Problem to brak owulacji w związku z pcos. No i dzisiaj na wizycie trochę się przeraziłam

Na wizyty chodzę w Medicoverze, ale tam się to leczenie rzekomo nie może odbyć, zostałam stamtąd wręcz odesłana na leczenie do Invimedu. Ale ceny tam są conajmniej kosmiczne

Czy naprawdę wywoływanie owulacji może być tylko tam leczone? Jak to jest? Na NFZ nic?
Poradźcie...