Dodaj do ulubionych

początek ciąży-szukam grudniowiczek

19.04.07, 20:20
chciałabym podzielić się z wami tą wspaniałą wiadomością, udało nam się w
drugim cyklu starań o maleństwo, jeden negatyw a drugi test pozytywny,
okres mi sie spóźnia 8 dni , poczekam jeszcze pare i zrobie badanie
krwi....a dodam że mam juz 3,5 letniego synka...
Obserwuj wątek
    • biedroneczka13 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 19.04.07, 20:40
      witam -ja 5.12
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 19.04.07, 20:48
        witam jak miło pierwsza ciąża? właśnie ide uspić małego, tata w pracy i
        niestety to moja działka...który tydz? byłaś u lekarza?
        • tomka123 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 19.04.07, 21:05
          obwieszczam wszem i wobec, iz wczoraj sie okazalo ze do grudnióweczek dołączam i
          ja!!!!!Ja równiez zaliczyłam " złoty strzał" za 2 razem, chociaz tak naprawde to
          zeszly cykl i tak byl skazany na niepowodzenie, bo sobie zle pliczyłam.
          • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 22:48
            Cieszę się strasznie i gratuluje ze będe mieć bratnią dusze! ps nie wiem czy
            się cieszyc bo to tylko domowy test?
      • aga_bee Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 26.04.07, 17:55
        ja tez 5.12 smile
    • olusia811 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 19.04.07, 21:16
      Cześć!Ja też mam termin na połowę grudnia, ale to moja trzecia ciąża, zupełnie
      nieplanowana, ale przyjęta z radością. Jak samopoczucie?
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 22:49
        Samopoczucie super gratuluje i muśle że wgronie będzie łatwiej! Mąż się sieszy
        nie wiem czy rodzina przyjmie to tak entuzjastycznie!!!
    • 2007mama Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 19.04.07, 23:00
      ja tez witam w gronie termin mam na 17 grudnia
      smieje sie ze jak dzieciatko urodze kilka dni wczesniej to bedzie prezent na
      moje 30-ste urodziny
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 22:52
        szczeże przeraża mnie ten grudzień, zimno, śnieg i pan\pani doktor na kolacji
        wigilijnej....mam na 22 grudnia ...ale robiłam kalkulatorem może sie to zmienić
        po 1 usg.Dodam że syn urodził mi się tydz przed czsem i buło akurat!!!
    • vipunia specjalne forum :) 19.04.07, 23:54
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46598
      co prawda jestem "czerwcowa", ale z naszego forum jestem b. zadowolona i wiem,
      że wlasciwie głownie z niego korzystam, a Wasze grudniowe widzę, ze też sie
      ladnie rozkręca smile
      • margot602 Re: specjalne forum :) 20.04.07, 07:06
        Tak, tak, gratulujemy i serdecznie zapraszamy na Grudnióweczki 2007 - link w
        sygnaturce smile)
      • agaw76 Re: specjalne forum :) 20.04.07, 22:53
        cieszę się że jest odzew!!!!!
      • tomka123 Re: specjalne forum :) 21.04.07, 15:43
        u mnie tez tylko domowy test, dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjsc dopiero w
        8 tyg, no chyba ze cos sie bedzie dziac. Wedlug dostepnego w internmecie
        kalkulatora wyszlo mi ze maleństwo przyjdzie na swiat 23 grudnia-nasza
        "gwiazdeczka"-tylko zastanawiam sie jaki lekarz do mnie w swieta
        przyjedzie....troche sie martwie.
    • wercia5 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 08:43
      Ja również jestem grudniowiczką z terminem 12.12, byłam wczoraj na pierwszym
      usg i widziałam zaczątek mojej dzidzismile)
      • agnieszka2211 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 08:58
        zapraszam czateria.hoomor.pl/starania/index.php?ap=151
        znajdziecie tu wiele ciekawych informacji
      • kotek100 do Werci5 20.04.07, 09:02
        Wercia 5, a który to był tydzień ciąży, że na usg było widać zaczątek Twego
        Maleństwa? Ja wczoraj miałam usg dopochwowe, domniemany mój 4 tydzień, 27 dc,
        ale lekarka powiedziała, że dopiero za ok. 2 tyg. będzie widać pęcherzyk. Test
        robiłam wczoraj, wyszła druga bladziuteńka kreska, którą przez przypadek
        zobaczyłam później niż czas wskazany na teście, ale czuję, że jestem w ciaży-
        nie chciałabym zapeszać smile Zrobię ponownie test w niedzielę/poniedziałek, w
        30/31 dc. Pozdrawiam, i życzę zdrowych dzieciaczków!!!
        • agaw76 Re: do Werci5 20.04.07, 22:57
          Trzymam kciuki, robiłam test w dniu spodz.okresu i wyszedł negatyw, a dokładnie
          za tydz 2 fioletowe kreski!! Myśle że to jest pewne ale nie chce zapeszać!!!
          Napisz co będzie za tydz!!!
      • malmiza Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 12:20
        Witam Mamuśki,
        ja też mam termin na grudzień, a dokładnie to na 13.12
        czyli leci mój 7 tc, powiedzcie czy w przyszłym tyg. na usg będzie już widoczne
        serduszko??
        tak bym chciał już je zobaczyć
        gdy byłam po świętach był tylko piękny, wzorowy pęcherzyk
        • dorota.m1976 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 12:40
          Ja na przełomie 6/7 tygodniu na usg juz widziałam serduszko.
          super wrazenie ...
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 22:55
        witam! gratuluje , zastanawiam się kiedy jest pora na usg dopochwowe??
        • dorota.m1976 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 26.04.07, 12:39
          Ja wlasnie mialam w 6 tygodniu dopochwowo i juz bylo widac serce.
          Kolejne mam 14 maja, ale chyba wybiorę sie wczesniej do lekarza bo nie daję
          rady z tymi mdlosciami i wymiotami...
          Sama juz wygladam jak jeden wielki wymiot. Nawet pościel po praniu ma zapach
          proszku i zwracam ... a masakryczni juz na mnie dziala kolezanka z pokoju w
          pracy ktora wroci z pzerwy na papierosa. Ona wchodzi , ja biegnę ....
    • ania26a Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 09:08
      witam,
      Ja robiłam 2 testy przed spodziewną @ i miałam 2 kreski. @ nie dostałam smile
      kolejne testy znowu z 2 kreskami, dziś idę do gin.
    • dorota.m1976 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 09:25
      Witam wszystkie grudniowe mamy
      Jestem mamą 6 letniego Kubusia a to moj 7/8 tydzień z nowym groszkiem
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 22:59
        czyżby mój rocznik?? Gratuluje czekam na kontakt
        • dorota.m1976 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 26.04.07, 12:33
          Jesli 76 oznacza date urodzenia to tak wink))jestesmy w tym samym wieku .

    • magda7611 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 10:51
      witam i ja, termin mam na ok. 16 grudnia.
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 23:00
        Jak to miło że jest nas tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • katblo Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 15:19
      Gratuluję i trzymam kciuki!!!
    • biedroneczka13 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 16:53
      kolejną wizytę mam 9 ,05 -wtedy się trochę więcej okaże...na razie nieźle oby
      tak dalej, to bedzie moje 4 maleństwo
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 20.04.07, 23:03
        OOOOOOOO a ja mam chłopczyka i pocichutku marze o dziewczynce..... myśle nad
        wyborem lekarza z pierwszego nie byłam zadowolona wysyłał mnie do szpitala już
        w 7 bo mam rozwarcie na1,5 palca a tak zostało do porodu!!!!!!!!!!!!!NADGORLIWY
    • anialit Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 21.04.07, 14:04
      Cześć!
      I ja do was pukam. 34 dzień ciąży wg OM. Termin mam na 23 grudnia, to moja
      druga ciąża w drugim cyklu starań, pierwsza 10 lat temu - córka.
      Pozdrawiam wszystkie ciężąrówki grudniówki.
      • tomka123 Re:do anialit 21.04.07, 21:22
        no to wychodzi ze idziemy łeb w łeb, OM 19 marzec-termin 23 grudzien. Napisz mi
        czy byłas juz u lekarza, badz kiedy ewentualnie idziesz.Mnie kazal przyjsc w 8
        tyg i wydaje mi sie ze to troche za pozno.
        • anialit Re:Do tomka 123 23.04.07, 16:18
          Cześć!
          No to mamy prezent dla rodziny pod choinkę ; )

          Ja u lekarza jeszcze nie byłam, z kalkulatora (hektor.umcs.lublin.pl/~mhacz/dziecko/) wynika, że jestem w 5 tyg ciąży, więc wybiorę się do niego za 2-3 tyg. żeby od razu na usg zobaczyć serduszko.
          W tym tyg. chcę iść do lekarza rodzinnego i poproszę go o skierowanie na ogólne badania krwi i moczu (mam nadzieję, że mi da) i z gotowymi wynikami wybiorę się do gina.
          Pozdrawiam i życzę "lekkiej" ciąży i zdrowej fasolki.
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 22.04.07, 22:19
        witam,gratuluje!!Mam nadzieje że będziemy mieć kontak razem raźniej tym
        bardziej że ja mam ale wedł netu na 22 grudnia!!!! Wigilia!!
      • toska_30 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 26.04.07, 15:17
        anialit - co to znaczy ciąża wg OM?
    • maminek76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 22.04.07, 19:03
      Mam 4 letnia córeczke i wszystko na to wskazuje ze jestem znow w ciazy...O ile
      wszystko bedzie dobrze, termin mam na 10-12 grudnia
      Pozdrawiam smile))Ciesze sie jak nie wiem co, tym bardziej ze udalo sie za
      pierwszym razem...wink)
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 22.04.07, 22:30
        a ja powiedziałąm w tajemnicy mojemy synkowi i on rozgadał całej rodzinie!!!
        Ups! ale takie są dzieci, cieszy się na braciszka, a ja pocichu licze na
        dziewczynke, przyznam sie ze troszke celowałam, ale czy to się sprawdzi dowiemy
        sie wprzyszłości!!!!!!....pozdrawiam
    • kotek100 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 23.04.07, 11:03
      Super-u mnie podobna sytuacja. Drugie staranie-dziś 31 dc i 2 kreski, w 27 dc
      wyszła druga słaba po dłuższym niż w instrukcji czasie. Synek w maju skończy 3
      latka. Celowaliśmy też na dziewczynkę, ale jak będzie chłopiec to też ok, oby
      było zdowe. Okaże się za kilka miesięcy smileU mnie OM 24.03, więc według netu
      termin ok. 25-26 grudzień. Miałam cykle 24-26 dni. Będzie dobrze, trzymajmy się
      razem i wspierajmy się. A jak tam z Waszymi objawami? Ja już od tygodnia czuję,
      że jestem w ciąży (od terminu spodziewanej @). Brak apetytu na kawę, w ogóle
      słaby apetyt, szczególnie na słodycze. Do tego od 4 dni napady senności. I
      piersi powiększone smile
      • agaw76 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 23.04.07, 22:17
        Hejka, pozdrawiam, właściwie to też miałam przeczucie że jestem w ciąży! co do
        objawów to bolą mnie piersi, jestem senna mam obolałe piersi...jestem ciekawa
        na czym polegało twoje staranie o dziewczynkę? 2 dni przed?
        ...cze
    • ewela282 15 grudzień-najpiękniejszy prezent!:) 23.04.07, 11:10
      WitamsmileJestem w 7 tygodniu ciąży.Byłam na USG i na 99,9 % będe mieć
      bliżniaki.Termin mam na 15 grudniasmileZaszłam rok po c.c w 3 cyklu
      starań.Pozdrawiam wszystkie "pełne brzuszki" i te które niebawem też napewno
      będą mieć "pełne brzuszki".
      • agaw76 Re: 15 grudzień-najpiękniejszy prezent!:) 23.04.07, 22:19
        miło cię widzieć!!!ale masz sprawe rpzwiązana za jednym razem!!! POwodzenia!
        • kotek100 Re: 15 grudzień-najpiękniejszy prezent!:) 24.04.07, 11:04
          O dziewczynkę staraliśmy się po @, przed owu-ale trudno ją u mnie określić, bo
          moje cykle były 24-26 dniowe. Jajniki pobolewały mnie w 10-11 dniu cyklu,
          ginekolog powiedziała, że możliwa wtedy była owu. I w te dni też było
          przytulanko, więc na dwoje babka wróżyła smile Innej opcji nie ma smile
          • kotek100 Re: 15 grudzień-najpiękniejszy prezent!:) 24.04.07, 11:15
            Ojej, co ja napisałam: oby na jedno babka wróżyła, bo bliźniaków nie
            planowaliśmy wink
    • motylek292 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 25.04.07, 10:27
      czesc grudnioweczki!
      wczorajsza wizyta u ginekologa potwierdzila,ze spodziewamy sie dzidziusiawink
      jestem w 6 tygdoniuwinkslyszelismy poraz pierwszy serduszko naszego malenstwa!!!
      nioesamowite i wzruszajce przezycie!jest jescze malusie jak ziarnko ryzu a juz
      ma bijace serduszkowink
      orientacyjny termin na 20 grudniawinkbedzie na Gwiadzke prezent doskonalywink
      pozdrawiam Was wszystkie i ciesze,ze moge z Wami byz w gronie grudniowiczek!(ja
      tez jestem z grudniawink))

      p.s.tez Wam dokuczaja te niesamowite mdlosci?pomocy!!!
      • dorota.m1976 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 26.04.07, 12:37
        czesc
        tez nam dokuczają niesamowite mdlosci ........
        ;-((((((
        Pomaga mi łyk coli. pomarancze i ogorki z kefirem wink
        To znaczy pomagaja na chwilę ale pomagają
    • azaharito Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 25.04.07, 10:52
      To ja smile Termin na 4 grudnia 2007 smile Witam
    • mamapaptylka Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 25.04.07, 12:54
      Witam. Mam termin na 4 grudnia. Paptylek czeka na Wojtusia albo Marysie.
      • margot602 link do forum Grudniówki 2007 26.04.07, 15:22
        Zapraszamy na forum Grudniówki 2007.
        link w sygnaturce
    • monkel chyba grudniowiczka ;) 27.04.07, 10:48
      cześć dziewczyny! w poniedziałek zrobiłam test i pokazał dwie kreseczki... za 2
      godz mam wizytę u lekarza i albo potwierdzi albo zaprzeczy smile ale mam wrażenie
      że raczej potwierdzi! kalkulator internetowy mówi o porodzie ok 12 grudnia smile
    • mw80 show must go on:)) 27.04.07, 20:21
      witam i ciesze sie razem z wami grudniowymi mamamismileja wprawdzie nie mialam
      jeszcze wizyty u lekarza(jestem mama w UK) ale wszystkie komputerowe liczydla
      podaja date 17-20 grudzien!!
      • antyspam5 Re: show must go on:)) 28.04.07, 19:30
        Witam Dziewczyny!!! 25go zrobilam 3 testy i na 3 testach wychodza po 2
        kreseczki!!! Ja sie staralam caly rok o dziecko,juz szykowalam sie na
        laparoskopie w czerwcu...Teraz spoznia mi sie okres juz tydzien,testy
        pozytywnesmile))) Na dniach ide do ginekologa,wg moich obliczen data porodu to
        28.12!!!Z objawow to mam juz lekkie mdlosci,bolace czesto piersi,nabrzmiale...
        Tylko zeby teraz gin potwierdzil ciaze-inaczej zwariuuujeee!
        • mada28 Re: show must go on:)) 29.04.07, 20:03
          Witajcie.
          Ja od 2 dni cieszę sie z "dwóch kreseczek", z kalkulatora wychodzi termin 28 grudnia. Za tydzień wybiore sie do lekarza i mam nadzieje ,że sie potwierdzi.
          To moja druga ciąża, mam prawie 4 letnia córeczke i ... po dwóch latach przestalismy sie właśnie starać o kolejne dziecko smile))))))
    • cacharel Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 08.05.07, 20:06
      witam i ja dołączę 4 testy pozytywne to moja 2 ciąża synek 2 letni też z
      grudnia a teraz wychodzi mi 28.12 w przyszłym tygodniu wizyta u lekarza pozdr
      • ulinka19811 Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 09.05.07, 22:32
        Witam, rownież dołączam-termin 27grudzień.6 tydzień, potwierdzony badaniem usg.
        Mam już 3-letnią córeczkę, razem z mężem po cichu marzymy teraz o synku.
        Parka,byłoby fajniesmile
        • bedada Zapraszam na forum grudniowych mam :) 10.05.07, 09:23
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46598
    • asieksza Re: początek ciąży-szukam grudniowiczek 14.05.07, 10:13
      Witam. Teoretycznie termin wychodzi na 17 listopada ale u mnie już tak jest że
      bardziej wiarygodny jest termin z usg czyli 1 grudnia.Mam już 9 letniego syna
      i6 miesięczną córcie. Dzieciątko nie było planowane bo po cesarce to trochę za
      wcześnie ale mimo malego strachu z tym związanego jesteśmy optymistami i bardzo
      się cieszymy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka