Dodaj do ulubionych

test na wykrycie wód płodowych-ile kosztuje?

12.11.08, 12:18
Od jakiegoś czasu czuję jakby mi coś ciekło,ciepłe i zdaje mi sie ze to nie
mocz,ale odrobine mi cieknie ale czesto,boje się ze sacza mi sie wody
płodowe,dzisiaj zaczełam 37tc,martwię się,moze i nie potrzbnie ale wole być
przezorna,bo nie podarowałabym sobie tego gdyby mojemu synkowi sie cos stało .
Pozdrawiam

37tc smile Jeszcze tylko 27dni...
Obserwuj wątek
    • carolinecat Re: test na wykrycie wód płodowych-ile kosztuje? 12.11.08, 12:23
      wydatek rzędu 50 zł. jeszcze przed chwilą nie wiedziałam, ale skorzystałam z
      rewelacyjnego wynalazku jakim jest google. nie rozumiem Was dziewczyny, macie
      internet, potraficie wpisać się na forum, a nie korzystacie z podstawowych
      narzędzi...
    • absit sorry niunia ale... 12.11.08, 12:38
      ...carolinecat ma rację...przedewszystkim wyszukiwarka - dla własnej zresztą wygody - odpowiedź masz natychmiast w przeciwieństwie do odpowiedzi zadanych na forum.
      • quikm Re: 12.11.08, 16:23
        Njalepiej pojedź na IP. Wczesnijesze pęlnięcia pęcherza płodowego
        zwiększa ryzyko zakażenia. Mi wody odeszły w 38 tc - w nocy poczułam
        coś mokrego, poszłam do toalety, bieliznę miałam suchą, oddałam mocz
        i jak wychodziłam z toalety to właśnie coś mi zaczeło lecieć po
        udzie. Załozyłam wkładkę i chciałam wracać do łóżka, ale zrobiłam
        dwa kroki i wkładka zroc=biła sie pełna - już nie miałam
        wątpliwości, że odchodzą mi wody.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka