IP: *.osiedle.net.pl 05.05.05, 20:19
glosujcie na mojej sondzie wyniki sa mi potrzebne do pracy dyplomowej: www.babalu.osiedle.net.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: chop Re: Sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 21:32
      chłopie wpierw naucz się pisać, po co ci dyplom?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka