bartoszcze
26.10.04, 23:23
Nie wiem, czy już to zauważyliście, ale rondo lada moment znów się zmieni -
na razie widzę, że od strony Siemianowic będzie wjazd tylko z 2 pasów (prawy
pas na wysokości dawnego LOT-u zamienia się w przystankowo-parkingowy i
kończy się chamskim zwężeniem przy pomocy krawężnika)..