Gość: MfG
IP: *.dip.t-dialin.net
08.02.02, 19:40
„PODATEK AUTONOMICZNY”
WSPOMÓŻ NAS REGULARNIE I WPŁAĆ NA NASZE KONTO CO MIESIĄC 20 ZŁ ABYŚ W
PRZYSZŁOŚCI NIE BYŁ GRABIONY Z TEGO CO CI POZOSTANIE!
----------------------------------
Ludzie ten tekst sprawil ze mnie teraz brzuch boli.
Tak! HI, HI, HI !!! :-))) ))) ))) ))) )))))))))))))))
Boli i bolec nie przestanie, powiem ze jest wrecz gorzej, peka ze smiechu! Hi,
hi!!!
Dawno juz sie tak nie smialem, pol (!!!) godziny moze dluzej.
Takiego NAPADU juz dawno nie przezylem!!! Ha,ha,ha !!!
(smiechu kochani, smiechu) Hi, hi!
PODATEK (?!) hi,hi,hi, parsk, hi, hi. AUTONOMICZNY ! ! ! Eeee, hm! parsk
hi,hi,hi, ymm, ha, ha, he, he!!! :-)))
Boze, juz nie moge.
Ale ich pogibalo!
Wiecie co moi mili! Hi, hi !!! Sami sie przekonajcie.
Przejdzcie sie na strony slawetnego Ruchu Autonomii Slaska.
www.raslaska.org
Na dole patrz:
ŚLONZOKU !!! - CZŁONKU, SYMPATYKU, WYBORCO
CZŁONKU (?!) Hi,hi,hi!!!
Fatzit:
Jezeli zostalo wam jeszcze 20 ZL w kieszeni to nie zwlekajcie, wplaccie je jak
najszybciej bo mozecie zostac ograbieni.