Dodaj do ulubionych

Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom?

    • ddeb123 Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 09.06.12, 14:11
      jeszcze jeden pisowski debil
      • Gość: OBERSCHLESIER Polska to choroba jak rak IP: 82.113.121.* 09.06.12, 15:24
        tu nie chodzi ino o pis
        chodzi o to ze oni tukej przelezli za buga i tam majom wrocic
        jak sie im sie jeden kopf utnie taki pis to urosnie nowy
        trzeba ich wszystkich wykopac
        i trza pamientoc ze katolicy to mohery, slonsk zawsze juz za prusow i czehow byl PROTESTANCKI
        katole to w calej europie som posmiewiskiem i som zacofanymi moherami
        nie ino poloki
        • arnold7 Re: Polska to choroba jak rak 09.06.12, 15:46
          "przelezli", "pamientoc" - gorolski prowokator.
          • Gość: OBERSCHLESIER sam jesteas gorolem IP: 82.113.121.* 09.06.12, 15:58
            du dreckige polackendrecksau
            ich bin ein stolzer OBERSCHLESIER
            meine Vorfahren waren Oberschlesier und ich Oberschlesier
            Wasserpolen und polnische Oberschlesier haße ich wie die PEST
            und Scheißdreck wie du und deine Polackenscheiße solle nach Sibirien abhauen !!
            Oberschlesien bleibt deutsch!
            • Gość: z Katowic Re: Nazi raus IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.12, 20:13
              Raus, naziolku. Choć prawdę mówiąc, nie masz nawet za bardzo dokąd iść precz - w Niemczech brunatni też nie mają się najlepiej :)
              • Gość: szyderca Re: bolszewicy biało-czerwoni raus IP: *.ksi-system.net 10.06.12, 09:53
                sam spadaj za Brynicę do braci Słowian od wuja Soso.
    • alikpalik Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 09.06.12, 16:01
      A pisior Tomaszewski może!
      • Gość: rozbawiony Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.12, 18:02
        Hmm, ale przeciez w polskiej reprezentacji tez sie chyba Slazacy znajda, no i ten Smuda to tez nich chyba jest.............jesli juz go nadgorliwi slazakowcy z narodu wybranego, slazakowskiego,nie wypisali. Z tego co mi wiadomo to Klose nigdy nie mowil o sobie Slazak lecz Niemiec a tylko Podolski przyznaje sie do tego ze jest Polakiem...gdzie wiec ci Slazacy co im "ciule" slunskie kibicuja.............pisze ciule bo wiem przeciez ze to nie jest obrazliwe............pra, panie Plura
        • Gość: OBERSCHLESIER Smuda Klose IP: 82.113.121.* 09.06.12, 18:31
          Smuda to zdrajca
          a kaj masz tych slonzokuw w drurzynie?
          kazdy slonzok co ma leb na karku gra dla reichu bo tam jest naszo zukunft !!
          a Podolski ani Klose NIGDY nie godoli ze som polokami ino ze kochajom slonsk !!
          podolski zawsze muwi ze gliwice som mu na syrcu i ze to jest piekne miasto tak samo klose muwi ze kocho opole!!
          ta polsko moherowo propagando juz nie funkcjonuje
          • arnold7 Re: Smuda Klose 09.06.12, 18:54
            Ciezko jest obcemu prawidlowo odmieniac slowo godac, gorolski prowokatorze.

            Przyszlosc Slazakow jest tam, gdzie ja sobie wybiora, natomiast przyszlosc Gornego Slaska jest obecnie pod polska i czeska administracja, i nie zanosi sie na zmiany.
            • Gość: OBERSCHLESIER Re: Smuda Klose IP: 82.113.121.* 09.06.12, 19:03
              arnold ty polski moherze ty mosz tyle wspulnego ze slonzokiem jak niemiecki mercedes z polskim fiatem
              sam tak gryfnie po slonsku godosz chopie ze mi sie richtig smioc chce

              Oberschlesien bleibt deutsch !
          • Gość: rozbawiony Re: Smuda, Podolski nie = Klose IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.12, 19:05
            Skoro Klose muwi ze cus ma na syrcu................ja naprawde nie chcialem Ciebie znyrwowac .............wiesz , Rico tfierdzi ze analfabeci na Slasku wygineli...hehe
        • Gość: taJóziek Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.play-internet.pl 09.06.12, 19:07
          rozbawiony, pra, pra...jak czule grają tak ciule tańczysz, ciuliku.
          • Gość: harc mistrz =----> Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.1000lecie.pl 09.06.12, 20:30
            ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
            (HKP)
            ...
            www.youtube.com/watch?v=5-GGTA4XlTI
    • Gość: OBERSCHLESIER slonzoki kibicujom JÖRGIS JUNGS!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 20:28
      DZISIOJ GRAJOM NASI unsere DEUTSCHE NATIONALMANNSCHAFT !!!
      wedlug mnie jak kerys z wos kibicuje tym zdrajcom od smudy to jest zdrada na waszych pszodkach slonskich, doc to hanba kibicowac okupantom
      OBERSCHLESIEN BLEIBT DEUTSCH!
      • Gość: OBERSCHLESIER JÖRGIS JUNGS!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 20:39
        Mit dieser Elf wird Deutschland in das Turnier starten:

        Manuel Neuer - Jerome Boateng, Mats Hummels, Holger Badstuber, Philipp Lahm - Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger - Thomas Müller, Mesut Özil, Lukas Podolski - Mario Gomez
        • Gość: OBERSCHLESIER Deutschlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaand !!!!!!!!!!!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 20:42
          Jawohl es geht los !
      • Gość: OBERSCHLESIER jawooooooool toooor Deutschland !!!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 22:17
        weiter so !
        • Gość: OBERSCHLESIER Re: jawooooooool toooor Deutschland !!!! IP: 82.113.121.* 09.06.12, 22:21
          Löst sich jetzt endlich diese Blockade? Irre Geschichte auch an der Seitenlinie. Klose steht bereit für den Wechsel, da nagelt Konkurrent Gomez diesen Kopfball ins Netz!

          GERMANY THE BESSTT

          SILESIA LOVeS YOU !!!!!!!!!!!
          • Gość: OBERSCHLESIER jest KLOSE IP: 82.113.121.* 09.06.12, 22:27
            wykoncz poludniowcow synek
    • Gość: taJóziek Re: hymn hajotków ... IP: *.play-internet.pl 09.06.12, 22:14
      www.youtube.com/watch?v=Hds3_ke551k&feature=related
      • Gość: gość a tak było we Wrocławiu wczoraj IP: *.artnet.pl 09.06.12, 22:44
        Ciekawe jak będzie 12 w Warszwie
        www.youtube.com/watch?v=Cm-vW6wYmDY
    • amoremio Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 00:45
      Nie widze najmniejszego problemiku. To sa przede wszystkim slascy politycy, zostali wybrani na G.Slasku, a nie w Warszawie. Wiec moga, podobnie jak i moja familia i spora czesc moich kumpli, kibicowac Slonskim Fusbalerom w polskiej, niemieckiej i czeskiej reprezentacji.

      Czy ten gaspadin Wójcik (nazwisko tego "wielkiego" Polaka pochodzi nota bene z jezyka niemieckiego - Vo(i)gt) zabrania tez "hiszpanskim Baskom kibicowac "francuskim" Baskom ?

      Zalosne, szowinistyczne, ograniczone, rydzykowo-pisuarskie.




      ---------------------------------------------------
      "Czuję się Ślązakiem, to moja narodowość,
      to moja religia." Horst Eckert (Janosch)
      • Gość: oburzony Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.centertel.pl 10.06.12, 13:26
        jedyne na co cię stac to obgadywanie innych. Ma racje wojcik, ze tak zrobil z powodu takich jak ty
        • wilhelm4 Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 19:36
          A co ty tu belkoczesz ?
    • amoremio Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 00:47
      Polacy wymachuja polskimi choragiewkami wyprodukowanymi w Chinach
      i wydaje im sie, ze to juz "europejskosc", a prawda jest zupelnie inna - smutna i szokujaca:
      opole.gazeta.pl/opole/1,35114,11896470,_Niemieckie_osly__na_lekcji_dotyczacej_historii.html

      ---------------------------------------------------
      "Czuję się Ślązakiem, to moja narodowość,
      to moja religia." Horst Eckert (Janosch)
    • amoremio Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 00:54
      To KRAKOWSKI populista, demagog, szczekacz, udawacz Slazaka.
      Nie mylic go z tym innym, rozsadnym Wójcikiem (chyba PO) !


      • Gość: Janka Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 08:08
        Nigdy RAŚ, nigdy PO!
        Jestem za tym aby Plura razem z Gorzelikiem wy..............li za Odrę.Należy sie zastanowić z jakich pieniędzy finansowany jest taki RAŚ, no z jakich? w czyim interesie działają.Obudżcie sie!
        • rico-chorzow Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 08:56
          Gość portalu: Janka napisał(a):

          > Nigdy RAŚ, nigdy PO!
          > Jestem za tym aby Plura razem z Gorzelikiem wy..............li za Odrę.Należy s
          > ie zastanowić z jakich pieniędzy finansowany jest taki RAŚ, no z jakich? w czy
          > im interesie działają.Obudżcie sie!

          Dzięki Bogu nie,i tylko nie z polskiej pi.....lonej polityki;może pani polska polityka zapłaci coś za wy...........lenie,byłaby pani zadowolona,co?;)yno fto puaciy taky stary szachtle?,nawet polska polityka nie zapłaci takiej starej..........;)
      • Gość: Bernard Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 08:16
        Mówisz ten z PO,który błaznił się z Kaliszem? To ten co stęka to co mu wódz PO powie!
        Ten,który zbłażnił się ustawą metropolitalną- ale kaszana!
        • wilhelm4 Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 19:37
          Dobra mosz recht, ale ten to jeszcze polityk, a nie szczekacz.
    • amoremio Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 01:09
      PIS: Slazacy to zakamuflowani Niemcy.
      PIS: Jak Slazacy moga kibicowac niemieckiej reprezentacji ?

      nc
      • Gość: polak Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco IP: *.centertel.pl 10.06.12, 13:33
        Michal biaro-czerwoni, wojcik bialo-czerwoni !!!!!!!!!!!!
    • palec1 Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 01:34
      www.dziennikzachodni.pl/artykul/593755,miroslav-klose-spelnil-swoje-wielkie-marzenie-zdjecia,id,t.html
    • polonski Smutna prawda jest taka.. 10.06.12, 02:44
      ze jak sie straci niamca na chwile z pola widzenia to mozna sie obudzic w kominie.

      Jak cie namce zachca omamic to wysluchaj se to stare angielskie przyslowie o niamcach - " heart and fart"
      • Gość: Pierdykles XXXIX polonski, mutna prawda jest taka..da spokój p.Bogu IP: *.play-internet.pl 10.06.12, 07:52
        \ i nie chlej aż tyle wooooody święconej...

        120 r. - Pierwsze wzmianki o używaniu wody święconej do wypędzania duchów
        nieczystych .......
        • cirano Re: polonski, mutna prawda jest taka..da spokój p 10.06.12, 08:09
          Raczyj miołbych miyszane uczucia i dużo strachu o moje szyby i niy ino, żeby w Polsce wywiesić w oknie niymiecko fana, bo kibicuja Niymcom. Wszyske nacje w Niymczech żyjonce robiom to bez problymu, ale w Polsce żech niy zauwazył, żeby sie ftoś odważył ...
          Kaj jym tam jeszcze do Europy?!
    • rico-chorzow Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 08:42
      zuccheropl napisał(a):

      > Mam nadzieję, że na pana Plurę głosować będą w następnych wyborach wyłącznie ci
      > , za których "trzimia". A może wystartuje nawet w "Deutschlandzie"?
      >
      > Ja nie zagłosuję ani na niego, ani na PO.

      Prawda,porażka Górnego Sląska przewyższa osiągnięcia,sukcesy Polski,Polaków na Górnym Sląsku.
      • Gość: mente captus sranie rco sranie i tylko sranie IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.12, 09:09
        może zbawić twoją slonską oj ! czyznę
        • Gość: mente et malleo mete captus ...ma sranie sranie i tylko sranie... IP: *.play-internet.pl 10.06.12, 09:22
          250 r. - Wprowadzono nauke o wiecznych mekach
    • rico-chorzow Re: Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemco 10.06.12, 10:38
      Jestem Slązakiem i kibicuję Niemcom jak zawsze,a teraz tym przyjemniej,bo w tej drużynie grają - Nasi -,z resztą jak zwykle.
    • wilhelm4 Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 19:35
      jasne ze moze, przeciez Polakowi tez wolno kibicowac np. Portugalczykom
    • semperfrei Ślązak na Euro 2012 nie może kibicować Niemcom? 10.06.12, 20:53
      www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120610/REGION/120619999
    • polonski Jako grobowo cisza zapadlo na slunsku ..hrr.hhrr.. 21.07.12, 04:11
      Niemcom sie posralo a pruski smrod rozszedl sie po polskim slunsku. Co za szwajnehund paradoks?
      • rico-chorzow Re: Jako grobowo cisza zapadlo na slunsku ..hrr.h 21.07.12, 11:49
        polonski napisał:

        > Niemcom sie posralo a pruski smrod rozszedl sie po polskim slunsku. Co za szwaj
        > nehund paradoks?

        Tak,polski smród po wsze czasy i zwłaszcza po wszyskim,co Polska wybudowała na Sląsku po wsze czasy jak i po dziś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka