Dodaj do ulubionych

SZUKAM dentysty...!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 20:07
Chciałabym się dowiedzieć czy zna ktoś w Katowicach lub na śląsku dentystę, który zamiast borowania zębów używa specjalnego żelu... jeśli tak to proszę o namiary...
Obserwuj wątek
    • Gość: o Re: SZUKAM dentysty...!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 08:04
      Popytaj w Medcentrum na Placu Wolności - kiedyś widziałam reklamę, że stosują
      ale nigdy tego nie doświadczyłąm ;)

      Mają swoją www
      • Gość: Luc Re: SZUKAM dentysty...!!! IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.06, 09:56
        a jak tam z cenami - slyszałem, że jest normalnie, i czy jest ktoś zadowolny z
        nich
      • Gość: lena Re: SZUKAM dentysty...!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 17:17
        dzieki za info..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka