pannamarta85
09.07.09, 20:40
jestem w 33 tc. kilka razy dziennie czuję coś dziwnego... jakby
moje dziecko otwierało buzię i połykało płyn owodniowy... pytałam
koleżanek, czy one też czuły cos takiego.. niestety nie..
zastanawiam się czy któraś przyszła mama też to czuje???