20.08.08, 22:19
Ponad miesiąc temu miałam cesarke ze zniezuleniem "miejscowym", więc
wszystko słyszałam podczas zabiegu. Stąd wiem ,że w trakcie
operująca mnie ginekolog sięzacięła.Zleciła pakiecik dodatkowych
badań, ale nie wiem jakie byly wyniki, co troche mnie nie pokoi, bo
karmie maluszka.Zastanawiam się,czy gdyby coś mi wyszło, to by mi
powiedzieli,lub dali na jakąś oddzielną salę?
Obserwuj wątek
    • kacha110 Re: cesarka 20.08.08, 22:28
      zleciła zapewne i Tobie i sobie oznaczenie hbs, anty-HCV i anty-HIV.
      Myśle że powinni poinformować cie o wynikach nawet gdy sa ujemne-sprawdz czy nie sa wpisane w karcie informacyjnej ze szpitala.
      • drumeres23 Re: cesarka 21.08.08, 06:30
        właśnie nie ma na karcie.czzy to znaczy,że mam wszystko ok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka