Gość: Forman IP: proxy 17.03.03, 09:18 No to dla kogo kupiono ten samochód ?Gdzie publiczna kasa tam nowe samochody,a ciągle komunikacja miejska jęczy że za mało jest dotowana. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KONAN Re: Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śl IP: 62.148.88.* 18.03.03, 10:56 Koszmarne. Mają dość samochodów, Vectra im nie wystarcza? A tramwaje juz jeżdżą na obręczach, szyn nie potrafia wymienić nawet tam, gdzie tabor jest już niszczony. Mamy najgorzej utrzymane torowiska tramwajowe w skali całego kraju. Tramwaje wloką się miejscami 10km/h zamiast jechać 50-70. Sieć trakcyjna się zrywa, dziesiatki lat nie konserwowana. Sukinsyństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henryk Re: Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śl IP: 62.148.88.* 18.03.03, 11:02 Gość portalu: KONAN napisał(a): > Koszmarne. Mają dość samochodów, Vectra im nie wystarcza? > A tramwaje juz jeżdżą na obręczach, szyn nie potrafia wymienić > nawet tam, gdzie tabor jest już niszczony. Mamy najgorzej > utrzymane torowiska tramwajowe w skali całego kraju. Tramwaje > wloką się miejscami 10km/h zamiast jechać 50-70. Sieć trakcyjna > się zrywa, dziesiatki lat nie konserwowana. > Sukinsyństwo. Jakie sukinsyństwo? Przecież od 1 stycznia powstała nowa spółka akcyjna skarbu państwa w miejce przedsiębiorstwa państwowego. Niewazne, ze tramwaje nie mają po czym jeździć, ważne żeby prezes miał czym jeździć. Wiecie, że zarząd PKP INTERCITY SA jeździ osmioletnim Peugeotem 405 A pociagi jeżdżą po torach do Warszawy 160km/h i oferują dobry komfort w klimatyzowanych wagonach - w kazdym razie do Warszawy z Katowic jedzie sie tyle samo, co jakby chcieć przejechac tramwajem do Gliwic z przesiadkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PKM-y autobusy Re: Pytanie o samochód prezesa spółki Tramwaje Śl IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 10:03 Wydatkowane zostało"tylko" 70 tyś zł, a nie 90 tyś.Śmichu warte Panie Prezesie Mikuła. A co na to organ nadzorczy Wojewoda Śląski? Gdzie uzasadnienia merytoryczne do zakupu luksusowej bryki? Mondeo Pańskie z ryczałtem nie zadowoliłoby Pana? Panie K.Leśniak polecamy Pańskiemu zainteresowaniu ten chorobowy przypadek w PKT Katowice. Dla nas to przypadek typowej niegospodarności. Odpowiedz Link Zgłoś