agaw76
19.04.07, 20:20
chciałabym podzielić się z wami tą wspaniałą wiadomością, udało nam się w
drugim cyklu starań o maleństwo, jeden negatyw a drugi test pozytywny,
okres mi sie spóźnia 8 dni , poczekam jeszcze pare i zrobie badanie
krwi....a dodam że mam juz 3,5 letniego synka...