ddeb123 Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 09.06.12, 14:11 jeszcze jeden pisowski debil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER Polska to choroba jak rak IP: 82.113.121.* 09.06.12, 15:24 tu nie chodzi ino o pis chodzi o to ze oni tukej przelezli za buga i tam majom wrocic jak sie im sie jeden kopf utnie taki pis to urosnie nowy trzeba ich wszystkich wykopac i trza pamientoc ze katolicy to mohery, slonsk zawsze juz za prusow i czehow byl PROTESTANCKI katole to w calej europie som posmiewiskiem i som zacofanymi moherami nie ino poloki Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Polska to choroba jak rak 09.06.12, 15:46 "przelezli", "pamientoc" - gorolski prowokator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER sam jesteas gorolem IP: 82.113.121.* 09.06.12, 15:58 du dreckige polackendrecksau ich bin ein stolzer OBERSCHLESIER meine Vorfahren waren Oberschlesier und ich Oberschlesier Wasserpolen und polnische Oberschlesier haße ich wie die PEST und Scheißdreck wie du und deine Polackenscheiße solle nach Sibirien abhauen !! Oberschlesien bleibt deutsch! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Katowic Re: Nazi raus IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.12, 20:13 Raus, naziolku. Choć prawdę mówiąc, nie masz nawet za bardzo dokąd iść precz - w Niemczech brunatni też nie mają się najlepiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szyderca Re: bolszewicy biało-czerwoni raus IP: *.ksi-system.net 10.06.12, 09:53 sam spadaj za Brynicę do braci Słowian od wuja Soso. Odpowiedz Link Zgłoś
alikpalik Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 09.06.12, 16:01 A pisior Tomaszewski może! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozbawiony Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.12, 18:02 Hmm, ale przeciez w polskiej reprezentacji tez sie chyba Slazacy znajda, no i ten Smuda to tez nich chyba jest.............jesli juz go nadgorliwi slazakowcy z narodu wybranego, slazakowskiego,nie wypisali. Z tego co mi wiadomo to Klose nigdy nie mowil o sobie Slazak lecz Niemiec a tylko Podolski przyznaje sie do tego ze jest Polakiem...gdzie wiec ci Slazacy co im "ciule" slunskie kibicuja.............pisze ciule bo wiem przeciez ze to nie jest obrazliwe............pra, panie Plura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER Smuda Klose IP: 82.113.121.* 09.06.12, 18:31 Smuda to zdrajca a kaj masz tych slonzokuw w drurzynie? kazdy slonzok co ma leb na karku gra dla reichu bo tam jest naszo zukunft !! a Podolski ani Klose NIGDY nie godoli ze som polokami ino ze kochajom slonsk !! podolski zawsze muwi ze gliwice som mu na syrcu i ze to jest piekne miasto tak samo klose muwi ze kocho opole!! ta polsko moherowo propagando juz nie funkcjonuje Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Smuda Klose 09.06.12, 18:54 Ciezko jest obcemu prawidlowo odmieniac slowo godac, gorolski prowokatorze. Przyszlosc Slazakow jest tam, gdzie ja sobie wybiora, natomiast przyszlosc Gornego Slaska jest obecnie pod polska i czeska administracja, i nie zanosi sie na zmiany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER Re: Smuda Klose IP: 82.113.121.* 09.06.12, 19:03 arnold ty polski moherze ty mosz tyle wspulnego ze slonzokiem jak niemiecki mercedes z polskim fiatem sam tak gryfnie po slonsku godosz chopie ze mi sie richtig smioc chce Oberschlesien bleibt deutsch ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozbawiony Re: Smuda, Podolski nie = Klose IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.12, 19:05 Skoro Klose muwi ze cus ma na syrcu................ja naprawde nie chcialem Ciebie znyrwowac .............wiesz , Rico tfierdzi ze analfabeci na Slasku wygineli...hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taJóziek Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.play-internet.pl 09.06.12, 19:07 rozbawiony, pra, pra...jak czule grają tak ciule tańczysz, ciuliku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz =----> Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.1000lecie.pl 09.06.12, 20:30 ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (HKP) ... www.youtube.com/watch?v=5-GGTA4XlTI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER slonzoki kibicujom JÖRGIS JUNGS!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 20:28 DZISIOJ GRAJOM NASI unsere DEUTSCHE NATIONALMANNSCHAFT !!! wedlug mnie jak kerys z wos kibicuje tym zdrajcom od smudy to jest zdrada na waszych pszodkach slonskich, doc to hanba kibicowac okupantom OBERSCHLESIEN BLEIBT DEUTSCH! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER JÖRGIS JUNGS!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 20:39 Mit dieser Elf wird Deutschland in das Turnier starten: Manuel Neuer - Jerome Boateng, Mats Hummels, Holger Badstuber, Philipp Lahm - Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger - Thomas Müller, Mesut Özil, Lukas Podolski - Mario Gomez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER Deutschlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaand !!!!!!!!!!!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 20:42 Jawohl es geht los ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER jawooooooool toooor Deutschland !!!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 22:17 weiter so ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER Re: jawooooooool toooor Deutschland !!!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 22:21 Löst sich jetzt endlich diese Blockade? Irre Geschichte auch an der Seitenlinie. Klose steht bereit für den Wechsel, da nagelt Konkurrent Gomez diesen Kopfball ins Netz! GERMANY THE BESSTT SILESIA LOVeS YOU !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBERSCHLESIER jest KLOSE IP: 82.113.121.* 09.06.12, 22:27 wykoncz poludniowcow synek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taJóziek Re: hymn hajotków ... IP: *.play-internet.pl 09.06.12, 22:14 www.youtube.com/watch?v=Hds3_ke551k&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość a tak było we Wrocławiu wczoraj IP: *.artnet.pl 09.06.12, 22:44 Ciekawe jak będzie 12 w Warszwie www.youtube.com/watch?v=Cm-vW6wYmDY Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 00:45 Nie widze najmniejszego problemiku. To sa przede wszystkim slascy politycy, zostali wybrani na G.Slasku, a nie w Warszawie. Wiec moga, podobnie jak i moja familia i spora czesc moich kumpli, kibicowac Slonskim Fusbalerom w polskiej, niemieckiej i czeskiej reprezentacji. Czy ten gaspadin Wójcik (nazwisko tego "wielkiego" Polaka pochodzi nota bene z jezyka niemieckiego - Vo(i)gt) zabrania tez "hiszpanskim Baskom kibicowac "francuskim" Baskom ? Zalosne, szowinistyczne, ograniczone, rydzykowo-pisuarskie. --------------------------------------------------- "Czuję się Ślązakiem, to moja narodowość, to moja religia." Horst Eckert (Janosch) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzony Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.centertel.pl 10.06.12, 13:26 jedyne na co cię stac to obgadywanie innych. Ma racje wojcik, ze tak zrobil z powodu takich jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 19:36 A co ty tu belkoczesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 00:47 Polacy wymachuja polskimi choragiewkami wyprodukowanymi w Chinach i wydaje im sie, ze to juz "europejskosc", a prawda jest zupelnie inna - smutna i szokujaca: opole.gazeta.pl/opole/1,35114,11896470,_Niemieckie_osly__na_lekcji_dotyczacej_historii.html --------------------------------------------------- "Czuję się Ślązakiem, to moja narodowość, to moja religia." Horst Eckert (Janosch) Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 00:54 To KRAKOWSKI populista, demagog, szczekacz, udawacz Slazaka. Nie mylic go z tym innym, rozsadnym Wójcikiem (chyba PO) ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janka Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 08:08 Nigdy RAŚ, nigdy PO! Jestem za tym aby Plura razem z Gorzelikiem wy..............li za Odrę.Należy sie zastanowić z jakich pieniędzy finansowany jest taki RAŚ, no z jakich? w czyim interesie działają.Obudżcie sie! Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 08:56 Gość portalu: Janka napisał(a): > Nigdy RAŚ, nigdy PO! > Jestem za tym aby Plura razem z Gorzelikiem wy..............li za Odrę.Należy s > ie zastanowić z jakich pieniędzy finansowany jest taki RAŚ, no z jakich? w czy > im interesie działają.Obudżcie sie! Dzięki Bogu nie,i tylko nie z polskiej pi.....lonej polityki;może pani polska polityka zapłaci coś za wy...........lenie,byłaby pani zadowolona,co?;)yno fto puaciy taky stary szachtle?,nawet polska polityka nie zapłaci takiej starej..........;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 08:16 Mówisz ten z PO,który błaznił się z Kaliszem? To ten co stęka to co mu wódz PO powie! Ten,który zbłażnił się ustawą metropolitalną- ale kaszana! Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 19:37 Dobra mosz recht, ale ten to jeszcze polityk, a nie szczekacz. Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 01:09 PIS: Slazacy to zakamuflowani Niemcy. PIS: Jak Slazacy moga kibicowac niemieckiej reprezentacji ? nc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.centertel.pl 10.06.12, 13:33 Michal biaro-czerwoni, wojcik bialo-czerwoni !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
palec1 Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 01:34 www.dziennikzachodni.pl/artykul/593755,miroslav-klose-spelnil-swoje-wielkie-marzenie-zdjecia,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Smutna prawda jest taka.. 10.06.12, 02:44 ze jak sie straci niamca na chwile z pola widzenia to mozna sie obudzic w kominie. Jak cie namce zachca omamic to wysluchaj se to stare angielskie przyslowie o niamcach - " heart and fart" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pierdykles XXXIX polonski, mutna prawda jest taka..da spokój p.Bogu IP: *.play-internet.pl 10.06.12, 07:52 \ i nie chlej aż tyle wooooody święconej... 120 r. - Pierwsze wzmianki o używaniu wody święconej do wypędzania duchów nieczystych ....... Odpowiedz Link Zgłoś
cirano Re: polonski, mutna prawda jest taka..da spokój p 10.06.12, 08:09 Raczyj miołbych miyszane uczucia i dużo strachu o moje szyby i niy ino, żeby w Polsce wywiesić w oknie niymiecko fana, bo kibicuja Niymcom. Wszyske nacje w Niymczech żyjonce robiom to bez problymu, ale w Polsce żech niy zauwazył, żeby sie ftoś odważył ... Kaj jym tam jeszcze do Europy?! Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 08:42 zuccheropl napisał(a): > Mam nadzieję, że na pana Plurę głosować będą w następnych wyborach wyłącznie ci > , za których "trzimia". A może wystartuje nawet w "Deutschlandzie"? > > Ja nie zagłosuję ani na niego, ani na PO. Prawda,porażka Górnego Sląska przewyższa osiągnięcia,sukcesy Polski,Polaków na Górnym Sląsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mente captus sranie rco sranie i tylko sranie IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.12, 09:09 może zbawić twoją slonską oj ! czyznę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mente et malleo mete captus ...ma sranie sranie i tylko sranie... IP: *.play-internet.pl 10.06.12, 09:22 250 r. - Wprowadzono nauke o wiecznych mekach Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 10:38 Jestem Slązakiem i kibicuję Niemcom jak zawsze,a teraz tym przyjemniej,bo w tej drużynie grają - Nasi -,z resztą jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 19:35 jasne ze moze, przeciez Polakowi tez wolno kibicowac np. Portugalczykom Odpowiedz Link Zgłoś
semperfrei Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 20:53 www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120610/REGION/120619999 Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Jako grobowo cisza zapadlo na slunsku ..hrr.hhrr.. 21.07.12, 04:11 Niemcom sie posralo a pruski smrod rozszedl sie po polskim slunsku. Co za szwajnehund paradoks? Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Jako grobowo cisza zapadlo na slunsku ..hrr.h 21.07.12, 11:49 polonski napisał: > Niemcom sie posralo a pruski smrod rozszedl sie po polskim slunsku. Co za szwaj > nehund paradoks? Tak,polski smród po wsze czasy i zwłaszcza po wszyskim,co Polska wybudowała na Sląsku po wsze czasy jak i po dziś. Odpowiedz Link Zgłoś