Dodaj do ulubionych

Nie zapomniałem o was ...

22.07.04, 13:15
... tzn. o Janach, Kazikach, Markach, Krzysiakach, Oberschlesierach,
Ballestach, Willych, Siggich, Gerach, Werwolfach, Ramonach, Kattach itp.
Na razie macie naziole, faszyści, hitlerowcy i rasistowscy dojczeszlejzierzy
urlop ode mnie. Jak za trzy tygodnie wróce z Krynicy Morskiej to się ponownie
za was zabiorę.
Dla wszystkich innych (obojętnie jakiej etnii czy tez narodowości) wakacyjne
pozdrowienia.



Bye !
Against fascism !
HENRY MORGENTHAU jr. jr.
Obserwuj wątek
    • carrramba Re: Nie zapomniałem o was ... 22.07.04, 13:19
      TRzy tygodnie ? Nie przesadzasz ? Uschną z tęsknoty za Tobą:)
      • henry.morgenthau_jr.jr Re: Nie zapomniałem o was ... 22.07.04, 13:42
        carrramba napisała:

        > TRzy tygodnie ? Nie przesadzasz ? Uschną z tęsknoty za Tobą:)


        Dlaczego tylko trzy ??? Ja tu jestem już ponad tydzień :) [tylko pogoda jeszcze
        nie dopisała ... ale będzie lepiej :))))]


        Bye !
        Against fascism !
        HENRY MORGENTHAU jr. jr.
    • Gość: Ramon Re: Nie zapomniałem o was ... IP: *.kdvz.de / *.kdvz-hellweg-sauerland.de 22.07.04, 13:29
      Ich wünsche Dir einen schönen Urlaub und erwarte Dich mit Ungeduld;-)
    • diablo1987 pewnie balanga z kumpalmi albo z zona! 22.07.04, 13:31
      henry.morgenthau_jr.jr napisał:

      > ... tzn. o Janach, Kazikach, Markach, Krzysiakach, Oberschlesierach,
      > Ballestach, Willych, Siggich, Gerach, Werwolfach, Ramonach, Kattach itp.
      > Na razie macie naziole, faszyści, hitlerowcy i rasistowscy dojczeszlejzierzy
      > urlop ode mnie. Jak za trzy tygodnie wróce z Krynicy Morskiej to się ponownie
      > za was zabiorę.
      > Dla wszystkich innych (obojętnie jakiej etnii czy tez narodowości) wakacyjne
      > pozdrowienia.
      >
      >
      >
      > Bye !
      > Against fascism !
      > HENRY MORGENTHAU jr. jr.
      • hierowski Re: pewnie balanga z kumpalmi albo z zona! 22.07.04, 13:43
        Miłych wakacji :)
    • Gość: Pan Tadeusz Oj oj IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 13:47
      • carrramba Re: Oj oj 22.07.04, 13:57
        No tak. Wiadomo, Hrabia to krezus, co to dla Niego miesiąc nad morzem. Podskocz
        do Chałup, może sie na plaże dla nudystów załapiesz ! abo nie:)
      • Gość: Pan Tadeusz Ino żone ma oszczedną i chodzi IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 14:02
        jak bidak
    • schloonsack Re: Nie zapomniałem o was ... 22.07.04, 14:08
      Spadam również na trzy tygodnie od poniedziałku.

      Zimnego browara życzę!
      • Gość: harc mistrz Henry, życzę Ci wspaniałej słonecznej pogody... IP: 62.233.241.* 22.07.04, 16:05
        ... i tam na plażach krynickich uważaj na nadmiar słońca, wiatru od morza oraz
        na tych kurdupli z fotoaparatami cyfrowymi, w krótkich skórzanych portkach na
        szelkach lub tyrolskich kapeluszach, a także na innych temu podobnych.
        (HKP - pozdrawia!)
        ...
        CZUWAJ, HENRY I STOSUJ CODZIENNIE STOSOWNE OLEJKI OCHRONNE!!!
        • Gość: Węgierka Czy aby duzo filtrow mają? IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 16:09
        • Gość: Krzysiak O tym dobrze wiesz od 17 lat. IP: *.icpnet.pl 23.07.04, 11:56
          Nie mowiac o twoich rodzinych fotkach.
          Nie zgrywaj wazniaka szkoda Tobie na telefon.

          Pewnie zona zabrala cala kase!
          PA!

    • Gość: Rybak Ino zeby kobity byly Robotne! hahaha IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 16:10
    • Gość: Pstrowski Droga do pluc wielkopolski IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 16:13
      Jak mozna z powrotem trafic do domkow letniskowych w Gadkach.
      • carrramba Re: Droga do pluc wielkopolski 22.07.04, 16:17
        Gość portalu: Pstrowski napisał(a):

        > Jak mozna z powrotem trafic do domkow letniskowych w Gadkach.
        Chyba w samych gatkach to się nie da! Chociaż koszulę załóż !
        • Gość: Pstrowski Re: Droga do pluc wielkopolski IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 16:20
          Dobra ile przystankow autobusow z ronda rataje.
          • bartoszcze Re: Droga do pluc wielkopolski 22.07.04, 16:25
            Z ronda bedzie jakies 1410 przystankow.
            Z Jorgowego ronda, oczywiście.
            • Gość: Robak jaki wysilek intelektualny!? IP: *.icpnet.pl 22.07.04, 16:27
    • Gość: Marek derSchlesier Re: Nie zapomniałem o was ... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.07.04, 23:34
      i nie zapomnij o polskich hitlerkach! bez nich urlop nie jest przeciez urlopem ;-)
      • Gość: harc mistrz Re: Nie zapomniałem o was ... IP: 62.233.241.* 23.07.04, 23:57
        ...A szczególnie uważaj na niemieckie ratlerki.
        Hałaśliwe to takie i małe, a jakie zajadliwe w szarpaniu za nogawki spodni.
        (HKP)
        ...CZUWAJ, HENRY!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka