Gość: driver
IP: *.adsl.inetia.pl
07.10.09, 11:35
To była masakra przejechać przez centrum!!! Jak wtedy gdy pierwszego dnia
remontowali Murckowską!!! Po cholere od razu zamykac tunel? Nie lepiej puscic
ruch tylko jednym pasem? Bezsensu.
Znalazlem foty z tego zdarzenia tutaj:
www.mmsilesia.pl/7567/2009/10/7/tunel-w-katowicach-zamkniety-po-kolizji-centrum-zakorkowane-zdjecia?category=news