Gość: guest IP: *.* 30.05.01, 10:40 Hej kochaneCzy któraś z Was rodziła z położną Renatą Zborowską z Żelaznej? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. PozdrawiamAnia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guest Re: położna IP: *.* 30.05.01, 15:38 Ja też planuję rodzić z Renatą Zborowską. Moje dwie koleżanki z nią rodziły i były zachwycone. Podobno spokój, takt i zdecydowanie w jednej osobie. Mój lekarz (z Żelaznej) też ją bardzo polecał. pozdrawiam,Iza Odpowiedz Link Zgłoś