Dodaj do ulubionych

We wtorek do ZUS ...

18.12.03, 16:15
We wtorek przed swietami mam sie stawic do ZUS-u przed lekarza orzecznika w
sprawie przedluzenia wyplaty zasilku chorobowego.
Bardzo sie boje. Macie jakies doswiadczenia w tym wzgledzie? Co zabrac?
Jakie mam szanse na przedluzenie zasilku?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka