Dodaj do ulubionych

Piotr Uszok

IP: *.kat.3s.pl 18.09.06, 20:10
uszok-ulituj się w katowicach brud,smródipustynia kulturalna--nie startuj-
Obserwuj wątek
    • Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 00:05
      Szkoda, że nie widzisz, ile dobrego zrobił dla Katowic. Trudno najpierw
      pozamiatać rynek, jak nie byłoby dobrych dróg w Katowicach... Myślę, że dobrym
      pomysłem było postawienie najpierw na komunikację potem na resztę. Pewnie
      powiesz - to dlaczego są korki? Bo nie da się zrobić wszystkich dróg w rok...
      Jak nie wierzysz to weź cement, piasek, taczkę i spróbuj zrobić to szybciej.

      Jak skończona zostanie DTŚ to zniknie część korków.Na upiększanie centrum
      przyjdzie czas po drogach.
      Mam duży szacunek do Piotra Uszoka i mam nadzieję, że znów wygra!!!
      • Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: 217.116.110.* 09.11.06, 06:30
        ja też mam nadzieje,że wygra i ze Katowice będą się dalej pogrązać w brudzie i
        smrodzie, że Warszawska będzie remontowana do następnych wyborów,że dalej beda
        zamykane szkoły,były podstawowe,teraz czas na gimnazja. Byłoby nudno bez Uszoka
        i jego dwu pieknych dam.
        • Gość: Inga zlituj się Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 20:29
          i przestań ględzić,bo u ciebie wszystko jest be.Nie podejrzewam cię o homoseksualizm,ale wydaje mi się że należysz do less
          • Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:14
            Ej nie obrażajmy się!

            Poza tym to czy ktoś jest less czy gej czy hetero nie ma dużego znaczenia dla
            mnie. Niech To tacy ludzie jak my, a to czy kocha osobę płci przeciwnej czy nie,
            to mnie nie dotyczy... zwisa mi

            Kurcze, pisząc to sam się narażam, że niektórzy wezmą mnie za geja:P ...ale oni
            też mnie nie obchodzą

            Pozdro!
      • Gość: m Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 15:24
        DTŚ nie jest żadną zasługą Uszoka. kto wam te pierdoły oplata? pewnie sam
        _pracuś_ Uszok.
        • Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: *.orange.pl 10.11.06, 05:46
          pewnie że Usok. Zobacz jego wyborcza reklamówkę.Ciekawe, czy zapłacono za nią z
          kasy miejskiej?Ale i tak nikt tego nie wyjasni, bo po co?komu? tym głupim
          mieszkańcom?
          • Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:08
            Przesadzasz... To nie takie łatwe być prezydentem miasta... Warszawa jest
            rozbudowywana, bo jest to w dużej części płacone przez państwo a Katowice
            państwo nasze ma w dupie. Kraków też ma więcej kasy bo ma zabytki i turyści
            przyjeżdżają. A Katowice były przez wiele lat brudne i trudno to zmienić
            Uszokowi bo to wymaga wiele lat. Ale on idzie dobrą drogą według mnie.
            Jakby całe Katowice zaczął remontować naraz to by nic nie skończono jak zwykle.
            Nie wiem jakie szkoły zamykają - nie słyszałem. Poza tym szkół dużo mamy -
            miejsc jest więcej niż uczniów.

            Ale to jest moje zdanie możesz się nie zgadzać z nim. Pozdro!
            • Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: *.orange.pl 12.11.06, 22:29
              Jezeli będzie umiał zrezygnować ze współpracy z niektórymi ludżmi.Wymieni kilku
              naczelników wydziałów i dyrektorów jednostek miejskich w naszym mieście cos się
              zmieni, a jeżeli nie wymieni części swoich współpracowników, to Katowice beda
              coraz bardziej nieciekawe.
              A prawda jest taka,że oprócz niego nie było na kogo głosować. Kandydaci
              wystawieni Przez PIS i PO żenujące.
        • Gość: Yaku Re: Piotr Uszok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:16
          Nawet jeśli masz rację, to DTŚ nie jest jedynym remontem.
          Jeśli uważasz, że Uszok nie jest dobrym prezydentem, to podaj jakiś przykład, co
          zrobił źle albo co mógł zrobić lepiej... Oświeć mnie:P

          Pozdro!
          • Gość: katowiczanka Re: Piotr Uszok IP: 217.116.110.* 13.11.06, 00:20
            nie chcę się powtarzać i wracać do szkolnictwa w Katowicach, ale ludziom
            rządzącym w mieście oświatą powinien się Uszok przyjrzeć,a nie wierzyć
            bezkrytycznie w to co mu oni sami przekazują.Popatrzeć jak jest ponad 1/4
            budzetu miasta naprawdę wydawana i jakie miałoby miasto oszczedności gdyby było
            mniej korupcji
            • Gość: m Re: Piotr Uszok IP: 81.210.71.* 13.11.06, 11:25
              zwyciezyla miernota, jak to miasto:-(
              • hero1990 Re: Piotr Uszok 13.11.06, 13:17
                Ja myślę że zwyciężył rozsądny program i realne obietnice. Ja Uwielbiam moje
                miasto - Katowice:D i nie uważam, że jest mierne:P

                Ma duży potencjał... I nie ma długów. Nie jest źle a będzie fajnie jak wsztstklo
                pójdzie dobrze. Ale nie będzie jak w Krakowie, bo Kraków to wieki kultury i
                zabytki a Katowice nie:P I tak je lubię.

                Ty chyba jesteś straszną pesymistką... Takie mam wrażenie... Czy to tylko co do
                Katowic tak masz, czy w życiu codziennym też?

                Wyluzuj się trochę i uśmiechnij:P!! Pozdro:)
                • Gość: mieszkaniec Re: Piotr Uszok IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 14:10
                  Powiedz proszę skoro tak narzekasz dlaczego powinno się zagłosować na innego
                  kandydata niż Uszok - daj przykład ale konkretnego programu dla Katowic innego
                  kandydta. (bez wodolejstwa)
      • Gość: Asterix Re: Piotr Uszok IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 15:23
        MOJE GRATULACJE.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka