Gość: Lena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 20:07 Chciałabym się dowiedzieć czy zna ktoś w Katowicach lub na śląsku dentystę, który zamiast borowania zębów używa specjalnego żelu... jeśli tak to proszę o namiary... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: o Re: SZUKAM dentysty...!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 08:04 Popytaj w Medcentrum na Placu Wolności - kiedyś widziałam reklamę, że stosują ale nigdy tego nie doświadczyłąm ;) Mają swoją www Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luc Re: SZUKAM dentysty...!!! IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.06, 09:56 a jak tam z cenami - slyszałem, że jest normalnie, i czy jest ktoś zadowolny z nich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: SZUKAM dentysty...!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 17:17 dzieki za info.. Odpowiedz Link Zgłoś