Dodaj do ulubionych

Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śląskie

IP: proxy 17.03.03, 09:18
No to dla kogo kupiono ten samochód ?Gdzie publiczna kasa tam
nowe samochody,a ciągle komunikacja miejska jęczy że za mało
jest dotowana.
Obserwuj wątek
    • Gość: KONAN Re: Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śl IP: 62.148.88.* 18.03.03, 10:56
      Koszmarne. Mają dość samochodów, Vectra im nie wystarcza?
      A tramwaje juz jeżdżą na obręczach, szyn nie potrafia wymienić
      nawet tam, gdzie tabor jest już niszczony. Mamy najgorzej
      utrzymane torowiska tramwajowe w skali całego kraju. Tramwaje
      wloką się miejscami 10km/h zamiast jechać 50-70. Sieć trakcyjna
      się zrywa, dziesiatki lat nie konserwowana.
      Sukinsyństwo.
      • Gość: henryk Re: Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śl IP: 62.148.88.* 18.03.03, 11:02
        Gość portalu: KONAN napisał(a):

        > Koszmarne. Mają dość samochodów, Vectra im nie wystarcza?
        > A tramwaje juz jeżdżą na obręczach, szyn nie potrafia wymienić
        > nawet tam, gdzie tabor jest już niszczony. Mamy najgorzej
        > utrzymane torowiska tramwajowe w skali całego kraju. Tramwaje
        > wloką się miejscami 10km/h zamiast jechać 50-70. Sieć trakcyjna
        > się zrywa, dziesiatki lat nie konserwowana.
        > Sukinsyństwo.

        Jakie sukinsyństwo? Przecież od 1 stycznia powstała nowa spółka akcyjna skarbu
        państwa w miejce przedsiębiorstwa państwowego. Niewazne, ze tramwaje nie mają
        po czym jeździć, ważne żeby prezes miał czym jeździć.

        Wiecie, że zarząd PKP INTERCITY SA jeździ osmioletnim Peugeotem 405
        A pociagi jeżdżą po torach do Warszawy 160km/h i oferują dobry komfort w
        klimatyzowanych wagonach - w kazdym razie do Warszawy z Katowic jedzie sie tyle
        samo, co jakby chcieć przejechac tramwajem do Gliwic z przesiadkami.
    • Gość: PKM-y autobusy Re: Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śl IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 10:03
      Wydatkowane zostało"tylko" 70 tyś zł, a nie 90 tyś.Śmichu warte
      Panie Prezesie Mikuła. A co na to organ nadzorczy Wojewoda
      Śląski? Gdzie uzasadnienia merytoryczne do zakupu luksusowej
      bryki? Mondeo Pańskie z ryczałtem nie zadowoliłoby Pana?
      Panie K.Leśniak polecamy Pańskiemu zainteresowaniu ten
      chorobowy przypadek w PKT Katowice. Dla nas to przypadek typowej
      niegospodarności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka