Gość: Ślązak
IP: *.cchp-pan.zabrze.pl
16.04.02, 09:19
Jako obserwator działania katowickiego Sądu Okręgowego od kilku lat na
podstawie danych prasowych (dzięki Bogu za prasę) wyrobiłam sobie mocne zdanie
na temat pracy tego sądu. Uważam że POWINIEN być wyłączony z rozpatrywania
sprawy Colloseum. Nie chcemy dalej pozwalać na wyrzucanie w błoto pieniędzy
podatników.