Gość: Q IP: *.osiedle.net.pl 05.05.05, 20:19 glosujcie na mojej sondzie wyniki sa mi potrzebne do pracy dyplomowej: www.babalu.osiedle.net.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: chop Re: Sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 21:32 chłopie wpierw naucz się pisać, po co ci dyplom? Odpowiedz Link Zgłoś