IP: *.cchp-pan.zabrze.pl 16.04.02, 09:19
Jako obserwator działania katowickiego Sądu Okręgowego od kilku lat na
podstawie danych prasowych (dzięki Bogu za prasę) wyrobiłam sobie mocne zdanie
na temat pracy tego sądu. Uważam że POWINIEN być wyłączony z rozpatrywania
sprawy Colloseum. Nie chcemy dalej pozwalać na wyrzucanie w błoto pieniędzy
podatników.
Obserwuj wątek
    • Gość: So Re: Colloseum IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.02, 22:44
      Równiez uwazam ,że ten Sąd powinien się wyłączyć. Lecz z uwagi na całkowity
      brak obiektywizmu w tej sprawie. Pokażcie mi sędziego, który wyda korzystny dla
      oskarżonych wyrok. Natychmiast zostanie przez media oskarzony o korupcję a
      Pani minister postawi go pod Sąd dyscyplinarny.Nie wiem, czy wszystkim jest
      wiadomo, ale w tym kraju obowiązuje zasada domniemania niewinności , tymczasem
      szefowie Colloseum zostali już skazani przez media. A dlaczego nikogo nie
      obchodzi co mają do powiedzenia. Komu zależy na tym, aby milczeli?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka