Od jakiegoś czasu czuję jakby mi coś ciekło,ciepłe i zdaje mi sie ze to nie
mocz,ale odrobine mi cieknie ale czesto,boje się ze sacza mi sie wody
płodowe,dzisiaj zaczełam 37tc,martwię się,moze i nie potrzbnie ale wole być
przezorna,bo nie podarowałabym sobie tego gdyby mojemu synkowi sie cos stało .
Pozdrawiam
37tc

Jeszcze tylko 27dni...