nie
        żarty...
    • lilith76 Re: Co o tym myslec? Help!!! 30.12.07, 18:38
      Owa "obfita miesiączka" mogła być krwawieniem implatacyjnym (wcześniej niż okres) - zdarza się kobietom, nawet w 2-4 kolejnych terminach "okresu" (w drugim żona miała plamienie).
      Nie wszystkie kobiety mają objawy ciąży. Brzuch z czasem przestaje boleć.
      Podwyższona temperatura trochę niepokoi, ale 36.6 dla ciąży może być naturalne jeśli taki zakres temperatur ma żona w fazie poowulacyjnej.
      Co to znaczy "sikać jak nie w ciąży"? Moge dostać poszczególne algorytmy dla ciąży i nie ciąży. Bo ja sikam normalnie i już się niepokoję.

      Na 80% rodzina wam się szczęśliwie powiększa.
      • paliwodaj Re: Co o tym myslec? Help!!! 30.12.07, 22:43
        jak ja lubie jak faceci tu pisza smile
        ale fakt fakatem, lekarza nikomu nie zastapimy, nawet facetowi!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka