IP: *.* 30.05.01, 10:40
Hej kochaneCzy któraś z Was rodziła z położną Renatą Zborowską z Żelaznej? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. PozdrawiamAnia
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: położna IP: *.* 30.05.01, 15:38
      Ja też planuję rodzić z Renatą Zborowską. Moje dwie koleżanki z nią rodziły i były zachwycone. Podobno spokój, takt i zdecydowanie w jednej osobie. Mój lekarz (z Żelaznej) też ją bardzo polecał. pozdrawiam,Iza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka