Dodaj do ulubionych

PODATEK AUTONOMICZNY

IP: *.dip.t-dialin.net 08.02.02, 19:40
„PODATEK AUTONOMICZNY”
WSPOMÓŻ NAS REGULARNIE I WPŁAĆ NA NASZE KONTO CO MIESIĄC 20 ZŁ ABYŚ W
PRZYSZŁOŚCI NIE BYŁ GRABIONY Z TEGO CO CI POZOSTANIE!

----------------------------------
Ludzie ten tekst sprawil ze mnie teraz brzuch boli.
Tak! HI, HI, HI !!! :-))) ))) ))) ))) )))))))))))))))
Boli i bolec nie przestanie, powiem ze jest wrecz gorzej, peka ze smiechu! Hi,
hi!!!
Dawno juz sie tak nie smialem, pol (!!!) godziny moze dluzej.
Takiego NAPADU juz dawno nie przezylem!!! Ha,ha,ha !!!

(smiechu kochani, smiechu) Hi, hi!

PODATEK (?!) hi,hi,hi, parsk, hi, hi. AUTONOMICZNY ! ! ! Eeee, hm! parsk
hi,hi,hi, ymm, ha, ha, he, he!!! :-)))

Boze, juz nie moge.

Ale ich pogibalo!

Wiecie co moi mili! Hi, hi !!! Sami sie przekonajcie.
Przejdzcie sie na strony slawetnego Ruchu Autonomii Slaska.

www.raslaska.org

Na dole patrz:
ŚLONZOKU !!! - CZŁONKU, SYMPATYKU, WYBORCO


CZŁONKU (?!) Hi,hi,hi!!!


Fatzit:
Jezeli zostalo wam jeszcze 20 ZL w kieszeni to nie zwlekajcie, wplaccie je jak
najszybciej bo mozecie zostac ograbieni.
Obserwuj wątek
    • Gość: PO-DATEK Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.dip.t-dialin.net 08.02.02, 20:57
      Gość portalu: MfG napisał(a):

      > „PODATEK AUTONOMICZNY”
      > WSPOMÓŻ NAS REGULARNIE I WPŁAĆ NA NASZE KONTO CO MIESIĄC 20 ZŁ ABYŚ W
      > PRZYSZŁOŚCI NIE BYŁ GRABIONY Z TEGO CO CI POZOSTANIE!
      > Ludzie ten tekst sprawil ze mnie teraz brzuch boli.
      > Tak! HI, HI, HI !!! :-))) ))) ))) ))) )))))))))))))))
      > Boli i bolec nie przestanie, powiem ze jest wrecz gorzej, peka ze smiechu!
      Hi,
      > hi!!!
      > Dawno juz sie tak nie smialem, pol (!!!) godziny moze dluzej. Takiego NAPADU
      > juz dawno nie przezylem!!! Ha,ha,ha !!!
      > (smiechu kochani, smiechu) Hi, hi!....
      > Fatzit:
      > Jezeli zostalo wam jeszcze 20 ZL w kieszeni to nie zwlekajcie, wplaccie je jak
      > najszybciej bo mozecie zostac ograbieni.

      Witej smieszku Ty,
      co smieszy Cie to, ze ludzie majom dobrowolnie dac pora groszy po to, zeby
      poprzec ruch na rzecz rozwoju regionu, nie na CENTRALE a na rzecz REGIONU ?

      Smiej sie pajacu i plac .... pi razy oko 500 zl podaktu miesiecznie na rzecz
      centrali. Z tych piniyndzy nie uwidzisz duzo, bo centrala ma swoje wazniejsze
      finansowe potrzeby, dyc Warszawa to stolica, ach jakzes Ty piekna Warszawo !

      Smiej sie dalej, smiej i PŁAĆ co rok grube TYSIĄCE, bez dyskusji, bo tak to
      przewiduja centralne ustway !

      PŁAĆ, smiej sie i NIE PŁACZ, ze Ci zle, Ty z matematyki slaby platniku!
      • Gość: Achim Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.opole.dialup.inetia.pl 08.02.02, 22:15
        Ja chce płacić gdyż uważam ze warto inwestować we własne autonomiczne państwo
        a nie podpierać ludzi ,którzy teraz zasiadają na stołkach władzy i marnotrawią
        nasze pieniądze .
        Jeszcze się do Ruchu Autonomii nie zapisałem ale myślę że niedługo to nastąpi .
        Ktoś powie . Jaki jest tego powód ?
        Ponieważ przestałem już wierzyć Warszawie , która swoim postępowaniem i
        obłudnymi obietnicami nadwerężyła moje zaufanie !
        Warszawa nie potrafi rządzić sama sobą, a co dopiero całą polską .
        Udowadniają nam to wykresy o stanie gospodarki które śledzę od kilko lat .
        Dlatego będę płacił z chęcią ,i wiem że te pieniądze nie będą zmarnowane tak
        jak by to uczyniła WARSZAWA !

        Vivat silesia
        Z poważaniem
        Achim
        • Gość: andy Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.pppool.de 09.02.02, 08:40
          Achim ty osle tys wierzyl W-wie? ales ty mlot!!
        • Gość: Belka Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 10.02.02, 21:16
          A kery bydzie Ministrym Finansow?
          • kaixo Re: PODATEK AUTONOMICZNY 10.02.02, 22:11
            Zaintrygowany "pociesznym" postem MfG obejrzalem sobie strony RASiu i
            rzeczywiscie trafilem na "podatek autonomiczny". Nie wiem tylko co tak
            rozsmieszylo MfG, moze on po prostu smieje sie z byle czego, nie wiem. Ja w
            kazdym razie zrozumialem intencje autora (autorow) tego apelu. Chodzi o zwykle
            datki na organizacje i nie widze w tym nic zlego. Ten kto chce, wysle na podane
            konto okreslona sume, ten kto tego nie chce zrobic nie musi. Z wlasnej woli dam
            kase na RAS bo przynajmniej maja na tyle odwagi aby o wsparcie poprosic.
            A MfG niech tak sie nie smieje tylko sobie uzmyslowi, ze bez zadnego apelu ze
            strony partii politycznych ani tym bardziej jego zgody partie reprezentowane w
            sejmie i czesc tych ktore do parlamentu nie weszly zyje z pieniedzy polskich
            podatnikow.
            I jak na tym tle wypada apel RASiu? Bo wg. mnie tutaj widac kto jest
            zlodziejem, a kto szanuje swych wyborcow!
            • Gość: MfG Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.dip.t-dialin.net 10.02.02, 22:29
              Czyzby ???

              Przytocze Tobie punkt 3 z tego paszkwila
              zebys otworzyl oczy przyszywany slazaku.


              "Jeśli nie chcesz by nasza tożsamość została wyrugowana z górnośląskiej
              rzeczywistości przez działania koncesjonowanych „Ślązaków” na usługach centrali"


              Jawne wystepowanie przeciwko MN.

              Moich zlotowek napewno nie dostaniecie.

              Wezcie sie lepiej do roboty i nie wyciagajcie rak po Opolskie.
              • kaixo Re: PODATEK AUTONOMICZNY 10.02.02, 22:45
                Po pierwsze MfG niedouczony polanalfabeto nikt nie dal Ci prawa nazywac mnie
                przyszywanym Slazakiem.
                Po drugie, jako czlonek MN nie odebralem tego apelu jako atak na MOJA
                ORGANIZACJE.
                Chyba ze ty czujesz sie sumieniem calego DFK i reagujesz na zasadzie "uderz w
                stol..."
                Tacy ludzie jak Ty psuja MN nie tylko na zewnatrz ale i wewnatrz.
                • Gość: MfG Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.dip.t-dialin.net 13.02.02, 00:35
                  Ty i twoi nowi sprzymierzency powinniscie sobie najpierw „skodyfikowac“ (jak to
                  oni nazywaja) swoja durna gatke a dopiero pozniej nazywac innych analfabetami.
    • hugon Re: PODATEK AUTONOMICZNY 13.02.02, 09:10
      Szanowny MfG :-)
      Jeżeli znasz tych gości z RAŚ to poproś ich w moim imieniu
      żeby przyszli do mnie i mi POGRABILI trawnik moga to robić systematycznie
      za te 20 zeta miesięcznie.
      Ale OGRABIĆ za samą chorą idee to sie nie dam nawet z 2 zeta rocznie!!!
      Może któryś z szanownych autonomistów marzący o fotelu ministra finansów
      zajmie sie pozyskiwaniem funduszy w sposób biznesowy.......
      a nie robi konkurencji instytucją charytatywnym
      • Gość: Karl Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.*.*.* 13.02.02, 10:54
        Ludzie, poco w z tym matolem MfG dyskutujecie, on was tylko podpuszcza.
        To jest jakis Polton(typu mesco,)ktory chce siac zamet.
        Ignorowac warchola!!!
      • Gość: Myndrzec Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.swietochlowice.sdi.tpnet.pl 14.02.02, 12:54
        Nojnowsze badania i prognoze w zakresie rynku pracy pokazujom,
        że trza nom sie bydzie "przeprosić" z takymi działaniami jak
        "czyny społeczne", instytucje samopomocowe, wolontariat i inksze, jak poważnie
        chcymy myśleć ło naszyj przyszłości bez powszechnego bezrobocio.

        Przydzie nom budować nowe wiynzi spoleczne, tworzyć nowy kapitał spoleczny na
        nowych zasadach.

        I jak tymu by mioł sużyć podatek autonomiczny, to jo go chca płacić.

        Inaczyj łograbi Nos mafia abo warszawka. Tak jak to robi teroski.
        • Gość: Pynzyjo Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.02, 18:35
          Wdowiego grosza niy poskompi na tyn cel nawet moja Ołma.
    • Gość: Weksluj Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.02, 23:24
      Jo myśla że łod jesiyni podatek, kery szoł do warszawki bydzie szoł
      do Skarbu Ślonskego. Nikaj indziyj.
      • Gość: Szary Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.02, 11:59
        I do łoficijalnego łobiegu powroci pińjondz, kery boł ze wzglyndow politycznych
        w szaryj strefie - Pińjondz Społecznyj Miyłości.

        Zaś niydugo pudzie niym płacić za wiela usług.

        A może i spłocać autonomiczny podatek.


        Wiela zaś pudzie dostać - za Bóg zapłać!

        Oby jak nojpryndzyj!
    • Gość: Skarbnik Re: PODATEK AUTONOMICZNY IP: *.swietochlowice.sdi.tpnet.pl 22.02.02, 07:35
      Po dzisiejszyj wypowiedzi Synatora Kazimiyrza Kutza w Dziynniku Zachodniym
      trza by go jaknojpryndzyj zaczońć zbiyrać.

      Bo we warszawce dostowo ino dieta.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka