victoriaimax 29.12.08, 17:04 Witam, Moze któras z was orientuje sie gdzie przyjmuje prywatnie dr.Małgorzata Binkowska ze szpitala Bielanskiego?Słyszałam ze gdzies na Mokotowie ale za nic nie moge namierzyc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
victoriaimax Re: dr.Malgorzata Binkowska szpital Bielanski-gdz 02.01.09, 12:59 nikt nie zna????;-( Odpowiedz Link Zgłoś
devina Re: dr.Malgorzata Binkowska szpital Bielanski-gdz 02.01.09, 21:42 Znam tą lekarkę. Ona robiła mi cc w szpitalu bielańskim. Nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie. Odpowiedz Link Zgłoś
victoriaimax Devina-prosze o info. 04.01.09, 15:39 WitajCzy moglabys napisac mi cos wiecej o swoich wrazeniach.Mialas planowe cc czy tak wyszło?Jestes zadowolona z tej lekarki?Itp itd...dopytuje sie bo kolezanka bardzo mi ja poleca +lokalizacja Bielanskigo pasuje mi ze wzgledu na miejsce zamieszkania ale w necie nie moge NIC ale to NIC na temat tej lekarki znalezc...z góry Ci dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
devina Re: Devina-prosze o info. 04.01.09, 18:04 CC miałam planowane ze względu na stan dziecka. Ciążę prowadziła inna lekarka z bielańskiego, którą bardzo polecam - dr Dębska, i od niej dostałam skierowanie do szpitala. Z dr Bińkowskiej również jestem zadowolona. Jest bardzo sympatyczna. Przed cc przyszła do mnie i porozmawiała i tak samo już po operacji. Polecam szpital bielański. Pracują świetni lekarze, miła atmosfera, położne super. Warunki w szpitalu świetne. Na nic nie mogę narzekać choć moja sytuacja nie była ciekawa. Jeżeli będę miała kolejne dziecko to bardzo bym chciała, żeby przyszło na świat też w tym szpitalu. Odpowiedz Link Zgłoś
victoriaimax Re: Devina-prosze o info. 04.01.09, 20:35 Dziekizacheciłas mnie..czy mozesz mi jeszcze powiedziec kilka słow o warunkach w szpitalu..chcialabym miec pokoj 1-osobowy, czy orientujesz sie moze czy po operacji mozna sobie taka opcje wykupic? Od kiedy maluszek był z Tobą-tzn ile +/- godz po cc dostalas dziecko i czy bylas zadowolona z pomocy pielegniarskiej przy dziecku? Tak Cie wypytuje bo jakos o Bielanskim w kontekscie cc nie ma zbyt duzo na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
ankaanka Re: Devina-prosze o info. 06.01.09, 12:57 victoriaimax zadzwoń do Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. oni mają rejestr praktyk lekarskich, i jeśli poszukiwany przez Ciebie lekarz ma prywatną praktykę to tam ci powiedzą gdzie A co do dr Dębskiej to również polecam bardzo dobra specjalistka. Odpowiedz Link Zgłoś
devina Re: Devina-prosze o info. 06.01.09, 15:00 Jak miałam cc to szpital był cały zapchany,nie było wolnych miejsc. Kobiety po cc leżały na oddziale patologii ciąży, potem nawet te co urodziły sn też lądowały na tym oddziale. Do dziecka można było chodzić. Jak tylko zwalniało się jakieś miejsce przechodziło się na położniczy i tam już się jest z maluchem. Warunki w jakich będziesz zależą więc od tego czy jest miejsce na oddziale. Nie wiem czy jest możliwość wykupienia pokoju 1-os. Pielęgniarki pomagają, są bardzo życzliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
bemowczyk Re: dr.Malgorzata Binkowska szpital Bielanski-gdz 21.01.09, 17:49 ja wiem, jestem jej pacjentką, pani dr binkowska przyjmuje w gabinecie przywatnym ul jana pawła II 35/44 tel. 620 39 64, we wtorki i czwartki, wizyta 150 zl Odpowiedz Link Zgłoś
sarniaczek7 Re: dr.Malgorzata Binkowska szpital Bielanski-gdz 06.01.09, 18:32 dr Bińkowska przyjmuje w Al. Jana Pawła II (między Ogrodową a Solidarności), tel. 22 620 39 64. Pani rzeczywiście bardzo sympatyczna, ale dla mnie działa za bardzo w ciemno (chodziłam do niej z problemami zajścia w ciąże). Odpowiedz Link Zgłoś