Gość: ola IP: *.kat.3s.pl 18.09.06, 20:10 uszok-ulituj się w katowicach brud,smródipustynia kulturalna--nie startuj- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 00:05 Szkoda, że nie widzisz, ile dobrego zrobił dla Katowic. Trudno najpierw pozamiatać rynek, jak nie byłoby dobrych dróg w Katowicach... Myślę, że dobrym pomysłem było postawienie najpierw na komunikację potem na resztę. Pewnie powiesz - to dlaczego są korki? Bo nie da się zrobić wszystkich dróg w rok... Jak nie wierzysz to weź cement, piasek, taczkę i spróbuj zrobić to szybciej. Jak skończona zostanie DTŚ to zniknie część korków.Na upiększanie centrum przyjdzie czas po drogach. Mam duży szacunek do Piotra Uszoka i mam nadzieję, że znów wygra!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: 217.116.110.* 09.11.06, 06:30 ja też mam nadzieje,że wygra i ze Katowice będą się dalej pogrązać w brudzie i smrodzie, że Warszawska będzie remontowana do następnych wyborów,że dalej beda zamykane szkoły,były podstawowe,teraz czas na gimnazja. Byłoby nudno bez Uszoka i jego dwu pieknych dam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inga zlituj się Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 20:29 i przestań ględzić,bo u ciebie wszystko jest be.Nie podejrzewam cię o homoseksualizm,ale wydaje mi się że należysz do less Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:14 Ej nie obrażajmy się! Poza tym to czy ktoś jest less czy gej czy hetero nie ma dużego znaczenia dla mnie. Niech To tacy ludzie jak my, a to czy kocha osobę płci przeciwnej czy nie, to mnie nie dotyczy... zwisa mi Kurcze, pisząc to sam się narażam, że niektórzy wezmą mnie za geja:P ...ale oni też mnie nie obchodzą Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 15:24 DTŚ nie jest żadną zasługą Uszoka. kto wam te pierdoły oplata? pewnie sam _pracuś_ Uszok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: *.orange.pl 10.11.06, 05:46 pewnie że Usok. Zobacz jego wyborcza reklamówkę.Ciekawe, czy zapłacono za nią z kasy miejskiej?Ale i tak nikt tego nie wyjasni, bo po co?komu? tym głupim mieszkańcom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:08 Przesadzasz... To nie takie łatwe być prezydentem miasta... Warszawa jest rozbudowywana, bo jest to w dużej części płacone przez państwo a Katowice państwo nasze ma w dupie. Kraków też ma więcej kasy bo ma zabytki i turyści przyjeżdżają. A Katowice były przez wiele lat brudne i trudno to zmienić Uszokowi bo to wymaga wiele lat. Ale on idzie dobrą drogą według mnie. Jakby całe Katowice zaczął remontować naraz to by nic nie skończono jak zwykle. Nie wiem jakie szkoły zamykają - nie słyszałem. Poza tym szkół dużo mamy - miejsc jest więcej niż uczniów. Ale to jest moje zdanie możesz się nie zgadzać z nim. Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: *.orange.pl 12.11.06, 22:29 Jezeli będzie umiał zrezygnować ze współpracy z niektórymi ludżmi.Wymieni kilku naczelników wydziałów i dyrektorów jednostek miejskich w naszym mieście cos się zmieni, a jeżeli nie wymieni części swoich współpracowników, to Katowice beda coraz bardziej nieciekawe. A prawda jest taka,że oprócz niego nie było na kogo głosować. Kandydaci wystawieni Przez PIS i PO żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:16 Nawet jeśli masz rację, to DTŚ nie jest jedynym remontem. Jeśli uważasz, że Uszok nie jest dobrym prezydentem, to podaj jakiś przykład, co zrobił źle albo co mógł zrobić lepiej... Oświeć mnie:P Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: 217.116.110.* 13.11.06, 00:20 nie chcę się powtarzać i wracać do szkolnictwa w Katowicach, ale ludziom rządzącym w mieście oświatą powinien się Uszok przyjrzeć,a nie wierzyć bezkrytycznie w to co mu oni sami przekazują.Popatrzeć jak jest ponad 1/4 budzetu miasta naprawdę wydawana i jakie miałoby miasto oszczedności gdyby było mniej korupcji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Piotr Uszok IP: 81.210.71.* 13.11.06, 11:25 zwyciezyla miernota, jak to miasto:-( Odpowiedz Link Zgłoś
hero1990 Re: Piotr Uszok 13.11.06, 13:17 Ja myślę że zwyciężył rozsądny program i realne obietnice. Ja Uwielbiam moje miasto - Katowice:D i nie uważam, że jest mierne:P Ma duży potencjał... I nie ma długów. Nie jest źle a będzie fajnie jak wsztstklo pójdzie dobrze. Ale nie będzie jak w Krakowie, bo Kraków to wieki kultury i zabytki a Katowice nie:P I tak je lubię. Ty chyba jesteś straszną pesymistką... Takie mam wrażenie... Czy to tylko co do Katowic tak masz, czy w życiu codziennym też? Wyluzuj się trochę i uśmiechnij:P!! Pozdro:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Piotr Uszok IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 14:10 Powiedz proszę skoro tak narzekasz dlaczego powinno się zagłosować na innego kandydata niż Uszok - daj przykład ale konkretnego programu dla Katowic innego kandydta. (bez wodolejstwa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asterix Re: Piotr Uszok IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 15:23 MOJE GRATULACJE. Odpowiedz Link Zgłoś