drumeres23
20.08.08, 22:19
Ponad miesiąc temu miałam cesarke ze zniezuleniem "miejscowym", więc
wszystko słyszałam podczas zabiegu. Stąd wiem ,że w trakcie
operująca mnie ginekolog sięzacięła.Zleciła pakiecik dodatkowych
badań, ale nie wiem jakie byly wyniki, co troche mnie nie pokoi, bo
karmie maluszka.Zastanawiam się,czy gdyby coś mi wyszło, to by mi
powiedzieli,lub dali na jakąś oddzielną salę?