Dodaj do ulubionych

-> ciekawe..

09.07.09, 20:40
jestem w 33 tc. kilka razy dziennie czuję coś dziwnego... jakby
moje dziecko otwierało buzię i połykało płyn owodniowy... pytałam
koleżanek, czy one też czuły cos takiego.. niestety nie..
zastanawiam się czy któraś przyszła mama też to czuje???
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:41
      Zapewne to może być czkawka.
      Co jest rzeczą naturalną i normalnąsmile
      • uleczka.pl Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:43
        Niemożliwe żebyś czuła jak dziecko otwiera buzie smile
        • nglka Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:44
          uleczka.pl napisała:

          > Niemożliwe żebyś czuła jak dziecko otwiera buzie smile

          Może ją podgryza w wątróbkę? smile
    • nglka Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:43
      czkawka
      jej źródło jest z założenia właśnie takie, jak opisujesz - łykanie płynu
      owodniowego / opicie
    • 18_lipcowa1 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:45
      o fak!!!!!!!!!!!!!
      wygralas!!!!!!!!!!


      >
      • pannamarta85 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:49
        ale to się dzieje kilka razy dziennie... czy nie za często?
        podobno czkawka osłabia serce...
        • malgosiek2 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:51
          Może być i kilka razy dziennie to też NORMA
          No i kto Ci takich pierdól nagadał z tym sercemwink?
          • pannamarta85 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:56
            zawsze jak miałam czkawkę to babcia mówiła,żebym szybko się czegoś
            napiła, bo będę miała słbe serduszko... a moja babcia była mądrą
            kobietą, więc zawsze wszyscy jej słuchali..i ja też smile
            • malgosiek2 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 20:59
              Tiaaa no comentsmile
        • 18_lipcowa1 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 21:26



          pannamarta85 napisała:

          > ale to się dzieje kilka razy dziennie... czy nie za często?
          > podobno czkawka osłabia serce...


          jestes niewiarygodnie glupia
          • green_naranja Re: lipcowa, matkoboskojedyno, 09.07.09, 23:41
            skad ty bierzesz te cytaty do sygnaturki?Przyznam ze skora mi cierpnie za kazdym
            razem gdy ktorys czytam, i to bynajmniej nie z rozkoszybig_grin
            • 18_lipcowa1 Re: lipcowa, matkoboskojedyno, 10.07.09, 09:02
              green_naranja napisała:

              > skad ty bierzesz te cytaty do sygnaturki?Przyznam ze skora mi
              cierpnie za kazdy
              > m
              > razem gdy ktorys czytam, i to bynajmniej nie z rozkoszybig_grin

              no np ten ponizej to wlasnie z tego watku
          • iwonagos Re: -> nie noooooo 10.07.09, 00:00
            szok...
            tak sobie myślę.... czy ty tak sobie pomyślałaś zanim to napisałaś???????????????
            noż w mordę...masakra jakaś
    • mond33 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 21:04
      O ja pierd....sorry, na nic więcej mnie w tym przypadku nie stać.
      • pannamarta85 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 21:09
        no ale o co wam chodzi? człowiek nie musi się na wszystkim znać..
        niepokoi mnie to, co się dzieje w moim brzuchu z moim dzieckiem,
        więc piszę.. chyba nic złego nie robię???
        • kruszynka09 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 21:10
          no jaja.....
        • kozica111 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 21:11
          Wtedy trzeba głośno kichnąć, dziecko sie przestraszy i czkawka przejdzie.
        • malgosiek2 Re: -> ciekawe.. 09.07.09, 21:12
          Nie,nic złego nie robisz oczywiście,ale nie musisz wierzyć w
          zabobonysmile
          I NIC złego nie dzieje się z Twoim dzieckiem,to już też wiesz.
        • pam_71 Re: -> ciekawe.. 10.07.09, 10:49
          Oczywiście,że nic złego nie robisz wink
          Ale chyba jednogłośnie wygrałaś w Konkursie na NBW wink
          Pozdro
          Pam
          PS: NBW = Najbardziej Bezsensowny Wątek
    • dido_dido Re: -> ciekawe.. 10.07.09, 10:49
      Wiesz, moim zdaniem bardziej powinno Cię martwić, że nie czujesz jak
      twoje dzidzi robi siku! Ja to zawsze czułam.
    • dido_dido Re: -> ciekawe.. 10.07.09, 10:50
      Wiesz, moim zdaniem bardziej powinno Cię martwić, że nie czujesz jak
      Twoje dzidzi robi siku! Ja to zawsze czułam.
      • zabcia35 Rewelacja :) 10.07.09, 11:06
        Jestem Twoją fanką smile
        Pobiłas wszelkie rekordy smile smile smile smile smile smile
        Wprawiłas mnie tak doskonały nastrój, ze nie uda mi sie już do
        wieczora zachowac powagi.

        Błagam napisz co ciekawego jeszcze czujesz !!!!!!
        Załózmy foum na podobienstwo dawnej Satyry w krótkich majteczkach smile
        Starsze roczniki pamiętacie???
        Niech to bedzie watek NP SATYRA W WIELKICH GACIACH smile
        Zamieszczajmy tam takie perełki smileBoze, przeciez to jest rewelacja smile
        Zaraz zakładam ten watek !
        • aga_nie32 Re: Rewelacja :) 10.07.09, 13:09
          o proszę jakie mundre wszystkie! pozjadały wszystkie rozumy specjalistki....co z
          wami kobity? już wam sie styl prostaczki lipcowej udzielil? zapytało dziewczę,
          może nie wiedziało ale nie same mundralińskie od razu pełna krytyka i ostracyzm!
          a mówią, że kobiety w ciąży są takie słodkie i urocze...wy babsztyle wredne
          • zabcia35 Re: Rewelacja :) 10.07.09, 13:17
            Ach, gdyby medycyna znalazła jakiś środek na leczenie braku poczucia
            humoru....wink
          • pam_71 Re: Rewelacja :) 10.07.09, 15:14
            Hehe ... bo ja w ciąży aktualnie nie jestem wink
            Podpisano
            Babsztyl Wredny wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka